Jan Vojkůvka
Postupující do finále skoku o tyči žen
1. Katie Nageotteová (USA) 4,60 Q
1. Holly Bradshawová (GBR) 4,60 Q
1. Anželika Sidorovová (ANA) 4,60 Q
1. Alysha Newmanová (CAN) 4,60 Q
1. Iryna Žuková (BLR) 4,60 Q
1. Katerina Stefanidiová (GRE) 4,60 Q
1. Sandi Morrisová (USA) 4,60 Q
8. Yarisley Silvaová (CUB) 4,60 Q
8. Nikoleta Kiriakopoulouová (GRE) 4,60 Q
10. Ling Li (CHN) 4,60 Q
11. Angelica Moserová (SUI) 4,60 Q
11. Jennifer Suhrová (USA) 4,60 Q
11. Robeilys Peinadová (VEN) 4,60 Q
14. Lisa Ryzihová (GER) 4,60 Q
15. Angelica Bengtssonová (SWE) 4,60 Q
16. Ninon Guillon-Romarinová (FRA) 4,60 Q
17. Tina Šutejová (SLO) 4,60 Q
...
22. Romana Maláčová (CZE) 4,35
Postupující do finále hodu kladivem
1. DeAnna Priceová (USA) 73,77 Q
2. Zalina Petrivská (MDA) 73,40 Q
3. Joanna Fiodorowá (POL) 73,39 Q
4. Hanna Skydanová (AZE) 73,32 Q
5. Iryna Klymecová (UKR) 72,93 Q
6. Alexandra Tavernierová (FRA) 72,91 Q
7. Čeng Wang (CHN) 72,65 Q
8. Hanna Malyšiková (BLR) 72,59 Q
9. Martina Hrašnová (SVK) 72,01 Q
10. Gwen Berryová (USA) 71,72 q
11. Alena Sobalevová (BLR) 71,52 q
12. Na Luo (CHN) 71,35 q
...
29. Kateřina Šafránková (CZE) 65,46
Postupující do semifinále na 100 metrů mužů
1. Chstistian Coleman (USA) 9,98
2. Akani Simbine (RSA) 10,01 Q
3. Justin Gatlin (USA) 10,06 Q
4. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 10,07 Q
5. Yohan Blake (JAM) 10,07 Q
6. Jimmy Vicaut (FRA) 10,08 Q
7. Zharnel Hughes (GBR) 10,08 Q
8. Abdul Hakim Sani Brown (JPN) 10,09 Q
9. Paulo André Camilo de Oliveira (BRA) 10,11 Q
10. Andre de Grasse (CAN) 10,13 Q
11. Raymond Ekevwo (NGR) 10,14 Q
12. Michael Rodgers (USA) 10,14 Q
13. Arthur Cissé (CIV) 10,14 Q
14. Aaron Brown (CAN) 10,16 Q
15. Jošihide Kirju (JPN) 10,18 q
16. Adam Gemili (GBR) 10,19 Q
17. Čen-jie Sie (CHN) 10,19 Q
18. Emmanuel Matadi (LBR) 10,19 Q
19. Filippo Tortu (ITA) 10,20 Q
20. Juki Koike (JPN) 10,21 q
21. Taymir Burnet (NED) 10,21 q
22. Ping-tchien Su (CHN) 10,21 q
23. Tyquendo Tracey (JAM) 10,21 q
24. Oije Edoburun (GBR) 10,23 q
Postupující do semifinále na 800 metrů žen
1. Winnie Nanyondová (USA) 2:00,36 Q
2. Natoya Gouleová (JAM) 2:01,01 Q
3. Ce'Aira Brownová (USA) 2:01,14 Q
4. Noélie Yarigová (BEN) 2:01,19 Q
5. Katharina Trostová (GER) 2:01,45 Q
6. Olha Ljachovová (UKR) 2:01,47 q
7. Halima Hachlafová (MAR) 2:01,50 Q
8. Lindsey Butterworthová (CAN) 2:01,64 q
9. Raevyn Rogersová (USA) 2:02,01 Q
10. Shelayna Oskan-Clarkeová (GBR) 2:02,09 Q
11. Ajee Wilsonová (USA) 2:02,10 Q
12. Morgan Mitchellová (AUS) 2:02,13 Q
13. Eunice Jepkoech Sumová (KEN) 2:02,17 q
14. Halimah Nakaayiová (UGA) 2:02,33 Q
15. Anna Sabatová (POL) 2:02,43 q
16. Hedda Hynneová (NOR) 2:02,49 Q
17. Diribe Weltejiová (ETH) 2:02,71 q
18. Liga Velvereová (LAT) 2:02,93 q
19. Natalija Priščepová (UKR) 2:03,22 Q
20. Čchun-jü Wang (CHN) 2:03,25 Q
21. Alexandra Bellová (GBR) 2:03,34 Q
22. Renelle Lamoteová (FRA) 2:03,36 Q
23. Rose Mary Almanzaová (CUB) 2:03,42 Q
24. Rababe Arafiová (MAR) 2:03,44 Q
...
27. Diana Mezuliáníková (CZE) 2:03,48
Postupující do finále skoku do dálky mužů
1. Juan Miguel Echevarría (CUB) 8,40 Q
2. Jeff Henderson (USA) 8,12 q
3. Juki Hašioka (JPN) 8,07 q
4. Steffin McCarter (USA) 8,04 q
5. Ruswahl Samaai (RSA) 8,01 q
6. Eusebio Cáceres (ESP) 8,01 q
7. Miltiadis Tentoglou (GRE) 8,00 q
8. Šoutarou Širojama (JPN) 7,94 q
9. Thobias Montler (SWE) 7,92 q
10. Luvo Manyonga (RSA) 7,91 q
11. Ťia-nan Wang (CHN) 7,89 q
12. Tajay Gayle (JAM) 7,89 q
Program
15:30 Skok do dálky mužů, kvalifikace
15:35 100 metrů mužů, předkolo
15:40 Hod kladiven žen, kvalifikace A
16:10 800 metrů žen, rozběhy (Diana Mezuliáníková)
16:30 Skok o tyči žen, kvalifikace (Romana Maláčová)
17:05 100 metrů mužů, rozběhy
17:10 Hod kladivem žen, kvalifikace B (Kateřina Šafránková)
1. Katie Nageotteová (USA) 4,60 Q
1. Holly Bradshawová (GBR) 4,60 Q
1. Anželika Sidorovová (ANA) 4,60 Q
1. Alysha Newmanová (CAN) 4,60 Q
1. Iryna Žuková (BLR) 4,60 Q
1. Katerina Stefanidiová (GRE) 4,60 Q
1. Sandi Morrisová (USA) 4,60 Q
8. Yarisley Silvaová (CUB) 4,60 Q
8. Nikoleta Kiriakopoulouová (GRE) 4,60 Q
10. Ling Li (CHN) 4,60 Q
11. Angelica Moserová (SUI) 4,60 Q
11. Jennifer Suhrová (USA) 4,60 Q
11. Robeilys Peinadová (VEN) 4,60 Q
14. Lisa Ryzihová (GER) 4,60 Q
15. Angelica Bengtssonová (SWE) 4,60 Q
16. Ninon Guillon-Romarinová (FRA) 4,60 Q
17. Tina Šutejová (SLO) 4,60 Q
...
22. Romana Maláčová (CZE) 4,35
Postupující do finále hodu kladivem
1. DeAnna Priceová (USA) 73,77 Q
2. Zalina Petrivská (MDA) 73,40 Q
3. Joanna Fiodorowá (POL) 73,39 Q
4. Hanna Skydanová (AZE) 73,32 Q
5. Iryna Klymecová (UKR) 72,93 Q
6. Alexandra Tavernierová (FRA) 72,91 Q
7. Čeng Wang (CHN) 72,65 Q
8. Hanna Malyšiková (BLR) 72,59 Q
9. Martina Hrašnová (SVK) 72,01 Q
10. Gwen Berryová (USA) 71,72 q
11. Alena Sobalevová (BLR) 71,52 q
12. Na Luo (CHN) 71,35 q
...
29. Kateřina Šafránková (CZE) 65,46
Postupující do semifinále na 100 metrů mužů
1. Chstistian Coleman (USA) 9,98
2. Akani Simbine (RSA) 10,01 Q
3. Justin Gatlin (USA) 10,06 Q
4. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 10,07 Q
5. Yohan Blake (JAM) 10,07 Q
6. Jimmy Vicaut (FRA) 10,08 Q
7. Zharnel Hughes (GBR) 10,08 Q
8. Abdul Hakim Sani Brown (JPN) 10,09 Q
9. Paulo André Camilo de Oliveira (BRA) 10,11 Q
10. Andre de Grasse (CAN) 10,13 Q
11. Raymond Ekevwo (NGR) 10,14 Q
12. Michael Rodgers (USA) 10,14 Q
13. Arthur Cissé (CIV) 10,14 Q
14. Aaron Brown (CAN) 10,16 Q
15. Jošihide Kirju (JPN) 10,18 q
16. Adam Gemili (GBR) 10,19 Q
17. Čen-jie Sie (CHN) 10,19 Q
18. Emmanuel Matadi (LBR) 10,19 Q
19. Filippo Tortu (ITA) 10,20 Q
20. Juki Koike (JPN) 10,21 q
21. Taymir Burnet (NED) 10,21 q
22. Ping-tchien Su (CHN) 10,21 q
23. Tyquendo Tracey (JAM) 10,21 q
24. Oije Edoburun (GBR) 10,23 q
Postupující do semifinále na 800 metrů žen
1. Winnie Nanyondová (USA) 2:00,36 Q
2. Natoya Gouleová (JAM) 2:01,01 Q
3. Ce'Aira Brownová (USA) 2:01,14 Q
4. Noélie Yarigová (BEN) 2:01,19 Q
5. Katharina Trostová (GER) 2:01,45 Q
6. Olha Ljachovová (UKR) 2:01,47 q
7. Halima Hachlafová (MAR) 2:01,50 Q
8. Lindsey Butterworthová (CAN) 2:01,64 q
9. Raevyn Rogersová (USA) 2:02,01 Q
10. Shelayna Oskan-Clarkeová (GBR) 2:02,09 Q
11. Ajee Wilsonová (USA) 2:02,10 Q
12. Morgan Mitchellová (AUS) 2:02,13 Q
13. Eunice Jepkoech Sumová (KEN) 2:02,17 q
14. Halimah Nakaayiová (UGA) 2:02,33 Q
15. Anna Sabatová (POL) 2:02,43 q
16. Hedda Hynneová (NOR) 2:02,49 Q
17. Diribe Weltejiová (ETH) 2:02,71 q
18. Liga Velvereová (LAT) 2:02,93 q
19. Natalija Priščepová (UKR) 2:03,22 Q
20. Čchun-jü Wang (CHN) 2:03,25 Q
21. Alexandra Bellová (GBR) 2:03,34 Q
22. Renelle Lamoteová (FRA) 2:03,36 Q
23. Rose Mary Almanzaová (CUB) 2:03,42 Q
24. Rababe Arafiová (MAR) 2:03,44 Q
...
27. Diana Mezuliáníková (CZE) 2:03,48
Postupující do finále skoku do dálky mužů
1. Juan Miguel Echevarría (CUB) 8,40 Q
2. Jeff Henderson (USA) 8,12 q
3. Juki Hašioka (JPN) 8,07 q
4. Steffin McCarter (USA) 8,04 q
5. Ruswahl Samaai (RSA) 8,01 q
6. Eusebio Cáceres (ESP) 8,01 q
7. Miltiadis Tentoglou (GRE) 8,00 q
8. Šoutarou Širojama (JPN) 7,94 q
9. Thobias Montler (SWE) 7,92 q
10. Luvo Manyonga (RSA) 7,91 q
11. Ťia-nan Wang (CHN) 7,89 q
12. Tajay Gayle (JAM) 7,89 q
Program
15:30 Skok do dálky mužů, kvalifikace
15:35 100 metrů mužů, předkolo
15:40 Hod kladiven žen, kvalifikace A
16:10 800 metrů žen, rozběhy (Diana Mezuliáníková)
16:30 Skok o tyči žen, kvalifikace (Romana Maláčová)
17:05 100 metrů mužů, rozběhy
17:10 Hod kladivem žen, kvalifikace B (Kateřina Šafránková)
Diana Mezuliáníková skončila v rozběhu na 800 metrů na 27. místě, Kateřina Šafránková v kvalifikaci kladivářek obsadila 29. místo a Romana Maláčová skončila na 22. příčce v tyčkařské kvalifikaci.
1. Katie Nageotteová (USA) 4,60 Q
1. Holly Bradshawová (GBR) 4,60 Q
1. Anželika Sidorovová (ANA) 4,60 Q
1. Alysha Newmanová (CAN) 4,60 Q
1. Iryna Žuková (BLR) 4,60 Q
1. Katerina Stefanidiová (GRE) 4,60 Q
1. Sandi Morrisová (USA) 4,60 Q
8. Yarisley Silvaová (CUB) 4,60 Q
8. Nikoleta Kiriakopoulouová (GRE) 4,60 Q
10. Ling Li (CHN) 4,60 Q
11. Angelica Moserová (SUI) 4,60 Q
11. Jennifer Suhrová (USA) 4,60 Q
11. Robeilys Peinadová (VEN) 4,60 Q
14. Lisa Ryzihová (GER) 4,60 Q
15. Angelica Bengtssonová (SWE) 4,60 Q
16. Ninon Guillon-Romarinová (FRA) 4,60 Q
17. Tina Šutejová (SLO) 4,60 Q
...
22. Romana Maláčová (CZE) 4,35
1. DeAnna Priceová (USA) 73,77 Q
2. Zalina Petrivská (MDA) 73,40 Q
3. Joanna Fiodorowá (POL) 73,39 Q
4. Hanna Skydanová (AZE) 73,32 Q
5. Iryna Klymecová (UKR) 72,93 Q
6. Alexandra Tavernierová (FRA) 72,91 Q
7. Čeng Wang (CHN) 72,65 Q
8. Hanna Malyšiková (BLR) 72,59 Q
9. Martina Hrašnová (SVK) 72,01 Q
10. Gwen Berryová (USA) 71,72 q
11. Alena Sobalevová (BLR) 71,52 q
12. Na Luo (CHN) 71,35 q
...
29. Kateřina Šafránková (CZE) 65,46
1. Chstistian Coleman (USA) 9,98
2. Akani Simbine (RSA) 10,01 Q
3. Justin Gatlin (USA) 10,06 Q
4. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 10,07 Q
5. Yohan Blake (JAM) 10,07 Q
6. Jimmy Vicaut (FRA) 10,08 Q
7. Zharnel Hughes (GBR) 10,08 Q
8. Abdul Hakim Sani Brown (JPN) 10,09 Q
9. Paulo André Camilo de Oliveira (BRA) 10,11 Q
10. Andre de Grasse (CAN) 10,13 Q
11. Raymond Ekevwo (NGR) 10,14 Q
12. Michael Rodgers (USA) 10,14 Q
13. Arthur Cissé (CIV) 10,14 Q
14. Aaron Brown (CAN) 10,16 Q
15. Jošihide Kirju (JPN) 10,18 q
16. Adam Gemili (GBR) 10,19 Q
17. Čen-jie Sie (CHN) 10,19 Q
18. Emmanuel Matadi (LBR) 10,19 Q
19. Filippo Tortu (ITA) 10,20 Q
20. Juki Koike (JPN) 10,21 q
21. Taymir Burnet (NED) 10,21 q
22. Ping-tchien Su (CHN) 10,21 q
23. Tyquendo Tracey (JAM) 10,21 q
24. Oije Edoburun (GBR) 10,23 q