Košice – Trenčín 3:2 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 6:0 (kon.) | Poprad – Budapešť 6:5 (po pr.)
Detva – Zvolen 5:6 (kon.) | Miškovec – Michalovce 4:1 (kon.) | HC Slovan – Nové Zámky 6:7 (kon.)
HK Poprad
6:5 (2:0, 2:1, 1:4 - 1:0)
MAC Budapešť
Utorok 17.09.2019, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 3. kolo

57:03
    Zároveň je na dve minúty vylúčený Petr Ulrych, ktorý dostáva menší trest za podrazenie.

55:41
    Presilovku budú hrať hostia. Matúš Paločko dostáva dve minúty za podrazenie.

54:35
    Presilová hra pre tím HK Poprad. Brankár Tomas Halász dostáva dve minúty za podrazenie, odsedí si to za neho Bodó.

47:01
    Presilová hra pre Popradčanov. Scott Macaulay dostáva dve minúty za držanie.

44:59
    No, situácia sa pre Popradčanov začína zamotávať. Dve minúty za seknutie dostáva Peter Bjalončík a MAC bude hrať presilovku.

42:38
    Presilovku získava Budapešť a môže sa pokúsiť o návrat do zápasu. Lukáš Kozák dostáva dve minúty za držanie.

35:09
    Tak a domáci budú mať dvojnásobnú početnú prevahu. Dve minúty dostáva Chris Carlisle a je to za nedovolené bránenie.

34:30
    Ďalšia presilovka pre kamzíkov v tejto tretine. Dve minúty za podrazenie dostáva István Sofron.

31:31
    Presilová hra pre tím Popradu. Dve minúty za krosček dostáva Patrick McNally.

28:50
    Presilovku si opäť zahrá MAC. Ján Ťavoda dostáva dve minúty za seknutie.

25:21
    Presilovku si pre zmenu zahrá popradský tím. Dve minúty za držanie dostáva Zsombor Garát.

22:28
    Druhá presilovka pre MAC. Joona Erving dostáva dve minúty za hákovanie.

19:46
    Vylúčenie v tíme HK Poprad (Kozák – 2 min., nedovolené bránenie).

09:34
    Poprad získava prvú presilovku v zápase. Scott Macaulay dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 2. Takáč (Leclerc), 12. Matúš Paločko (Takáč, Erving), 38. Bjalončík (Matej Paločko, Kramár), 40. Matúš Paločko (Bjalončík, Matej Paločko), 56. Takáč (Ulrych, Zagrapan), 61. Karterud (Svitana, Kozák) – 33. Terbócs (Majoross), 43. Bl. Orbán, 46. Bodó (Macaulay), 56. McNally (Klempa, Pitt), 58. Sofron (McNally)

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Kozák, Fabian (C), Erving, Ulrych, Kramár, Ťavoda, Romaňák – Karterud, Paukovček, P. Svitana (A) – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Štrauch, Mlynarovič (A), Kundrík – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko
    MAC Budapešť: Halász (Bálizs) – Macaulay (A), Pozsgai (C), Carlisle, McNally, Bl. Orbán, Garát, Kreisz, Fejes – Terbócs, Pitt, Klempa – Bodó, Langkow (A), Br. Orbán – Sofron, Stretch, K. Nagy – Szigeti, Majoross, Schlekmann

Rozhodca: Kalina, Štefik – Beniač, Durmis