SHC Maloměřice – Hranice 19:25 (kon.) | Dukla – Nové Veselí 30:28 (kon.) | Královo Pole – Plzeň 26:30 (kon.)
Kopřivnice – Frýdek-M. 37:17 (kon.)
SHC Maloměřice Brno
19:25 (11:11)
TJ Cement Hranice
cz Sobota 14.09.2019, 11:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 2. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:27:48)

Oba týmy děkují svým fanouškům, kteří dnes vytvořili slušnou kulisu. Brňané se ve svém prvním utkání na domácí palubovce dlouho drželi, šestnáct minut před koncem ještě těsně vedli. Favorit ovšem přidal jak na obranné, tak na útočné polovině a i když výsledek vypadá jednoznačně, rozhodně tomu tak nebylo. Nováček předvedl kvalitní výkon, ovšem na body to znovu nestačilo.

Konec zápasu. (19:25)
    60
    Kučerku zachránilo břevno, Mlotek poté utekl domácí obraně a přidal pětadvacátý zásah svého týmu! (19:25)
    60
    V těžkém úhlu byl na pravém křídle Cáb. Ten mířil do horní části branky! (19:24)

60
    Domácí však opět přišli o balón. Rozeběhla se poslední minuta prvního poločasu. (19:23)

59
    A zase branková konstrukce! Tentokráte to byl Magrla, který pálil do tyče! (19:23)

59
    Oddechový čas pro hosty. (19:23)

58
    Na pozici pivota si o balón řekl Padalík, který z bezprostřední blízkosti trefil tyč! (19:23)
    58
    Jung se prosazuje ze sedmimetrového hodu a snižuje na rozdíl čtyř branek! (19:23)

57
    Hosté se svým útokem nikam nespěchají, Indrák teď zakončoval vedle branky! (18:23)

56
    Domácím se vůbec nedaří na útočné polovině, rozhodčí teď odpískal pasivní hru Maloměřic. (18:23)
    56
    To nebyla vůbec snadná pozice pro Indráka na pravé spojce. Přesto míč skončil v síti! (18:23)

55
    Dochází ke střídání v domácí svatyni. Mezi tři tyče se postavil Mazač, Koňařík zůstal na střídačce. (18:22)

55
    Oddechový čas pro hosty. (18:22)

55
    Kučerka vyráží za branku, Cement zůstane u míče. (18:22)
    54
    Domácí rozehrávku vystihl Cáb, který se prosadil ze samostatného úniku. Druhá branka hostů v početní nevýhodě! (18:22)
    54
    Mlotek posunul na Menšíka, který z bezprostřední blízkosti překonal Koňaříka! (18:21)