Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – LA Kings 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)

Sabres právě vstřelili branku!
    A je patrně rozhodnuto. Toronto odvolalo gólmana, což chtěl střelou přes celé kluziště potrestat Rodrigues, ten ale branku minul. Puk však dojel C. J. SMITH a doklepl jej za brankovou čáru. Asistence: Evan Rodrigues.

58:06
    Dvě minuty za hrubost dostal jak domácí Sam Reinhart, tak i hostující Kevin Gravel.
    57:24 Victor OLOFSSON - 4:3

57:24
    Domácí opět vedou! Za své poslání na střídačku se pomstil VICTOR OLOFSSON, když stál na správném místě a povedlo se mu dorazit odražený puk do odkryté části branky. Asistence: Sam Reinhart.

52:49
    Bude se opět vylučovat a tentokrát na straně Buffala. Dvě minuty za hákování dostal Rasmus Asplund.
    50:06 Trevor MOORE - 3:3

50:06
    Toronto právě vstřelilo branku!
    A je zase srovnáno! Nejprve Muzzin přehodil Olofssona na střídačku Toronta a poté hosté předvedli v oslabení rychlý přechod do útoku, který na brankovišti zakončil doklepnutím za Huttonova záda TREVOR MOORE – 3:3. Asistence: Frederik Gauthier, Jake Muzzin.

49:21
    Navíc je tu přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jason Spezza.
    49:05 Jimmy VESEY - 3:2

49:05
    Domácí tým jde do vedení, když ve vlastním pásmu vymyslel Reinhart skvělou přihrávku, tu ve středním pásmu přijal rozjetý JIMMY VESEY a své sólo zakončil přesnou střelou o tyčku – 3:2. Asistence: Sam Reinhart.

40:01
    V brance Toronta došlo na třetí třetinu ke změně, Michal Neuvirth dochytal, nyní se představí Michael Hutchinson.

38:19
    Hosté si dají přesilovku, dvě minuty za porušení postupu vhazování dostal Jack Eichel.
    34:45 Pierre ENGVALL - 2:2

34:45
    A je zase srovnáno. Toronto si vybojovalo na obranné modré puk a ihned přišel bleskový přechod do útoku. Na nahozený puk si najel PIERRE ENGVALL a prakticky z rohu nahodil puk na Huttona tak, že ten si jej srazil za brankovou čáru. Asistence: Kasperi Kapanen.
    27:50 Victor OLOFSSON - 2:1

27:50
    Nakonec je ale přesilovka využitá, když do pravého kruhu pro vhazování dostal křížnou přihrávku VICTOR OLOFSSON a střelou z první propálil Neuvirtha – 2:1. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.

26:43
    Další přesilovka pro Buffalo, dvouminutový trest za hákování dostal Justin Holl.

22:31
    Přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za sekání dostal Jake Muzzin.

16:32
    Přesilovka pro Buffalo, dvě minuty za sekání dostal Hudson Elynuick.
    15:56 Sam REINHART - 1:1

15:56
    No vida a už je srovnáno. Domácí si v útočném pásmu vybojovali puk, ránu od modré se Neuvirthovi nepovedlo srazit do rohu, ale před sebe a SAM REINHART doklepl za jeho záda – 1:1. Asistence: Jack Eichel, Colin Miller.
    13:17 John TAVARES - 0:1

13:17
    Hosté jdou do vedení. Od modré čáry nahodil Muzzin, jeho švih tečoval Kapanen bruslí tak šikovně, že se od Huttona puk odrazil na hůl JOHNA TAVARESE a ten zblízka dostal bekhendem za brankovou čáru. Asistence: Kasperi Kapanen, Jake Muzzin.

01:28
    Byl tam ale faul domácích a Rasmus Dahlin dostal dvě minuty za držení. Toronto tak má první přesilovku.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 16. Reinhart (Eichel, Miller), 28. Olofsson (Eichel, Dahlin), 50. Vesey (Reinhart), 58. Olofsson (Reinhart), 60. Smith (Rodrigues) – 14. Tavares (Kapanen, Muzzin), 35. Engvall (Kapanen), 51. Moore (Gauthier, Muzzin)

Buffalo Sabres: Hutton (J. Johansson) Ristolainen, Dahlin, Nelson, Johiharju, Miller, Scandella – Reinhart, Eichel, Vesey – Rodrigues, Cozens, Skinner – Olofsson, M. Johansson, Asplund – Lazar, Ruotsalainen, Smith.
    Toronto Maple Leafs: Neuvirth (41. Hutchinson) – Barrie, Muzzin, Schmaltz, Harpur, Holl, Gravel – Marner, Tavares, Kapanen – Gauthier, Spezza, Moore – Korškov, Brooks, Petan – Bracco, Elynuick, Engvall.

Rozhodca: MacDougall, O'Halloran – Baker, Kovachik

Diváci: 17 224