APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Bazilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
D.Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Lisabon 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Liége – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Rím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencvároš 1:1 (kon.) | Porto – YB Bern 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Razgrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas sk 4:2 (kon.)
Manchester United – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)
KAA Gent
3:2 (2:1)
AS Saint-Étienne
cz Štvrtok 19.09.2019, 21:00 • Ghelamco Arena, Gent • Európska liga • Skupina I

90+4
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Jonathan David, přichází Giorgi Kvilitaja.

90+4
    A hostům se to málem povedlo, protože z otočky střílel Berič a míč orazítkoval tyč!

90+4
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Brecht Dejaegere.

85
    Žlutou kartu dostává Vahbí Chazrí (AS Saint-Étienne).

81
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Dylan Bronn.
    75. Thomas KAMINSKI - 3:2

75
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Jenže po neuvěřitelné hrubce domácího brankáře je to už pouze o jeden gól! THOMAS KAMINSKI dostal přihrávku, byl zcela sám, jenže nezvládl zpracování, míč mu utekl a skončil až v brance, neuvěřitelný vlastní gól.

73
    Žlutou kartu dostává Timothée Kolodziejczak (AS Saint-Étienne).

73
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Arnaud Nordin.

72
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Harold Moukoudi, přichází Robert Berić.

71
    Žlutou kartu dostává Miguel Trauco (AS Saint-Étienne).

65
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yohan Cabaye, přichází Denis Bouanga.
    64. Loic PERRIN (vl.) - 3:1

64
    Gent právě vstřelil branku!
    Domácí celek jde do vedení 3:1 Po centru vrátil míč před branku Mikael Lustig a atakovaný LOIC PERRIN si ho nešťastně srazil do branky.

56
    Žlutou kartu dostává Sven Kums (KAA Gent).

49
    Byl to Michael Ngadeu, který za svůj zákrok vyfasoval žlutou kartu.

44
    Žlutou kartu dostává Romain Hamouma (AS Saint-Étienne).
    43. Jonathan DAVID - 2:1

43
    Jenže domácí se vydali dopředu a po bleskové akci jdou znovu do vedení. Ve vápně se zjevil JONATHAN DAVID, který přesným projektilem překonal brankáře.
    38. Vahbí CHAZRÍ - 1:1

38
    Je vyrovnáno! Po dlouhém nákopu míč skvěle připravil Romain Hamouma, na hranici velkého vápna se k němu dostal VAHBÍ CHAZRÍ, který ho parádně napálil pod břevno. Thomas Kaminski byl proti této parádní trefě bez šance.
    2. Jonathan DAVID - 1:0

2
    Tak to je parádní začátek pro domácí celek, protože ten se dostává hned ve 2. minutě do vedení 1:0! Po střele z úhlu dokázal Stéphane Ruffier míč vyrazit, ovšem k dorážce se dostal JONATHAN DAVID, který to už měl lehké.

Jakub Kopřiva

Góly: 2. David, 43. David (Depoitre), 64. Perrin (vla.) – 38. Chazrí (Hamouma), 75. Kaminski (vla.)

Karty:   49. Ngadeu (GNT), 56. Kums (GNT) – 44. Hamouma (SET), 71. Trauco (SET), 73. Kolodziejczak (SET), 85. Chazrí (SET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:13.
    KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (90+4. Dejaegere), Owusu, David (90+4. Kvilitaja), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk (81. Bronn).
    Náhradníci: Coosemans – Bronn, Dejaegere, Dompé, Kubo, Kvilitaja, Mohammadí.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Moukoudi (72. Berić), Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (65. Bouanga), M'Vila, Youssouf, Trauco – Chazrí, Hamouma (73. Nordin).
    Náhradníci: Vermot – Berić, Bouanga, Boudebouz, M. Camara, Nade, Nordin.

Rozhodca: Reinshreiber – Biton, Shimon