Minnesota – Colorado 4:3 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:1 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo – Toronto 5:3 (kon.) | NJ Devils – NY Islanders 4:3 (kon.) | Ottawa – Montreal 0:4 (kon.)
Florida – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Tampa Bay 5:4 (po pr.) | San Jose – Vegas 1:3 (kon.)
Chicago – Boston 3:2 (po pr.) | Arizona – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.) | Vancouver – LA Kings 5:7 (kon.)
St. Louis – Columbus 5:3 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Toronto Maple Leafs
cz Nedeľa 22.09.2019, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • Príprava NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:52:01)

Trestné minuty: 8:10

Utkání je u konce a Buffalo se po povedené třetí třetině může radovat z výhry 5:3. Jako první se v této části trefil Jimmy Vesey, když proměnil sólo, ale na tuto branku ještě našlo Toronto odpověď a navíc v oslabení. Trevor Moore zakončil rychlý kontr a vše vypadalo, že by se duel mohl dostat do prodloužení. To však odmítl Victor Olofsson, ten byl ve správný moment na správném místě a doklepl puk za Hutchinsona. Toronto v úplném závěru ještě zkusilo odvolat gólmana, to ovšem potrestal C. J. Smith a upravil na konečných 5:3.

59:08 C. J. SMITH - 5:3

59:08
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je patrně rozhodnuto. Toronto odvolalo gólmana, což chtěl střelou přes celé kluziště potrestat Rodrigues, ten ale branku minul. Puk však dojel C. J. SMITH a doklepl jej za brankovou čáru. Asistence: Evan Rodrigues.

58:06
    Dvě minuty za hrubost dostal jak domácí Sam Reinhart, tak i hostující Kevin Gravel.

58:06
    Ristolainen u modré čáry sestřelil Barrieho a hosté si to samozřejmě nenechali líbit. výsledkem pak byla šarvátka u Hutchinsona, po které se bude vylučovat. Co je ale nejdůležitější, Barrie je v pořádku.
    57:24 Victor OLOFSSON - 4:3

57:24
    Domácí opět vedou! Za své poslání na střídačku se pomstil VICTOR OLOFSSON, když stál na správném místě a povedlo se mu dorazit odražený puk do odkryté části branky. Asistence: Sam Reinhart.

57:06
    Do sóla se hnal domácí Rodrigues, byl ale už doháněn a tak musel bleskově zakončovat. Své sólo nedotáhl, vystřelil mimo.

56:25
    Domácí tým vyhodil puk přes všechny čáry, je z toho zakázané uvolnění.

56:01
    Muzzinovo nahození zápěstím od modré čáry skončilo v Huttonově lapačce, ten tak svým zákrokem přerušil hru.

55:25
    Urputný souboj o puk v pásmu Buffala, hosté se snaží o úder, který by mohl být i vítězným.

54:49
    Přesilovka Toronta je u konce, v jejím závěru pálil nepřesně Jordan Schmaltz.

54:05
    Hosté střídají během hry, další akce se rozjede od Hutchinsona.

53:14
    Na přihrávku si na vrchol pravého kruhu sjel Tavares, Hutton jeho bombu dokázal lapit.

52:49
    Bude se opět vylučovat a tentokrát na straně Buffala. Dvě minuty za hákování dostal Rasmus Asplund.

52:36
    Na Hutchinsona mířil pomalý puk, gólman Toronta jej ale pro jistotu přikryl a přerušil hru.

51:21
    Tahle přesilovka se Buffalu vůbec nevydařila, Spezza je zase na ledě a hosté jsou v plném počtu.
    50:06 Trevor MOORE - 3:3

50:06
    Toronto právě vstřelilo branku!
    A je zase srovnáno! Nejprve Muzzin přehodil Olofssona na střídačku Toronta a poté hosté předvedli v oslabení rychlý přechod do útoku, který na brankovišti zakončil doklepnutím za Huttonova záda TREVOR MOORE – 3:3. Asistence: Frederik Gauthier, Jake Muzzin.

49:21
    Navíc je tu přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jason Spezza.
    49:05 Jimmy VESEY - 3:2

49:05
    Domácí tým jde do vedení, když ve vlastním pásmu vymyslel Reinhart skvělou přihrávku, tu ve středním pásmu přijal rozjetý JIMMY VESEY a své sólo zakončil přesnou střelou o tyčku – 3:2. Asistence: Sam Reinhart.

48:35
    Zakázané uvolnění domácích, hra se vrací před Huttona, vhazuje se po jeho pravici.

48:11
    Z levého kruhu teď vystřelil domácí Lazar, Hutchinson jeho střelu pokryl a srazil.

47:42
    Protečovaný puk skončil v pásmu Toronta, nikdo z domácích ale nedokázal akci rozvinout.

46:57
    Hra teď trochu ztratila na tempu, sledujeme souboje spíše ve středním pásmu.

45:57
    Kapanen hledal mezírku, kudy by buď skóroval, nebo přihrál spoluhráčům. Pas zpoza branky pokryl Scandella a vyhodil.

45:14
    Po buly před Huttonem se k puku dostal Tavares a ihned pálil. Gólman Buffala chvíli nevěděl, kde puk skončil, nakonec jej ale zvládl přikrýt a přerušit hru.

45:10
    Další přechod domácích do útoku skončil nepřesnou přihrávkou a zakázaným uvolněním.

44:19
    U pravého mantinelu plácl do puku domácí Miller a nadělal Hutchinsonovi docela trable. Gólman Toronta ale zvládl puk vyrazit.

43:29
    Do dobré pozice se dostal hostující Tavares, akci dvou na jednoho vzal na sebe, z úhlu ovšem Huttona nepřekonal.

42:59
    Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez zvláštnějších šancí.

41:52
    Millerova tečovaná střela od modré čáry skončila nad Hutchinsonovou brankou.

41:05
    Středem se do útočného pásma prodíral hostující Gauthier, ještě před zakončením ale přišel o puk.

40:01
    V brance Toronta došlo na třetí třetinu ke změně, Michal Neuvirth dochytal, nyní se představí Michael Hutchinson.

Trestné minuty: 4:6

Čtyřicet minut hry je za námi a stále není o vítězi rozhodnuto. Ve druhé třetině se jako první trefili domácí, ve 28. minutě využil přesilovku Victor Olofsson a náskok drželo Buffalo až do 35. minuty, kdy se s notnou dávkou štěstí prosadil Pierre Engvall a srovnal na současných 2:2.

40:00

39:46
    Muzzinovi utekl puk do středního pásma a musel se velice rychle otočit, aby mu Rodrigues neujel do sóla. Toho pak zastavil čistou rybičkou a vypíchl mu puk od hole.

39:14
    Buffalo přečkalo krátký nápor a poté vyhodilo přes všechny čáry až k Neuvirthovi.

38:19
    Hosté si dají přesilovku, dvě minuty za porušení postupu vhazování dostal Jack Eichel.

38:19
    Rozehrávka Buffala nebyla z těch povedených, pískalo se zakázané uvolnění.

38:01
    Toronto se dostalo do náznaku rychlého přechodu do útoku, jenže to hráči celé zabrzdili a překombinovali. Zakončení Jasona Spezzy si Hutton pohlídal u své levé tyčky.

37:12
    Z modré si trochu níže sjel domácí Scandella a zleva vyslal prudkou ránu. Neuvirth našel puk ve své lapačce, tohle byl opravdu povedený zákrok.

36:48
    Už se zase hraje u Huttona, i on si připsal úspěšný zákrok a po něm se vhazuje po jeho pravé ruce.

36:26
    Za domácí zahrozil Nelson, na Neuvirtha si ale nepřišel, ten puk zvládl pokrýt a přerušit hru.

35:45
    Rázem je zase nahoře hostující tým, Toronto se žene za vedoucím gólem.
    34:45 Pierre ENGVALL - 2:2

34:45
    A je zase srovnáno. Toronto si vybojovalo na obranné modré puk a ihned přišel bleskový přechod do útoku. Na nahozený puk si najel PIERRE ENGVALL a prakticky z rohu nahodil puk na Huttona tak, že ten si jej srazil za brankovou čáru. Asistence: Kasperi Kapanen.

34:30
    Puk nakonec vyvezl Brooks a dokonce se dostal i do zakončení. To bylo zablokováno.

34:07
    Nápor Buffala pokračuje, zase to připomíná přesilovku.

33:29
    Neuvirth moc dobře neviděl nahození z dálky, přesto se mu povedlo vytěsnit puk do rohu a zabránit tak nejhoršímu.

32:54
    Toronto v útočné akci pravou stranou, vše skončilo u mantinelu, odkud se dál nedostal Muzzin.

31:39
    Hutton sice nejprve efektně zpracoval padající puk, jenže poté při rozehrávce zaváhal a nechybělo mnoho, aby mu dotírající hráč vypíchl puk a skóroval.

30:11
    Buffalo ale zůstává v útočném pásmu a domácí teď hosty hodně melou. Toronto má potíže vůbec vyhodit do středního pásma.

29:48
    Dahlin hledal dlouhým pasem najíždějícího spoluhráče, puk však skončil v rohu kluziště.

28:57
    Další akci domácího celku zastavil čárový rozhodčí, nachytal Cozense v postavení mimo hru.
    27:50 Victor OLOFSSON - 2:1

27:50
    Nakonec je ale přesilovka využitá, když do pravého kruhu pro vhazování dostal křížnou přihrávku VICTOR OLOFSSON a střelou z první propálil Neuvirtha – 2:1. Asistence: Jack Eichel, Rasmus Dahlin.

27:38
    Domácí krouží v útočném pásmu, hledají si střeleckou pozici, bránící čtveřice si ale zatím počíná velice dobře.

26:43
    Další přesilovka pro Buffalo, dvouminutový trest za hákování dostal Justin Holl.

25:58
    Domácí víří v útočném pásmu, skoro to vypadá jako přesilová hra! Neuvirth se rozhodně nenudí.

25:18
    Hutton skvěle rozehrál od svého brankoviště a zrychli hru. Akce však skončila o chviličku později u levého mantinelu, kde se neuvolnil Rodrigues.

24:31
    Muzzin je zase na ledě, přesilovka Buffala zůstala nevyužitá.

24:13
    Neuvirth si připsal povedený zákrok proti střele od modré čáry a poradil si pak i s dorážkou z úhlu.

23:29
    Hosté vyhazovali puk ze svého pásma a ten skončil na střídačce Buffala.

22:31
    Přesilovka pro domácí tým, dvě minuty za sekání dostal Jake Muzzin.

21:41
    Po buly pálil z otočky domácí Smith, Neuvirth si připsal snadný zákrok a vytlačil puk k mantinelu.

21:23
    Morreovo nahození od levého mantinelu Huttona docela zaměstnalo, ten musel v chumlu hráčů hledat puk.

20:56
    Spezza se vydal na útočný výlet, najel si pravou stranou do pásma, byl však vytlačen a pálil z takřka nulového úhlu.

Trestné minuty: 2:2

Je za námi první třetina, která přinesla hokej nahoru a dolů, nicméně oba brankáři si dlouho drželi čistá konta. Jako první o něj přišel Hutton, když jej z dorážky překonal John Tavares, jenže Buffalo to nepoložilo a do přestávky se mu podařilo srovnat. Taktéž z dorážky se prosadil Sam Reinhart a do kabin se odešlo za stavu 1:1.

20:00

19:58
    Málem se to ale stalo na druhé straně, když z bekhendu vystřelil Tavares a Hutton musel přerušit svým zákrokem hru.

19:25
    Toronto je již dávno v plném počtu, přesto pokračuje nápor domácích hokejistů. Ti by velice rádi dali gól do šatny a odešli s vedením.

18:26
    Až v závěru přesilovky se ke střele dostal Miller, prudký švih však šel vedle Neuvirthovy branky.

17:58
    A znovu se puk dostal do středního pásma, hosté se brání na výbornou.

17:29
    Úvod přesilovky se Buffalu nevydařil, hosté se dokonce na chvíli usadili v útočném pásmu a vybojovali si tam vhazování.

16:32
    Přesilovka pro Buffalo, dvě minuty za sekání dostal Hudson Elynuick.
    15:56 Sam REINHART - 1:1

15:56
    No vida a už je srovnáno. Domácí si v útočném pásmu vybojovali puk, ránu od modré se Neuvirthovi nepovedlo srazit do rohu, ale před sebe a SAM REINHART doklepl za jeho záda – 1:1. Asistence: Jack Eichel, Colin Miller.

15:30
    Marnerovo nahození skončilo v rohu, Toronto ale v posledních minutách převzalo iniciativu.

14:32
    Už to vypadalo, že se Korškov dostane zleva ke střele, byl ale vytlačen za Huttonovu branku. A po objetí se už do zakončení nedostal.
    13:17 John TAVARES - 0:1

13:17
    Hosté jdou do vedení. Od modré čáry nahodil Muzzin, jeho švih tečoval Kapanen bruslí tak šikovně, že se od Huttona puk odrazil na hůl JOHNA TAVARESE a ten zblízka dostal bekhendem za brankovou čáru. Asistence: Kasperi Kapanen, Jake Muzzin.

12:33
    Nahození od modré čáry zastavil Gravel, nyní Neuvirth zasahovat nemusel.

12:16
    Olofssonovi nesedla střela, puk se prošoural do rohu, Neuvirth zasahovat nemusel.

12:03
    U Neuvirtha se po jeho zákroku strhla menší potyčka mezi domácím Lazarem a hostujícím Gravelem. Po chvilce byli rozhodčími roztrženi a bylo po vzrušení.

11:05
    O chviličku později přeskočil domácímu hráči puk hokejku a Hutton musel na brankové čáře dávat velký pozor, aby mu neproskotačil za záda.

10:59
    Tavaresovi nevyšel ani další pokus, o puk jej vzápětí obral Ristolainen.

09:59
    Na druhé straně to neklaplo Cozensovi, dopředu už zase pospíchá kanadský tým.

09:34
    Toronto se probudilo a nyní je aktivnějším týmem. U brankoviště operoval Tavares, prudký pas ale nezpracoval a tudíž nevystřelil.

08:49
    Reinhart hledal žabičkou spoluhráče na pravé straně, tomu puk přeskočil hokejku a skončil u mantinelu. Neuvirth byl bez práce.

07:37
    Petan z levé strany našel najíždějícího Korškova, jeho sklepnutí šlo vedle Huttonovy branky.

06:40
    V útočném pásmu se o kličky pokoušel Marner, byl ale v levém kruhu pro vhazování zastaven a o puk obrán.

05:55
    Dopředu už jdou zase hosté z Toronta, zatím ale bez střeleckého vyjádření.

04:57
    Teď se před českého gólmana nacpal Reinhart, byl ale příliš blízko, aby dokázal Neuvirtha překonat.

04:33
    Neuvirth si připsal první vážnější zákrok a to proti nepříjemnému pokusu od modré čáry.

03:28
    Je po přesilovce, Dahlin se vrátil zpátky na ledovou plochu.

02:54
    Neklapl ani další útok, domácí vyvezli puk ze svého obranného pásma.

02:29
    Toronto se sice dostalo do útočného pásma, celá akce ovšem skončila v rohu kluziště.

01:28
    Byl tam ale faul domácích a Rasmus Dahlin dostal dvě minuty za držení. Toronto tak má první přesilovku.

01:28
    Zpoza branky vyjel hostující Kapanen a snažil se zasunout puk za brankovou čáru. Hutton tam byl právě včas.

00:55
    Hutton vyjel ze své branky, aby spoluhráčům pomohl s rozehrávkou a povedlo se mu to odrazem od plexiskla.

00:23
    Toronto se pokusilo o rychlou rozehrávku, pas na Spezzu ale skončil zakázaným uvolněním.

00:01

Buffalo Sabres: Hutton (J. Johansson) Ristolainen, Dahlin, Nelson, Johiharju, Miller, Scandella – Reinhart, Eichel, Vesey – Rodrigues, Cozens, Skinner – Olofsson, M. Johansson, Asplund – Lazar, Ruotsalainen, Smith.

Toronto Maple Leafs: Neuvirth (Hutchinson) – Barrie, Muzzin, Schmaltz, Harpur, Holl, Gravel – Marner, Tavares, Kapanen – Gauthier, Spezza, Moore – Korškov, Brooks, Petan – Bracco, Elynuick, Engvall.

Rozhodčí: MacDougall, O'Halloran – Baker, Kovachik.

Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas může začít.

Zápas v KeyBank Areně v Buffalu začne v 1:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Domácí tým už v přípravě vybojoval tři utkání, radoval se ale pouze jednou, hned v tom prvním duelu. To v prodloužení udolal Pittsburgh 5:4. Poté se představil na ledě Columbusu, kde prohrál 1:4 a včera v noci prohrál v Torontu 0:3. Dnes má tým možnost odvety...

Pro kanadský tým to dnes bude čtvrtý zápas v přípravě na nový ročník. Toronto v úvodu prohrálo dvakrát s Ottawou v poměru 1:3 a 3:4 a výhry se dočkali až včera proti Buffalu na svém ledě. Dnes tak mají na programu další odvetu a budou v ní chtít uspět a zase si o něco zvednout sebevědomí.

Dobré ráno u přípravného utkání NHL. Společně se podíváme na duel mezi týmy Buffalo Sabres a Toronto Maple Leafs.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 16. Reinhart (Eichel, Miller), 28. Olofsson (Eichel, Dahlin), 50. Vesey (Reinhart), 58. Olofsson (Reinhart), 60. Smith (Rodrigues) – 14. Tavares (Kapanen, Muzzin), 35. Engvall (Kapanen), 51. Moore (Gauthier, Muzzin)

Toronto Maple Leafs: Neuvirth (41. Hutchinson) – Barrie, Muzzin, Schmaltz, Harpur, Holl, Gravel – Marner, Tavares, Kapanen – Gauthier, Spezza, Moore – Korškov, Brooks, Petan – Bracco, Elynuick, Engvall.

Rozhodca: MacDougall, O'Halloran – Baker, Kovachik

Diváci: 17 224