Skalica – Topoľčany 2:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals 6:5 (po pr.) | Trnava – Dubnica 1:2 (kon.)
Martin – Pov. Bystrica 4:3 (po pr.) | Levice – Žilina 2:6 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
6:5 (1:3, 1:1, 3:1 - 1:0)
iClinic Bratislava Capitals
Piatok 27.09.2019, 17:30 • STEZ aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 6. kolo

Takto sa bojuje o prvé miesto v tabuľke. Po prvej tretine, ktorú domáci nezvládli sa hra vyrovnala a bojovnosťou domáci tento zápas dokázali otočiť. Hostí už v tretej tretine trápila výrazná nervozita na hokejkách a pridávali na tvrdosti. Po veľkej chyb v obrane nakoniec tento zápas prehrali. Atmosféra počas zápasu bola úžasná. Ja sa na Vás teším už v nedeľu na zápase proti Skalici. (20:08:10)

62:09
    Spišská Nová Ves dala gól!
    havrila utiekol a sám sa rútil na Gajana, ktorí bol na HAVRILU krátky. Spišiaci vyhrali aj druhý bod a rozhodol.

61:33
    V nadstavenom čase sú domáci viac útoční.

61:15
    Ondov to skúsil sám no cez troch hráčov sa k šanci nedostal.

60:15
    Novák šermuje s pukom na modrej, naťahuje čas. ten istý čas v obrovskej šanci vystrelil z otočky no iba do betónov.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Čaká nás 5 minútové predĺženie vo formáte 3:3.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:44
    Ďalšia strkanica pred Šimom.

58:25
    Vylúčenie v tíme HC Bratislava Capitals (Varga T. – 2 min., nešportové správanie).

58:10
    5+10

57:40
    Je to tam. Dráha na štadióne pokračuje. VARTOVNÍK dorazil zo strely Salugu. Diváci šalejú.
    Asistencie: Saluga, Kover.

57:20
    Hostia vyhodili puk až k Šimovi.

57:10
    Gajan vytiahol krásny semafór.

56:55
    Bratislava sa druhý krát zachránila pred gólom.

56:20
    Veľká šanca domácich na vyrovnanie.

56:04
    Vylúčenie v tíme HC Bratislava Capitals (Vašaš – 2 min.).

55:35
    Knižka nahodil puk do územia nikoho. Bratislava zakladá ďalší útok.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím iClinic Bratislava Capitals. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Vartovník (Novák, Chovanec), 31. Ondov (Findura, Havrila), 42. Findura (Havrila, Ondov), 50. Novák (Michalčík), 58. Vartovník (Saluga, Kover), 63. Havrila – 1. D. (M.), 5. Selleck (Sloboda, Vašaš), 13. Varga, 36. Varga (Slovák, Vašaš), 52. D. (Bača)

HK Spišská Nová Ves: , Šimo, Rabčan
    Boldižár -Saluga, Novák, Vartovník, Kover, Knižka – Cibák, Havrila, Koky, Ondov, Štefánik – Polomský, Semaňák, Halász, Findura, Chovanec – Michalčin, Bača, Ludányi, Alvo

iClinic Bratislava Capitals: Gajan
    Sloboda – Juriga, Vašaš, Slovák, Selleck, Masrtinelli – Lukáčik, Buc, Varga T., Varga R., Bača – Jankovič,Hudec D., Kalináč, Surovka, Hudec S. – Šalka, Bodnár, Smolka, Danišovský

Rozhodca: Korba – Vall, Riš