Huddersfield Town – Fulham 1:2 (kon.)
Huddersfield Town
1:2 (0:0)
Fulham FC
cz Piatok 16.08.2019, 20:45 • John Smith's Stadium, Huddersfield • Anglická Championship

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:22:18)

Utkání je u konce a hosté se mohou radovat ze tří bodů. Po přestávce se hrál rozhodně aktivnější fotbal, než v první půli a diváci se dočkali hned tří branek. Jako první se v 51. minutě trefil hostující Aleksandar Mitrović, na jehož gól už o šest minut později zareagoval Karlan Ahearne-Grant. Dlouho to poté vypadalo, že zápas skonči remízou, jenže v 80. minutě se parádní trefou trefil Ivan Cavaleiro a rozhodl o tom, že Fulham si po výsledku 2:1 připsal druhou výhru v sezóně.

90+7

90+6
    Centr byl hostující obranou odvrácen, k míči se nedostal ani Grabara, který po něm šel rybičkou.

90+6
    Ještě jeden přímý kop pro Huddersfield, do pokutového území míří i gólman Grabara.

90+5
    Hostující Arter leží na zemi, má problémy s křečemi. Spoluhráč mu je pomohl rozehnat, už je zase vše připraveno ke hře.

90+4
    Zleva chtěl Kongolo poslat z první přihrávku na malé vápno, Mounié byl ale pokrytý. Bettinelli má míč ve svém držení.

90+3
    Domácí jsou v tlaku, měli k dispozici i rohový kop, obranu v červeném však svou snahou nepřekvapili.

90+2
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Antony Knockaert, přichází Maxime Le Marchand.

90+1
    Hosté budou ještě naposledy střídat, na závěrečné minuty si půjde zahrát Maxime Le Marchand.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

89
    Fulham skvěle brání, domácí tým má velké potíže se vůbec dostat přes půlku.

88
    Utkání sleduje 20 775 diváků.

87
    Za hosty šel do akce Mitrović, jehož doprovázelo silné bučení publika, které mu ještě nezapomnělo divadelní vložku.

86
    Zprava se dopředu snažil projít Hadergjonaj, centr mu ovšem nevyšel a byl zablokován.

85
    Na trávníku nám leží hostující Mitrović, který ale nejprve chytil za nohu Van La Parru, aby se pak sám chytil za obličej, aniž by tam byl kontakt...

85
    Hosté nebyli daleko od třetího gólu, Grabara však zakročil proti nepříjemné střele zpoza vápna.

84
    Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Harrison Reed.