Plzeň – Haukar 26:25 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
26:25 (14:15)
Haukar
cz Sobota 07.09.2019, 18:00 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • Pohár EHF • 1. predkolo

Talent Plzeň poráží islandský Haukar 26:25 a postupuje do 2. předkola poháru EHF!
    60
    Jakub Douda se sirénou ještě propálil Gudjonssona a desátým gólem v zápase přisuzuje vítězství Talentu i v odvetě! (26:25)
    60
    Olafsson podstřelem překonal Herajta. (25:25)
    59
    Talent dokonce vede už také v tomto zápase, z pivota udeřil Šimon Macháč. (25:24)
    58
    Herajt zavřel branku a počíhal si i na Brynjolfssona na pravém křídle! Plzeň se následně ubránila a Jakub Douda trefuje prázdnou branku soupeře. Tohle vypadá velmi dobře! (24:24)
    57
    Douda střelou z kroku překvapil Gudjonssona a Plzeň znovu vede v součtu obou zápasů o čtyři góly! (23:24)

55
    Haukar to v útoku zkouší bez brankáře, v sedmi! (22:24)
    55
    Jakub Tonar vypálil dělovku z kroku, na kterou neměl Gudjonsson nárok! (22:24)
    54
    Macháč nezpracoval přihrávku na pivota, jelikož byl lehce zatažen. Haukar vyrazil do brejku, který Brynjolfsson využívá. (21:24)

53
    Filip Herajt nohou vytěsnil zakončení Brynjolfssona z pravého křídla! Veledůležitý zákrok. (21:23)
    52
    Hosté navíc měli k dispozici sedmičku, kterou proměnil Olafur Aegir Olafsson. (21:23)

52
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Jenko Bogdanić). (21:22)
    52
    Jakub Douda vystihl přihrávku na Hallgrimssona a utekl hostující obraně, únik využil! Náskok Plzně ve dvojzápase vzrostl zpět na čtyři góly! (21:22)
    49
    Jakub Tonar proskočil po pasu Stehlíka a zakončil k bližší tyči! (20:22)
    48
    Macháč si dokázal zpracovat pas na pivota do jedné ruky a z těžké pozice se prosazuje! (19:22)

47
    Hosté v plném počtu, Herajt si nyní však počíhal na tvrdý podstřel Baumruka! (18:22)
    47
    Šafránek rychle odpovídá z levého křídla. (18:22)
    46
    Baumruk vypálil dělovku z levé spojky, Herajt se natahoval marně. (17:22)
    45
    Jakub Tonar proskočil obranou a dává důležitou trefu! (17:21)

45
    Nejdl byl tvrdě sražen k zemi, přímou červenou kartu dostává za tento ošklivý zákrok Darri Aronsson (Haukar)! (16:21)
    45
    Baumruk se trefuje ze spojky a stav dvojzápasu je znovu vyrovnán. Jestli Haukar vsítí alespoň 26 gólů, bude mu stačit výhra o pět gólů na postup. (16:21)

43
    Střelu Jenka Bogdaniće vystihl Gudjonsson nohou, skvělý zákrok však předvedl na druhé straně proti Aronssonovi také Filip Herajt! (16:20)

40
    Thorgeirsson ze spojky orazítkoval jen pravou tyč! (16:20)

40
    Žlutá karta pro realizační tým Haukaru. (16:20)

40
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Šafránek). (16:20)
    40
    Jakub Tonar odpovídá, hosté už ovšem v plném počtu. (16:20)
    39
    Haukar hrál v útoku přes minutu, než byla signalizována pasivita. Nakonec se přeci jen trefil Baumruk z levé spojky. (15:20)
    38
    Jakub Douda prolomil střelecké trápení Plzně, které trvalo osm minut. Prosadil se ranou o tyč. (15:19)

38
    Vyloučení v týmu Haukar (Svavarsson). (14:19)

38
    Jakub Šindelář se skvěle pral na pivotu a vybojoval pro Plzeň sedmičku a přesilovku. (14:19)
    35
    Stehlík pokazil přihrávku a Jonasson z brejku srovnává stav dvojzápasu! Jeho šňůra činí už pět gólů, ve druhé půli čtyři. (14:19)

34
    Haukar se v klidu ubránil a může srovnat stav dvojzápasu! (14:18)
    33
    Po ztrátě míče Západočechů mohl Baumruk v klidu trefit prázdnou branku domácích. (14:18)

32
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Tonar). (14:17)
    32
    Haukar vstoupil nabuzen do druhé půle! Stehlíka vychytal znovu Gudjonsson, následně se i přes faul na svou osobu probil k další trefě Jonasson. (14:17)
    32
    Jonasson z pravého křídla vymetl vzdálenější šibenici. (14:16)

31
    Další ztráta Haukaru, ovšem Gudjonsson si tentokrát vychutnal únik Jakuba Tonara! (14:15)

31
    Šafránek vystihl přihrávku Baumruka, ještě předal míč Doudovi, ale toho vychytal Gudjonsson! (14:15)
    30
    Herajt si na střelu Olafssona sáhl, ale sedmičku nevytěsnil. (14:15)

30
    Další sedmička pro hosty! (14:14)
    30
    Macháč dostal pas na pivota a dokázal se prosadit. (14:14)
    30
    Olafsson proměňuje střelou do pravého horního rohu. (13:14)
    29
    Tim Jenko Bogdanić však vzápětí ihned srovnává rovněž ze spojky. (13:13)
    28
    Baumruk dokázal odpovědět střelou z pravé spojky. (12:13)
    27
    Po sražené střele Plzně zamířil do odkryté domácí branky Hlynsson. (12:12)
    26
    Aronsson odpovídá přesným podstřelem mezi nohy Šmída. (12:11)
    26
    Ondřej Šafránek jakožto křídlo překvapil Gudjonssona střelou z kroku z levého křídla! (12:10)
    25
    Olafsson jednoduše proskočil na pravé straně a opět je to jen o gól. (11:10)

25
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Režnický). (11:9)
    25
    Šafránek neměl na levém křídle ideální palebný úhel, ale dokázal vystřelit kolem hlavy Gudjonssona. (11:9)
    24
    Aronsson z pravé spojky z kroku propálil Šmída. (10:9)
    23
    Baruson nepřihrál přesně a rychlá protiakce tentokrát Talentu vyšla, trefuje se Ondřej Šafránek. (10:8)
    21
    Jenko Bogdanić to vzal na sebe a z pravé spojky propálil Gudjonssona mezi nohy. (9:8)
    21
    Plzni se přesilovka vůbec nedaří, po slabé střele Ivančeva udeřil ze samostatného úniku opět Halidor Ingi Jonasson. (8:8)
    20
    Jonasson z pravého křídla našel recept na Šmída a znovu ho překonává. (8:7)
    19
    Jakub Douda vymetl levou šibenici a Západočeši poprvé vedou o dva góly! Pět branek zařídil právě Douda. (8:6)

19
    Vyloučení v týmu Haukar (Aronsson). (7:6)

19
    Faulovaný Režnický na pivotu vybojoval při signalizované pasivitě sedmičku a přesilovku pro Plzeň. (7:6)
    18
    Douda rychle odpovídá. (7:6)
    18
    Baruson vypálil z výskoku k pravé tyčce. (6:6)
    18
    Stehlík to vzal na sebe a vrací vedení Západočechům střelou ze spojky. (6:5)
    17
    Jonasson dokázal z pravého křídla překonat Šmída. (5:5)

16
    Skvělá obrana Talentu, Baumruk o balon přišel a poté stáhl plzeňského hráče, načež dostává dvě minuty. (5:4)
    15
    Douda už na Schevinga vyzrál a Talent vede. (5:4)

14
    Žlutá karta pro tým Haukar (Aronsson). (4:4)

13
    Šmíd si po minutě znovu smlsl na tvrdé ráně Baumruka! Další skvělý zákrok rukama. (4:4)

12
    Šmíd pravou rukou vystihl dělovku Baumruka ze spojky! (4:4)

12
    Vyloučení v týmu Talent M.A.T. Plzeň (Macháč). (4:4)
    11
    Zrychlení v útoku má přinést Tomáš Nejdl, který proskočil po pravé straně a zakončil kolem nohou Gudjonssona. (4:4)

11
    Ovšem mají Karla Šmída, který vychytal rychlý brejk Jonassona! Skvělý zákrok nohou. (3:4)

10
    Žlutá karta pro tým Haukar (Hallgrimsson). (3:4)
    9
    Hallgrimsson střelou z pravé spojky mezi nohy Šmída vrací vedení Haukaru. (3:4)

7
    Skvělý Karel Šmíd vychytal samostatný únik Peturssona po ztrátě Talentu! (3:3)
    6
    Jakub Douda to vzal při signalizované pasivitě na sebe a vystřelil ze spojky k pravé tyčce. (3:3)
    5
    Hallgriimsson z pravé spojky otáčí skóre na stranu Haukaru. (2:3)
    4
    Aronsson se štěstím ze spojky propálil Šmída. (2:2)
    3
    Jonasson snižuje z pravého křídla střelou o zem. (2:1)
    2
    Stehlík z pravé spojky vypálil ke vzdálenější tyči do protipohybu Gudjonssona. (2:0)