Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – NJ Devils 4:2 (kon.)
NJ Devils – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Dallas Stars
0:2 (0:0, 0:2, 0:0)
St. Louis Blues
cz Utorok 17.09.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Príprava NHL

45:04
    Hra běží ve třetí třetiny strašně rychle a Blake Comeau mohl snížit, Adam Wilcox ale jeho střelu z prostoru mezikruží lapil a připsal si zákrok!

42:25
    Anton Chudobin měl plné ruce práce, v rychlém sledu ale dokázal vytáhnout tři skvělé zákroky, když si nejprve poradil se střelou v blízkosti levé tyče, poté z pravého kruhu pro vhazování a naposledy i s táhlým pokusem od modré čáry!

40:01
    Střídání v týmu St. Louis Blues: ze hřiště odchází Ville Husso, přichází Adam Wilcox.

38:57
    MacKenzie MacEachern dostal dvě minuty za krosček a Dallas si v úvodu zápasu zahraje přesilovou hru.

34:31
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    ROBERT BORTUZZO na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána prošla až do sítě! Blues se ujímají vedení 2:0 a na tahu jsou domácí. Asistence: Mathias Laferriere a Nathan Walker.

33:42
    Střídání v týmu Dallas Stars: ze hřiště odchází Ben Bishop, přichází Anton Chudobin.

30:25
    Mathias Laferriere odehrál skvělé střídání a během pouhých šesti sekund mohl dvakrát udeřit, jenže Ben Bishop obě jeho rány vyrazil!

29:02
    KLIM KOSTIN se dostal ke střele v prostoru mezikruží a Ben Bishop nedokázal jeho střelu zápěstím zastavit! Blues prolomili bezbrankové skóre a vedou 1:0. Asistence: Ivan Barbašev.

26:47
    Radek Faksa se dostal k dorážce a byl hodně blízko otevření skóre, Ville Husso ale situaci ustál a připsal si skvělý zákrok! Radek Faksa neuspěl.

23:44
    Joe Pavelski se dostal v pravém kruhu k dorážce, jenže brankář Ville Husso zůstal nepřekonán!

12:55
    Thomas Harley byl vyloučen na dvě minuty za hákování a St. Louis si zahraje první přesilovou hru.

12:16
    Austin Poganski měl obrovskou šanci, z blízkosti ale napálil brankovou konstrukci! Velká škoda!