Chabarovsk – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Barys | 1:0 (kon.) | | | Omsk – Novgorod | 4:2 (kon.) |
S.Moskva – Dinamo Minsk | 4:5 (kon.) |
Liberec – Luleå | 4:5 (po pr.) | | | Djurgården – GKS Tychy | 2:0 (kon.) | | | Lausanne – Pelicans Lahti | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Mannheim – Vienna | 4:0 (kon.) | | | Třinec – Junosť Minsk | 7:2 (kon.) | | | Augsburg – Belfast Giants | 3:1 (kon.) |
Tappara – Biel | 1:0 (kon.) | | | Frisk Asker – EC-KAC | 0:4 (kon.) |
Jihlava – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 4:1 (kon.) |
Prostějov 1913 – Moravia Team | 0:1 (po n.s.n.) | | | HC Slovan – Chomutov | 1:0 (po n.s.n.) | | | Orlíci Uničov – Prostějov 1913 | 1:0 (po n.s.n.) |
Moravia Team – HC Slovan | 0:1 (po n.s.n.) | | | Chomutov – Hradec Králové | 0:1 (po n.s.n.) | | | Orlíci Uničov – Hradec Králové | 0:1 (po n.s.n.) |
koniec
Avangard Omsk
4:2
(1:1, 2:1, 1:0)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
59:32
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Arťom Aljajev – 2 min., nesportovní chování).
|
|
52:26
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Jegor Martynov – 2 min., podrážení).
|
|
39:45
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Bondarev – 2 min., držení).
|
|
36:32
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Daniil Iljin – 2 min., držení).
|
|
33:50
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:11
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., podrážení).
|
|
25:01
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
18:58
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Nikita Pivcakin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
16:48
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Quinton Howden – 2 min., hákování).
|
|
06:30
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Georgij Mišarin – 2 min., hákování).
|
|
02:56
|
Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Kirill Semjonov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
Góly a asistencie:
15. Beck (Čudinov), 34. Semionov (Pokka, Širokov), 38. Šumakov (Andrighetto, Martynov), 44. Širokov (Semionov, Bondarev) – 20. Schroeder (Szczechura), 27. Bočarov (Aliajev, Varnakov)
Rozhodca: A. Hoffman, A. Kulev – N. Viljugin, A. Ponamarenko
Diváci: 4049
Nepremenená penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Sudnicin) – Pokka, Bondarev, Martynov, Čudinov, Vojnov, Pivcakin – Andrighetto, Semionov, Širokov (C) – Beck (A), Pjanov, Šumakov – A. Potapov (A), Stas, Dedunov – Ščerbak, Gračov, Košelev – Jaremčuk.
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aliajev, Volčenkov (A), Zborovskij – Žafiarov, Szczechura, Schroeder – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov (A) – Bočarov, Iľjin, Šachvorostov – Gončaruk, Belevič, Urakov – Počivalov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Mišarin, Ch. Genoway, Aliajev, Volčenkov (A), Zborovskij – Žafiarov, Szczechura, Schroeder – Šenfeld, Q. Howden, Varnakov (A) – Bočarov, Iľjin, Šachvorostov – Gončaruk, Belevič, Urakov – Počivalov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: A. Hoffman, A. Kulev – N. Viljugin, A. Ponamarenko
Diváci: 4049
Petr Frömel