Patrik Stankov
Maratón ženy
1. místo Ruth CHEPNGETICH 2:32:43
2. místo Rose CHELIMO 2:33:46
3. místo Helalia JOHANNES 2:34:15
.....
20. místo Marcela JOGLOVÁ 2:52.22 CZE
400 metrů překážek
1. rozběh:
1. místo Karsten WARHOLM 49.27 Q
2. místo Thomas BARR 49.41 Q
3. místo Jabir MADARI PILLYALIL 49.62 Q
4. místo Kemar MOWATT 49.63 Q
q - Amere LATTIN, Fernando VEGA
2. rozběh:
1. místo Kyron MCMASTER 49.60 Q
2. místo Alison DOS SANTOS 49.66 Q
3. místo Chieh CHEN 49.95 Q
4. místo Luke CAMPBELL 50.20 Q
3. rozběh:
1. místo Abderrahman SAMBA 49.08 Q
2. místo Takatoshi ABE 49.25 Q
3. místo TJ HOLMES 49.50 Q
4. místo Rilwan ALOWONLE 50.04 Q
4. rozběh:
1. místo Rai BENJAMIN 49.62 Q
2. místo Mohamed TOUATI 49.76 Q
3. místo Patryk DOBEK 49.89 Q
4. místo Vít MÜLLER CZE 50.15 Q
q - Masaki TOYODA
5. rozběh:
1. místo Rasmus MÄGI 49.34 Q
2. místo Ludvy VAILLANT 49.49 Q
3. místo Abdelmalik LAHOULOU 49.54 Q
4. místo Chris MCALISTER 49.73 Q
q - Yasmani COPELLO
5000 metrů muži
1. rozběh:
1. místo Selemon BAREGA 13:24.69 Q
2. místo Jacob KROP 13:24.94 Q
3. místo Muktar EDRIS 13:25.00 Q
4. místo Jakob INGEBRIGTSEN 13:25.20 Q
5. místo Mohammed AHMED 13:25.35 Q
q - Birhanu BALEW
2. rozběh:
1. místo Paul CHELIMO 13:20.18 Q
2. místo Telahun Haile BEKELE13:20.45 Q
3. místo Filip INGEBRIGTSEN 13:20.52 Q
4. místo Stewart MCSWEYN 13:20.58 Q
5. místo Nicholas Kipkorir KIMELI 13:20.82 Q
q - Isaac KIMELI, Henrik INGEBRIGTSEN, Hassan MEAD, Justyn KNIGHT
3000 metrů překážek ženy
1. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Peruth CHEMUTAI 9:21.98 min Q
2. místo Emma COBURN 9:23.40 min Q
3. misto Celliphine Chepteek CHESPOL 9:24.22 min Q
q - Mekides ABEBE, Genevieve GREGSON, Karoline Bjerkeli GRØVDAL, Geneviève LALONDE
2. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Beatrice CHEPKOECH 9:18.01 min Q
2. místo Courtney FRERICHS 9:18.42 min Q
3. misto Gesa Felicitas KRAUSE 9:18.82 min Q
q - Anna Emilie MØLLER, Luiza GEGA
3. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Hyvin KIYENG 9:29.15 min Q
2. místo Winfred Mutile YAVI 9:29.40 min Q
3. místo Maruša MIŠMAŠ 9:29.68 min Q
Program
17:55 - 3000 m steeplechase ženy rozběhy
18:25 - trojskok muži kvalifikace
18:45 - 5000 m muži rozběhy
19:35 - 400 m př. muži rozběhy
1. místo Ruth CHEPNGETICH 2:32:43
2. místo Rose CHELIMO 2:33:46
3. místo Helalia JOHANNES 2:34:15
.....
20. místo Marcela JOGLOVÁ 2:52.22 CZE
400 metrů překážek
1. rozběh:
1. místo Karsten WARHOLM 49.27 Q
2. místo Thomas BARR 49.41 Q
3. místo Jabir MADARI PILLYALIL 49.62 Q
4. místo Kemar MOWATT 49.63 Q
q - Amere LATTIN, Fernando VEGA
2. rozběh:
1. místo Kyron MCMASTER 49.60 Q
2. místo Alison DOS SANTOS 49.66 Q
3. místo Chieh CHEN 49.95 Q
4. místo Luke CAMPBELL 50.20 Q
3. rozběh:
1. místo Abderrahman SAMBA 49.08 Q
2. místo Takatoshi ABE 49.25 Q
3. místo TJ HOLMES 49.50 Q
4. místo Rilwan ALOWONLE 50.04 Q
4. rozběh:
1. místo Rai BENJAMIN 49.62 Q
2. místo Mohamed TOUATI 49.76 Q
3. místo Patryk DOBEK 49.89 Q
4. místo Vít MÜLLER CZE 50.15 Q
q - Masaki TOYODA
5. rozběh:
1. místo Rasmus MÄGI 49.34 Q
2. místo Ludvy VAILLANT 49.49 Q
3. místo Abdelmalik LAHOULOU 49.54 Q
4. místo Chris MCALISTER 49.73 Q
q - Yasmani COPELLO
5000 metrů muži
1. rozběh:
1. místo Selemon BAREGA 13:24.69 Q
2. místo Jacob KROP 13:24.94 Q
3. místo Muktar EDRIS 13:25.00 Q
4. místo Jakob INGEBRIGTSEN 13:25.20 Q
5. místo Mohammed AHMED 13:25.35 Q
q - Birhanu BALEW
2. rozběh:
1. místo Paul CHELIMO 13:20.18 Q
2. místo Telahun Haile BEKELE13:20.45 Q
3. místo Filip INGEBRIGTSEN 13:20.52 Q
4. místo Stewart MCSWEYN 13:20.58 Q
5. místo Nicholas Kipkorir KIMELI 13:20.82 Q
q - Isaac KIMELI, Henrik INGEBRIGTSEN, Hassan MEAD, Justyn KNIGHT
3000 metrů překážek ženy
1. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Peruth CHEMUTAI 9:21.98 min Q
2. místo Emma COBURN 9:23.40 min Q
3. misto Celliphine Chepteek CHESPOL 9:24.22 min Q
q - Mekides ABEBE, Genevieve GREGSON, Karoline Bjerkeli GRØVDAL, Geneviève LALONDE
2. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Beatrice CHEPKOECH 9:18.01 min Q
2. místo Courtney FRERICHS 9:18.42 min Q
3. misto Gesa Felicitas KRAUSE 9:18.82 min Q
q - Anna Emilie MØLLER, Luiza GEGA
3. rozběh 3000 metrů překážek ženy:
1. místo Hyvin KIYENG 9:29.15 min Q
2. místo Winfred Mutile YAVI 9:29.40 min Q
3. místo Maruša MIŠMAŠ 9:29.68 min Q
Program
17:55 - 3000 m steeplechase ženy rozběhy
18:25 - trojskok muži kvalifikace
18:45 - 5000 m muži rozběhy
19:35 - 400 m př. muži rozběhy
1. rozběh:
1. místo Karsten WARHOLM 49.27 Q
2. místo Thomas BARR 49.41 Q
3. místo Jabir MADARI PILLYALIL 49.62 Q
4. místo Kemar MOWATT 49.63 Q
2. rozběh:
1. místo Kyron MCMASTER 49.60 Q
2. místo Alison DOS SANTOS 49.66 Q
3. místo Chieh CHEN 49.95 Q
4. místo Luke CAMPBELL 50.20 Q
3. rozběh:
1. místo Abderrahman SAMBA 49.08 Q
2. místo Takatoshi ABE 49.25 Q
3. místo TJ HOLMES 49.50 Q
4. místo Rilwan ALOWONLE 50.04 Q
4. rozběh:
1. místo Rai BENJAMIN 49.62 Q
2. místo Mohamed TOUATI 49.76 Q
3. místo Patryk DOBEK 49.89 Q
4. místo Vít MÜLLER 50.15 Q
5. rozběh:
1. místo Rasmus MÄGI 49.34 Q
2. místo Ludvy VAILLANT 49.49 Q
3. místo Abdelmalik LAHOULOU 49.54 Q
4. místo Chris MCALISTER 49.73 Q
1. rozběh:
1. místo Selemon BAREGA 13:24.69 Q
2. místo Jacob KROP 13:24.94 Q
3. místo Muktar EDRIS 13:25.00 Q
4. místo Jakob INGEBRIGTSEN 13:25.20 Q
5. místo Mohammed AHMED 13:25.35 Q
2. rozběh:
1. místo Paul CHELIMO 13:20.18 Q
2. místo Telahun Haile BEKELE13:20.45 Q
3. místo Filip INGEBRIGTSEN 13:20.52 Q
4. místo Stewart MCSWEYN 13:20.58 Q
5. místo Nicholas Kipkorir KIMELI 13:20.82 Q