Luleå – Liberec 4:1 (kon.) | Färjestad – Ambri-Piotta 2:1 (kon.) | Mníchov – B. Bystrica sk 3:0 (kon.)
Zug – Hämeenlinna 3:4 (0:2 po s.n.) | Plzeň – Rungsted Seier Capital 9:3 (kon.) | EC-KAC – Frisk Asker 3:0 (kon.)
Biel – Tappara 1:0 (kon.) | Belfast Giants – Augsburg 2:3 (po pr.)
Belfast Giants
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Augsburger Panther
cz Sobota 31.08.2019, 20:30Liga majstrov • Skupina C

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (23:02:58)

Domácí byli opravdu blízko výhře, když se prosadil minutu do konce základní hrací doby Farnham, ale následně video jeho trefu odvolalo a šlo se do prodloužení, ve kterém se pomalu ani nezačalo hrát a hned v 31. vteřině se prosadil Fraser, který propálil vše před sebou a zápas rozhodl. Augsburger tak vede skupinu C se čtyřmi body, stejně jako má Lulea i Belfast, poslední je zatím Liberec s nulou.
    Belfast další zápas odehraje 5.9. v Liberci. Augsburger příště hraje 6.9. doma s Lulea.

60:31 FRASER - 2:3

60:31
    Augsburg právě vstřelil branku! Po několika odrazech se ke střele z mezikruží dostal hostující MATTHEW FRASER, který propálil vše a rozhoduje tento zápas pro Augsburger.

60:01

Ve třetí třetině dokázal vyrovnat hostující Sternheimer po zmatku před brankou. Domácí aréna už bouřila minutu před koncem, kdy Lenardovo nahození šikovně do branky tečoval Farnham, ale následná konzultace ukázala, že Farnham hrál holí až moc vysoko, takže se půjde do prodloužení.

58:58
    Domácí bek Curtis Leonard nahodil puk na branku, kde ho šikovně tečoval FARNHAM. Farnham ale hrál vysokou holí, takže branka neplatí.

57:45
    Hosté rozjížděli další akci ve středním pásmu, ale Holzmann dostal puk na brusle a přišel o něho.

56:55
    Ihned po buly vystřelil tvrdou dělovku Valentine, jeho pokus obětavě zablokoval Mullen.

56:50
    Následuje komerční přestávka.

56:15
    Tvrdou střelu poslal na Owena od modré čáry hostující Stierel. Kanadský brankář ukázal fantastický semafor a puk lapil.

55:47
    Na pravou stranu pásma dostal puk hostující Lamb a hned vystřelil. Jeho překvapivou střelu Owen nedržel v lapačce.

55:11
    Zakázané uvolnění hostí.

54:38
    Mnohem aktivnější jsou hosté, kteří nepouštějí svého soupeře z pásma.

Ondřej Černý

Góly a asistencie: 18. Smotherman, 33. Wronka – 7. Fraser (Stieler), 44. Sternheimer, 61. Fraser

Belfast Giants: Owen (Murphy) – Mullen, Leonard, Raine, Garside, Pelech, Swindlehurst – Wronka, Lake, Hamilton – Farnham, Ward, Reddox – Long, Dupuy, Smotherman – Morgan, Hook
    Augsburger Panther: Keller (Roy) – Valetine, Sezemsky, Tölzer, Lamb, Haase, McNeill, Rogl – Fraser, Gill, Mayenschein – Payerl, Stieler, Sternheimer – Schmölz, Ullmann, Hafenrichter – Lambacher, Callahan, LeBlanc, Holzmann