SHC Maloměřice – Lovosice 21:33 (kon.) | Dukla – Plzeň 23:27 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 25:20 (kon.)
Nové Veselí – Hranice 24:17 (kon.) | Jičín – Kopřivnice 25:29 (kon.) | Zubří – Karviná 24:21 (kon.)
HC ROBE Zubří
24:21 (11:11)
HC Baník Karviná
cz Sobota 28.09.2019, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 4. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

HC ROBE Zubří – HCB Karviná 24:21 (11:11)
    Nejvíce branek: Řezníček 6, Šustáček 5, Hlinka 4 – Monczka 8/1, Brůna 5, Solák 3/1. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 5:4. (12:44:55)

Šimon Mizera – jednoznačně muž utkání! Deset minut před koncem platilo vyrovnané skóre, jenže poté se hostům nepodařilo šest minut skórovat, což rozhodlo o tom, že body zůstanou v Zubří. Jak už jsem několikrát zmiňoval, asi největší zásluhu na tom má domácí brankář, který dnes předváděl neskutečné zákroky!

Konec zápasu. (24:21)

60
    Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná. (24:21)

60
    Nahození Šustáčka pro Jurku. Tato parádní akce gólem neskončila, stejně jako následné zakončení Řezníčka z devíti metrů. (24:21)

60
    Oddechový čas pro domácí. (24:21)

60
    Nepřesná přihrávka hostů do brankoviště, domácí příznivci už děkují svému týmu, o vítězi je rozhodnuto. (24:21)
    59
    Dělovka od Monczky, to snad ani nešlo chytat. Mizera nedokázal nijak zareagovat! (24:21)
    59
    Řezníček vzal zakončení už potřetí v řadě na sebe! Bylo to správné řešení, Mokroš nedokázal zabránit jeho střele. (24:20)

58
    Do konce zbývají dvě a půl minuty, u míče jsou domácí házenkáři. Hostující obrana je teď hodně vysoko! (23:20)
    57
    Po další trefě Řezníčka je rozdíl ve skóre už zase tříbrankový! Karviná jde rychle dopředu. (23:20)
    57
    Zkušení borci to teď berou na sebe. Brůna také střílel z dlouhé vzdálenosti, míč poslal pod břevno! (22:20)
    56
    Řezníček trefuje šibenici z nějakých devíti metrů. To byla pořádná rána od domácího házenkáře! (22:19)

56
    Téměř nulový úhel pro Nedomu na pravém křídle. Mizera si vychutnal hostujícího házenkáře a má obrovskou radost! (21:19)

56
    Brůna nahazoval pro Zbránka, ovšem domácí obrana tuto situaci přečetla. (21:19)
    55
    K radosti domácích příznivců byl úspěšnější střelec Hrstka. Zubří vede o dva góly! (21:19)

55
    Hybner skvěle na brankovišti, Zubří bude zahrávat sedmičku. Hrstka vs. Marjanović! (20:19)