Rudňany – Podbrezová 1:3 (kon.) | MŠK Tesla Stropkov – Poprad 0:2 (kon.) | Bardejovská n.Ves – Košice 0:9 (kon.)
OŠK Rudňany
1:3 (0:1)
FK Železiarne Podbrezová
Streda 28.08.2019, 16:00 • Rudňany • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

85
    Podbrezová dala gól!
    Je definitívne rozhodnuté, do tretieho kola Slovnaft Cupu postúpi Podbrezová. Striedajúci JOZEF ŠPYRKA upokojuje hosťujúce FK.

75
    Nesmierne dôležitý gól pre Železiarne, toto bude asi rozhodujúcim faktorom zápasu. Smola v podaní domácich, vlastný gól si strieľa DÁVID COMPEL. Štvrťhodina do konca, Rudňany musia znovu dobiehať náskok protivníka.

66
    Rudňany dávajú gól! No ale pozor! Rudňany vyrovnávajú, zase raz sa potvrdilo staré-známe: nedáš, dostaneš. Hrdinom domácich je SAMUEL LIPTÁK.

36
    Akoby som to privolal. Desať minút pred koncom polčasu sa Podbrezová ujíma vedenia, presadil sa MATÚŠ MARCIN.