VC Maďarska | Vítěz: L. Hamilton (Mercedes) (kon.) |
Velká cena České republiky - Moto3 | Vítěz: A. Canet (ESP) (kon.) | | | Velká cena České republiky - Moto2 | Vítěz: Á. Márquez (ESP) (kon.) | | | Velká cena České republiky - MotoGP | Vítěz: M. Márquez (ESP) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena České republiky - Moto2
Vítěz: Á. Márquez (ESP)
Milan Huppert
Pořadí MS po desátém závodě:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 161 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 128 bodů
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 110 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 110 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 107 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 102 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) – 101 bodů
8. Brad Binder (RSA/KTM) – 84 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 57 bodů
Pořadí v cíli:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) 38:49.768
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +3.018 s
3. Enea Bastianini (ITAKalex) +4.158 s
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +4.290 s
5. Luca Marini (ITA/Kalex) +7.031 s
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +8.847 s
7. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +8.937 s
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +11.900 s
9. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +12.896 s
10. Iker Lecuona (ESP/KTM) +19.079 s
11. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +20.248 s
12. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +21.424 s
13. Jorge Martín (ESP/KTM) +23.119 s
14. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +25.850 s
15. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +26.240 s
16. Remy Gardner (AUS/Kalex) +26.714 s
17. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +28.917 s
18. Jake Dixon (GBR/KTM) +32.573 s
19. Jonas Folger (GER/Kalex) +32.979 s
20. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +35.664 s
21. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +35.865 s
22. Steven Odendaal (RSA/NTS) +46.657 s
23. Philipp Öttl (GER/KTM) +50.454 s
24. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +58.874 s
25. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:04.629 s
Neklasifikováni:
Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Lucas Tulovic (GER/KTM)
Nejrychlejší kolo:
Álex Marquez (ESP/Kalex) - 2:01.463 min
Postavení na startu:
1. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
2. řada: Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
3. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Jake Dixon (GBR/KTM)
4. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex)
6. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Enea Bastianini (ITA/Kalex)
7. řada: Jorge Martín (ESP/KTM), Joe Roberts (USA/KTM), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
8. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
9. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Lukas Tulovic (GER/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
10. řada: Xavi Cardelús (AND/KTM), Jonas Folger (GER/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta)
11. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 161 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 128 bodů
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 110 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 110 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 107 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 102 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) – 101 bodů
8. Brad Binder (RSA/KTM) – 84 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 57 bodů
Pořadí v cíli:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) 38:49.768
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +3.018 s
3. Enea Bastianini (ITAKalex) +4.158 s
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +4.290 s
5. Luca Marini (ITA/Kalex) +7.031 s
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +8.847 s
7. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +8.937 s
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +11.900 s
9. Tecuta Nagašima (JPN/Kalex) +12.896 s
10. Iker Lecuona (ESP/KTM) +19.079 s
11. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +20.248 s
12. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +21.424 s
13. Jorge Martín (ESP/KTM) +23.119 s
14. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +25.850 s
15. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +26.240 s
16. Remy Gardner (AUS/Kalex) +26.714 s
17. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +28.917 s
18. Jake Dixon (GBR/KTM) +32.573 s
19. Jonas Folger (GER/Kalex) +32.979 s
20. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +35.664 s
21. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +35.865 s
22. Steven Odendaal (RSA/NTS) +46.657 s
23. Philipp Öttl (GER/KTM) +50.454 s
24. Xavi Vierge (ESP/Kalex) +58.874 s
25. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:04.629 s
Neklasifikováni:
Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Lucas Tulovic (GER/KTM)
Nejrychlejší kolo:
Álex Marquez (ESP/Kalex) - 2:01.463 min
Postavení na startu:
1. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Sam Lowes (GBR/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
2. řada: Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
3. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Jake Dixon (GBR/KTM)
4. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Thomas Lüthi (SUI/Kalex)
5. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex)
6. řada: Brad Binder (RSA/KTM), Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Enea Bastianini (ITA/Kalex)
7. řada: Jorge Martín (ESP/KTM), Joe Roberts (USA/KTM), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
8. řada: Somkiat Chantra (THA/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
9. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Lukas Tulovic (GER/KTM), Stefano Manzi (ITA/MV Agusta)
10. řada: Xavi Cardelús (AND/KTM), Jonas Folger (GER/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Agusta)
11. řada: Philipp Öttl (GER/KTM), Dimas Ekky Pratama (IDN/Kalex)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 161 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 128 bodů
3. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 110 bodů
4. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 110 bodů
5. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 107 bodů
6. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 102 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) – 101 bodů
8. Brad Binder (RSA/KTM) – 84 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 57 bodů (14:09:00)