Toronto – Ottawa 1:3 (kon.) | Columbus – Buffalo 4:1 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 3:2 (po pr.)
Tampa Bay – Carolina 0:3 (kon.) | Detroit – Chicago 5:3 (kon.) | Minnesota – Dallas 1:2 (po pr.)
Colorado – Vegas 0:5 (kon.) | Arizona – LA Kings 1:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 4:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 3:4 (kon.) | LA Kings – Arizona 0:5 (kon.)
Los Angeles Kings
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Arizona Coyotes
cz Streda 18.09.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles, CA • Príprava NHL

51:15
    Dva dobré střelecké pokusy Kovalčuka z levé strany, Hill jej ovšem v obou případech vyčapal.

51:05
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Michael Bunting – 2 min., hákování).

49:13
    Mohlo to být 6:0 ve prospěch Arizony! Dobrou kombinaci předvedli Keller a zakončující Garland z levé strany, Petersen se však vyznamenal.
    46:46 Conor GARLAND - 0:5

46:46
    Arizona právě vstřelila branku!
    V čase 46:46 Coyotes vedou už 5:0! Dost možná se jedná o vlastní gól, za střelce byl označen CONOR GARLAND. Jde o jeho druhou branku a třetí bod v dnešním zápase! Bez asistence.
    43:40 Jordan GROSS - 0:4

43:40
    Hosté ve čtyřiačtyřicáté minutě přidávají čtvrtý zásah do černého! JORDAN GROSS vystřelil ze středu útočného pásma, Petersen si sice sáhl na kotouč, avšak stejně inkasoval. Asistence: Christian Dvorak, Clayton Keller.

41:43
    Luff před bránou tečoval střelu spoluhráče z levé strany, Hill obstál.

40:01
    Střídání v týmu Arizona Coyotes: ze hřiště odchází Darcy Kuemper, přichází Adin Hill.

38:50
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Carl Söderberg – 2 min., držení).

38:35
    Coyotes měli skvělou příležitost přidat čtvrtý gól! Petersen nejprve vychytal Garlanda, následně jej ještě od inkasování zachránil pohotový Ryan.

38:01
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Daniel Brickley – 2 min., podrážení).

37:18
    Kovalčuk mezi kruhy tečoval střelecký pokus spoluhráče od modré čáry, Kuemper ale i nadále neprůstřelný.

34:33
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., vysoká hůl).

32:15
    Střídání v týmu Los Angeles Kings: ze hřiště odchází Jonathan Quick, přichází Cal Petersen.

24:33
    Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Durzi – 2 min., podrážení).
    24:16 Christian DVORAK - 0:3

24:16
    Pětadvacátá minuta utkání, 3:0 pro Coyotes! Autorem gólu je CHRISTIAN DVORAK. Pro třiadvacetiletého Američana druhý bod v duelu! Asistence: Ilja Ljubuškin, Jordan Gross.

23:05
    Kvalitní příležitost rovněž pro domácí, Kuempera zaměstnali z těsné blízkosti Kaliyev a Rempal.

21:28
    Fischer si po levé straně najel do velmi dobré šance, za Quickem se také ozvala branková konstrukce.
    16:22 Conor GARLAND - 0:2

16:22
    Kojoti jdou v sedmnácté minutě do dvougólového vedení! Autorem gólu je CONOR GARLAND, jenž Quicka prostřelil z pravé strany. Jeho druhý bod v dnešním zápase! Asistence: Nate Schnarr, Andy Miele.

13:22
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Fischer – 2 min., nedovolené bránění).

07:10
    Nebezpečná střela Kovalčuka z mezikruží končí u Kuempera, proběhne první reklamní přestávka.

03:45
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ilja Ljubuškin – 2 min., sekání).
    00:18 Clayton KELLER - 0:1

00:18
    Výborný start Coyotes do utkání! Po pouhých 18 vteřinách skóruje při přečíslení 3 na 1 z pravé strany (první útočnou akcí) CLAYTON KELLER. 1:0 pro Arizonu! Asistence: Christian Dvorak, Conor Garland.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 1. Keller (Dvorak, Garland), 17. Garland (Schnarr, Miele), 25. Dvorak (Ljubuškin, Gross), 44. Gross (Dvorak, Keller), 47. Garland

Los Angeles Kings: Quick (33. Petersen) – Ryan, Spence, Brickley, Clague, Björnfot, Durzi – Clifford, Carter (A), Lewis (A) – Kovalčuk, Kempe, Toffoli (A) – Anderson-Dolan, Prochorkin, Luff – Kaliyev, Kupari, Rempal.
    Arizona Coyotes: Kuemper (41. Hill) – Ljubuškin, Dineen, Demers (A), Smereck, Gross, Oesterle – Keller (A), Dvorak, Chaput, Miele, Söderberg (A), Fischer, Bennett, Bunting, Jeník, Schnarr, Burke, Garland.

Rozhodca: Trevor Hanson, Dan O'Rourke – Scott Cherrey, Derek Nansen

Diváci: 8 133