APOEL – Dudelange 3:4 (kon.) | Bazilej – FK Krasnodar 5:0 (kon.) | Kluž – Lazio 2:1 (kon.)
D.Kyjev – Malmö 1:0 (kon.) | Kodaň – Lugano 1:0 (kon.) | Frankfurt – Arsenal 0:3 (kon.)
Getafe – Trabzonspor 1:0 (kon.) | Karabach – Sevilla 0:3 (kon.) | Linz – Rosenborg 1:0 (kon.)
Eindhoven – Lisabon 3:2 (kon.) | Rennes – Celtic 1:1 (kon.) | Liége – Guimarães 2:0 (kon.)
AS Rím – Başakşehir 4:0 (kon.) | Espanyol – Ferencvároš 1:1 (kon.) | Porto – YB Bern 2:1 (kon.)
Gent – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Razgrad – CSKA Moskva 5:1 (kon.) | Mönchengladbach – Wolfsberger 0:4 (kon.)
Partizan – Alkmaar 2:2 (kon.) | Rangers – Feyenoord 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Besiktas sk 4:2 (kon.)
Manchester United – Astana 1:0 (kon.) | Wolverhampton – Braga 0:1 (kon.)

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Jenže po neuvěřitelné hrubce domácího brankáře je to už pouze o jeden gól! THOMAS KAMINSKI dostal přihrávku, byl zcela sám, jenže nezvládl zpracování, míč mu utekl a skončil až v brance, neuvěřitelný vlastní gól.
    64. Loic PERRIN (vl.) - 3:1

64
    Gent právě vstřelil branku!
    Domácí celek jde do vedení 3:1 Po centru vrátil míč před branku Mikael Lustig a atakovaný LOIC PERRIN si ho nešťastně srazil do branky.
    43. Jonathan DAVID - 2:1

43
    Jenže domácí se vydali dopředu a po bleskové akci jdou znovu do vedení. Ve vápně se zjevil JONATHAN DAVID, který přesným projektilem překonal brankáře.
    38. Vahbí CHAZRÍ - 1:1

38
    Je vyrovnáno! Po dlouhém nákopu míč skvěle připravil Romain Hamouma, na hranici velkého vápna se k němu dostal VAHBÍ CHAZRÍ, který ho parádně napálil pod břevno. Thomas Kaminski byl proti této parádní trefě bez šance.
    2. Jonathan DAVID - 1:0

2
    Tak to je parádní začátek pro domácí celek, protože ten se dostává hned ve 2. minutě do vedení 1:0! Po střele z úhlu dokázal Stéphane Ruffier míč vyrazit, ovšem k dorážce se dostal JONATHAN DAVID, který to už měl lehké.

Jakub Kopřiva

Góly: 2. David, 43. David (Depoitre), 64. Perrin (vla.) – 38. Chazrí (Hamouma), 75. Kaminski (vla.)

Karty:   49. Ngadeu (GNT), 56. Kums (GNT) – 44. Hamouma (SET), 71. Trauco (SET), 73. Kolodziejczak (SET), 85. Chazrí (SET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:13.
    KAA Gent: Kaminski – Lustig, Plastun, Ngadeu, Asare – Kums (90+4. Dejaegere), Owusu, David (90+4. Kvilitaja), Odjidja-Ofoe (C) – Depoitre, Jaremčuk (81. Bronn).
    Náhradníci: Coosemans – Bronn, Dejaegere, Dompé, Kubo, Kvilitaja, Mohammadí.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Debuchy, Moukoudi (72. Berić), Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (65. Bouanga), M'Vila, Youssouf, Trauco – Chazrí, Hamouma (73. Nordin).
    Náhradníci: Vermot – Berić, Bouanga, Boudebouz, M. Camara, Nade, Nordin.

Rozhodca: Reinshreiber – Biton, Shimon