Lyon – Angers 6:0 (kon.)
Olympique Lyon
6:0 (3:0)
Angers SCO
cz Piatok 16.08.2019, 20:45 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon (FRA) • Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

90+3
    Bahoken přišlápl nohu protihráči a inkasuje v závěru střetnutí žlutou kartu.

80
    Na druhé straně pálil po přihrávce ze strany jen těsně vedle levé tyčky střídající Terrier.
    72. Jean LUCAS - 6:0

72
    Lyon právě vstřelil branku!
    Depay se krásnými kličkami zbavil u brankové čáry Pavloviće a našel zpětnou přihrávkou u penaltového puntíku střídajícího JEANA LUCASE, který po třech minutách pobytu na hřišti posílá míč střelou o tyč do brány!

70
    Žlutou kartu dostává Pierrick Capelle (Angers SCO).

70
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Léo Dubois, přichází Kenny Tete.

69
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Mathias Pereira Lage, přichází Stéphane Bahoken.
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Rachid Alioui, přichází Wilfried Kanga.

69
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Thiago Mendes, přichází Jean Lucas.

66
    Střídání v týmu Olympique Lyon: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Martin Terrier.
    65. Moussa DEMBÉLÉ - 5:0

65
    Z ničeho nic udeřilo na druhé straně! MOUSSA DEMBÉLÉ se odpoutal od trojice bránících protihráčů, zpracoval si přihrávku a tvrdou dělovkou k bližší tyči navyšuje stav. Butelle si na balon sáhl, v jeho cestě do sítě ale nezabránil.

61
    Traoré sundal skluzem na levém kraji hřiště rozběhnutého Aït-Nouriho a vidí po zásluze první žlutou kartu tohoto utkání.

54
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Vincent Pajot, přichází Rodrigue Casimir Ninga.

51
    Dobré dvě minuty zkoumalo situaci video, nakonec je ale branka Lyonu uznána! Aouar oslovil krásným dloubáčkem za obranu MEMPHISE DEPAYE, který sám před Butellem zamířil z první přesně k pravé tyči.
    51. Memphis DEPAY - 4:0
    42. Memphis DEPAY - 3:0

42
    Lyon přidává krátce před přestávkou třetí zásah! Aouar posunul balon na MEMPHISE DEPAYE, který nasadil brankáři Butellemu jesličky.
    36. Moussa DEMBÉLÉ - 2:0

36
    Domácí vedou o dvě branky! MOUSSA DEMBÉLÉ si zasekl míč a přesnou ranou pod padajícího Butelleho podruhé rozvlnil síť hostující klece.
    20. Depay nebyl daleko od navýšení domácího vedení.

20
    Depay zamotal na levém okraji vápna tanečky hlavu Manceauovi a vypálil z úhlu na zadní tyč, Butelle si ale připisuje famózní zákrok a vyráží balon na roh!
    13. Pereirovu pumelici vytěsnil Lopes na roh.

13
    Na protější straně hřiště protáhl dělovkou na vzdálenější tyč Lopese Pereira. Angers bude po skvělém zákroku brankáře Lyonu kopat roh.
    11. Houssem AOUAR - 1:0

11
    Teď už ale domácí favorit udeřil! Z hranice vápna napřáhl HOUSSEM AOUAR a přízemní dělovkou otevírá skóre! Butelle si na balon sáhl, vytěsnit ho ale mimo tři tyče nedokázal.

Filip Lefenda

Góly: 11. Aouar (Mendes), 36. M. Dembélé, 42. Depay (Aouar), 51. Depay (Aouar), 65. M. Dembélé, 72. Jean Lucas (Depay)

Karty:   61. B. Traoré (LYO) – 70. Capelle (AGR), 90+3. Bahoken (AGR)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 7:14.
    Olympique Lyon: A. Lopes – Dubois (70. Tete), J. Andersen, Denayer (C), Y. Koné – Mendes (69. Jean Lucas), Tousart, Aouar – B. Traoré, M. Dembélé (66. Terrier), Depay.
    Náhradníci: Tătăruşanu – Caqueret, Cornet, Marcelo, Jean Lucas, Terrier, Tete.

Angers SCO: Butelle (C) – Manceau, Pavlović, Thomas, Aït-Nouri – Santamaría – Capelle, Pajot (54. Ninga), Mangani, Pereira Lage (69. Bahoken) – Alioui (69. Kanga).
    Náhradníci: Petković – Bahoken, Cissé, El Mellali, Kanga, I. Traoré, Ninga.

Rozhodca: Millot – Luzi, Drouet