Olomouc – Bánovce | 41:24 (kon.) | | | Hodonín – Šaľa | 26:27 (kon.) |
SHC Maloměřice – Hranice | 19:25 (kon.) | | | Dukla – Nové Veselí | 30:28 (kon.) | | | Královo Pole – Plzeň | 26:30 (kon.) |
Kopřivnice – Frýdek-M. | 37:17 (kon.) |
koniec
KH ISMM Kopřivnice
37:17
(18:8)
Pepino SKP Frýdek-Místek
5
|
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez). (2:1)
|
|
3
|
Strack vyrovnal výskokem z pravé spojky. (1:1)
|
KH ISMM Kopřivnice | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
94 | B | P. Chalupa | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | B | M. Žingor | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Brito Benítez | 2/0 | 0 | 1 | ||
98 | SS | M. Bukovský | 2/0 | 0 | 0 | ||
11 | PS | Z. Čadra | 3/0 | 0 | 1 | ||
77 | LS | V. Donoso Andalaft | 7/0 | 0 | 0 | ||
21 | SS | P. Fulnek | 3/0 | 0 | 1 | ||
10 | LS | J. Gřes | 4/0 | 0 | 0 | ||
84 | PK | J. Hanus | 5/0 | 0 | 0 | ||
25 | SS | D. Jonák | 1/0 | 0 | 0 | ||
53 | LS | A. Očkovič | 1/0 | 0 | 0 | ||
14 | P | J. Petřík | 0/0 | 0 | 1 | ||
5 | LK | M. Střelec | 5/4 | 1 | 0 | ||
29 | PS | J. Škarpich | 1/1 | 0 | 0 | ||
17 | P | D. Tkadleček | 2/0 | 0 | 0 | ||
Nešpecifikovaný hráč | 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
Celkom | 36/5 | 1 | 1 | 6 | 0 | ||
Pepino SKP Frýdek-Místek | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
89 | B | M. Cáb | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | Š. Fritz | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | V. Pyško | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | A. Gřešek | 2/0 | 1 | 2 | ||
24 | LS | F. Hardt | 0/0 | 0 | 2 | ||
11 | PK | T. Klaban | 1/1 | 0 | 0 | ||
46 | LS | D. Lefan | 0/0 | 0 | 0 | ||
33 | SS | M. Mazur | 1/0 | 0 | 0 | ||
35 | LK | P. Musálek | 1/0 | 0 | 1 | ||
71 | SS | J. Ondrušík | 1/0 | 0 | 0 | ||
9 | SS | V. Petrovský | 8/3 | 1 | 0 | ||
3 | LK | L. Rajnoha | 0/0 | 0 | 0 | ||
37 | SS | J. Skřehot | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | LS | S. Strack | 0/0 | 0 | 0 | ||
17 | LK | P. Unger | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | P | E. Žvak | 1/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 15/4 | 2 | 1 | 5 | 0 |
KH ISMM Kopřivnice:
Žingor, Chalupa – Střelec, Čadra, Jan Gřes, Petřík, Tkadleček, Fulnek, Jonák, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský, Škarpich.
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: M. Cáb, Fritz, Pyško – D. Lefan, Ondrušík, L. Rajnoha, Petrovský, Klaban, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Skřehot.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: M. Cáb, Fritz, Pyško – D. Lefan, Ondrušík, L. Rajnoha, Petrovský, Klaban, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Skřehot.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Horáček, Novotný
Diváci: 697
Vít Muzikář