VC Maďarska | Vítěz: L. Hamilton (Mercedes) (kon.) |
Velká cena České republiky - Moto3 | Vítěz: A. Canet (ESP) (kon.) | | | Velká cena České republiky - Moto2 | Vítěz: Á. Márquez (ESP) (kon.) | | | Velká cena České republiky - MotoGP | Vítěz: M. Márquez (ESP) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena České republiky - Moto3
Vítěz: A. Canet (ESP)
Milan Huppert
Pořadí MS po desátém závodu:
1. Arón Canet (ESP/KTM) – 148 bodů
2. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 145 bodů
3. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) – 98 bodů
4. Tony Arbolino (ITA/Honda) – 93 bodů
5. Jaume Masià (ESP/KTM) – 78 bodů
6. Marcos Ramírez (ESP/Honda) – 78 bodů
7. John McPhee (GBR/Honda) – 68 bodů
8. Celestino Vietti (ITA/KTM) – 68 bodů
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 59 bodů
10. Aj Ogura (JPN/Honda) – 56 bodů
...
26. Filip Salač (CZE/KTM) – 6 bodů
Pořadí v cíli:
1. Arón Canet (ESP/KTM) 39:11.879
2. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +0.159 s
3. Tony Arbolino (ITA/Honda) +0.217 s
4. Jaume Masià (ESP/KTM) +0.404 s
5. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +0.499 s
6. Aj Ogura (JPN/Honda) +0.530 s
7. Andrea Migno (ITA/KTM) +0.715 s
8. Romano Fenati (ITA/Honda) +0.737 s
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +1.063 s
10. Darryn Binder (RSA/KTM) +1.757 s
11. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +3.863 s
12. Raúl Fernández (ESP/KTM) +5.470 s
13. Makar Jurčenko (KAZ/KTM) +5.495 s
14. Can Öncü (TUR/KTM) +5.540 s
15. Dennis Foggia (ITA/KTM) +8.259 s
16. Marcos Ramírez (ESP/Honda) +9.056 s
17. Stefano Nepa (ITA/KTM) +23.010 s
18. Denis Öncu (TUR/KTM) +25.241 s
19. Celestino Vietti (ITA/KTM) +1:11.129 s
Neklasifikováni:
Kazuki Masaki (JPN/KTM), Alonso Lopez (ESP/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda), Sergio García (ESP/Honda), Albert Arenas (ESP/KTM), Filip Salač (CZE/KTM), Riccardo Rossi (ITA/Honda), John McPhee (GBR/Honda), Tacuki Suzuki (JPN/Honda), Tom Booth-Amos (GBR/KTM), Juki Kunii (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo: Niccolò Antonelli - 2:08.451 min
Postavení na startu:
1. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), John McPhee (GBR/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
2. řada: Tacuki Suzuki (JPN/Honda), Raúl Fernández (ESP/KTM), Arón Canet (ESP/KTM)
3. řada: Makar Jurčenko (KAZ/KTM), Jaume Masià (ESP/KTM), Aj Ogura (JPN/Honda)
4. řada: Alonso López (ESP/Honda), Romano Fenati (ITA/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda)
5. řada: Can Öncü (TUR/KTM), Filip Salač (CZE/KTM), Andrea Migno (ITA/KTM)
6. řada: Celestino Vietti (ITA/KTM), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Marcos Ramírez (ESP/Honda)
7. řada: Albert Arenas (ESP/KTM), Jakub Kornfeil (CZE/KTM), Darryn Binder (RSA/KTM)
8. řada: Dennis Foggia (ITA/KTM), Juki Kunii (Honda), Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
9. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM), Sergio García (ESP/Honda), Deniz Öncü (TUR/KTM)
10. řada: Riccardo Rossi (ITA/Honda), Tom Booth-Amos (GBR/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM)
1. Arón Canet (ESP/KTM) – 148 bodů
2. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 145 bodů
3. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) – 98 bodů
4. Tony Arbolino (ITA/Honda) – 93 bodů
5. Jaume Masià (ESP/KTM) – 78 bodů
6. Marcos Ramírez (ESP/Honda) – 78 bodů
7. John McPhee (GBR/Honda) – 68 bodů
8. Celestino Vietti (ITA/KTM) – 68 bodů
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 59 bodů
10. Aj Ogura (JPN/Honda) – 56 bodů
...
26. Filip Salač (CZE/KTM) – 6 bodů
Pořadí v cíli:
1. Arón Canet (ESP/KTM) 39:11.879
2. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +0.159 s
3. Tony Arbolino (ITA/Honda) +0.217 s
4. Jaume Masià (ESP/KTM) +0.404 s
5. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +0.499 s
6. Aj Ogura (JPN/Honda) +0.530 s
7. Andrea Migno (ITA/KTM) +0.715 s
8. Romano Fenati (ITA/Honda) +0.737 s
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +1.063 s
10. Darryn Binder (RSA/KTM) +1.757 s
11. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +3.863 s
12. Raúl Fernández (ESP/KTM) +5.470 s
13. Makar Jurčenko (KAZ/KTM) +5.495 s
14. Can Öncü (TUR/KTM) +5.540 s
15. Dennis Foggia (ITA/KTM) +8.259 s
16. Marcos Ramírez (ESP/Honda) +9.056 s
17. Stefano Nepa (ITA/KTM) +23.010 s
18. Denis Öncu (TUR/KTM) +25.241 s
19. Celestino Vietti (ITA/KTM) +1:11.129 s
Neklasifikováni:
Kazuki Masaki (JPN/KTM), Alonso Lopez (ESP/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda), Sergio García (ESP/Honda), Albert Arenas (ESP/KTM), Filip Salač (CZE/KTM), Riccardo Rossi (ITA/Honda), John McPhee (GBR/Honda), Tacuki Suzuki (JPN/Honda), Tom Booth-Amos (GBR/KTM), Juki Kunii (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo: Niccolò Antonelli - 2:08.451 min
Postavení na startu:
1. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), John McPhee (GBR/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
2. řada: Tacuki Suzuki (JPN/Honda), Raúl Fernández (ESP/KTM), Arón Canet (ESP/KTM)
3. řada: Makar Jurčenko (KAZ/KTM), Jaume Masià (ESP/KTM), Aj Ogura (JPN/Honda)
4. řada: Alonso López (ESP/Honda), Romano Fenati (ITA/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda)
5. řada: Can Öncü (TUR/KTM), Filip Salač (CZE/KTM), Andrea Migno (ITA/KTM)
6. řada: Celestino Vietti (ITA/KTM), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Marcos Ramírez (ESP/Honda)
7. řada: Albert Arenas (ESP/KTM), Jakub Kornfeil (CZE/KTM), Darryn Binder (RSA/KTM)
8. řada: Dennis Foggia (ITA/KTM), Juki Kunii (Honda), Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
9. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM), Sergio García (ESP/Honda), Deniz Öncü (TUR/KTM)
10. řada: Riccardo Rossi (ITA/Honda), Tom Booth-Amos (GBR/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM)
1. Arón Canet (ESP/KTM) – 148 bodů
2. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 145 bodů
3. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) – 98 bodů
4. Tony Arbolino (ITA/Honda) – 93 bodů
5. Jaume Masià (ESP/KTM) – 78 bodů
6. Marcos Ramírez (ESP/Honda) – 78 bodů
7. John McPhee (GBR/Honda) – 68 bodů
8. Celestino Vietti (ITA/KTM) – 68 bodů
9. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 59 bodů
10. Aj Ogura (JPN/Honda) – 56 bodů
...
26. Filip Salač (CZE/KTM) – 6 bodů (13:56:14)