Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Dinamo Minsk – Chabarovsk 1:0 (po pr.) | Riga – Jaroslavľ 2:3 (kon.)
Viťaz – Čerepovec 4:1 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Severstaľ Čerepovec
cz Streda 18.09.2019, 18:30 • Viťaz Ice Palace, Podolsk • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:13:14)

Československá stopa v utkání

Jakub Jeřábek (VTZ) 2+1, 3 střely, čas na ledě 19:55
    Libor Šulák (CER) 0+1, 1 střela, čas na ledě 19:28
    Adam Liška (CER) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:33

Je konec. Viťaz na domácím ledě porazil hosty z Čerepovce 4:1. První dvacetiminutovka nám sice nenabídla žádnou branku, ale to nahradila třetina druhá. Domácí do této třetiny vstoupili skvěle a už ve 23. minutě otevřel brankový účet Sjomin. O pět minut později poslal Viťaz do dvoubrankového vedení český útočník Jeřábek. Ve 31. minutě sice snížil Trubačjov, ale ve 36. minutě vrátil dvoubrankového vedení zpět na domácí stranu Mojsejev. V poslední periodě byla k vidění jedna branka, kterou vstřelil v 50. minutě Jakub Jeřábek.

50:47
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ilja Chochlov – 2 min., držení).
    49:50 Jakub JEŘÁBEK - 4:1

49:50
    Viťaz právě vstřelil branku!
    Deset minut před koncem vede domácí celek už 4:1! Druhou trefu si v dnešním utkání připsal český útočník JAKUB JEŘÁBEK. Asistence: Alexandr Sjomin a Alexandr Jevsejenkov.

48:45
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

47:09
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

45:30
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Anton Sizov – 2 min., držení).

40:37
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jakub Jeřábek – 2 min., hákování).

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:20.

Druhá dvacetiminutovka je u svého konce a nabídla nám hned čtyři branky. Domácí do této třetiny vstoupili skvěle a už ve 23. minutě otevřel brankový účet Sjomin. O pět minut později poslal Viťaz do dvoubrankového vedení český útočník Jeřábek. Ve 31. minutě sice snížil Trubačjov, ale ve 36. minutě vrátil dvoubrankového vedení zpět na domácí stranu Mojsejev.

40:00

35:21
    Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Vladislav Podjapolskij, přichází Rafael Chakimov.
    35:21 Danila MOJSEJEV - 3:1

35:21
    Domácí mužstvo si bere dvoubrankové vedení zpět na svou stranu! O třetí branku Viťazu se postaral DANILA MOJSEJEV.

Michal Raška

Góly a asistencie: 23. A. Sjomin (Petrakov, Jeřábek), 28. Jeřábek (Jo. Nättinen), 36. Mojsejev, 50. Jeřábek (A. Sjomin, Jevsejenkov) – 31. Trubačov (Vovčenko, Šulák)

Viťaz Moskovská oblasť: Samonov (I. Ježov) – Jeřábek, Jevsejenkov (A), V. Lajunen, Golovkov, Voronkov, Šinkevič, Pylenkov – A. Sjomin (C), P. Černov, Makejev – Jo. Nättinen, M. Aaltonen (A), Grebenščikov – A. Ševčenko, Petrakov, Mons – Laričev, Mojsejev, Vyglazov.
    Severstaľ Čerepovec: Poďjapolskij (36. Chakimov) – Šulák, Makejev, Chabarov, Sizov, Baldajev, Chochlov, Kudako, Rogov – A. Alexejev, Jakimov (A), A. Galimov – Liška, J. Jakovlev, Monachov (A) – Geraskin, Kodola, Vovčenko – Morozov, Trubačov (C), Gračjov.

Rozhodca: Andris Ansons, Jevgenij Romasko – Jevgenij Strelcov, Jevgenij Judin