Astana – FC Santa Coloma 4:1 (kon.) | Ordabasy – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Almaty – Be'er Sheva 1:1 (kon.)
Constanta – Gent 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Budućnost Podgorica 1:0 (kon.) | KuPS – Légia Varšava 0:0 (kon.)
Universitatea Craiova – Honvéd Budapešť 0:0 (3:1 po pen.) | Riga FC – Gliwice 2:1 (kon.) | Häcken – Alkmaar 0:3 (kon.)
Debrecín – Turín 1:4 (kon.) | Levski Sofia – Larnaca 0:4 (kon.) | Tiraspol – Partizani Tirana 1:1 (kon.)
AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (kon.) | Limassol – Shamrock 3:1 (po pr.) | Haifa – Štrasburg 2:1 (kon.)
KÍ Klaksvík – Luzern 0:1 (kon.) | Malmö – Domžale 3:2 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Gabala 3:0 (kon.)
Vaduz – Fehérvár 2:0 (po pr.) | Jablonec – Pjunik 0:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Utrecht 2:1 (po pr.)
Atromitos – Dunajská Streda sk 3:2 (kon.) | Neftçi Baku – Arsenal Tula 3:0 (kon.) | FK Liepāja – Norrköping 0:1 (kon.)
Razgrad – Valur 4:0 (kon.) | Brøndby – Gdańsk 4:1 (po pr.) | Niederkorn – Rangers 0:0 (kon.)
Esbjerg – Salihorsk 0:0 (kon.) | Gżira – Ventspils 2:2 (kon.) | Ljubljana – Yeni Malatyaspor 0:1 (kon.)
FCSB – Alaškert 2:3 (kon.) | Frankfurt – Flora 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Haugesund 2:1 (kon.)
Linfield – HB Tórshavn 1:0 (kon.) | Trnava – Lokomotiv Plovdiv sk 3:1 (kon.) | Osijek – CSKA Sofia 1:0 (3:4 po pen.)
Aberdeen – Čichura 5:0 (kon.) | Partizan – Connah's Quay 3:0 (kon.) | Guimarães – Jeunesse Esch 4:0 (kon.)
Crusaders – Wolverhampton 1:4 (kon.) | Stjarnan – Espanyol 1:3 (kon.)
DVSC Debrecín
1:4 (0:2)
FC Turín
cz Štvrtok 01.08.2019, 18:30 • Nagyerdei Stadion, Debreceni • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Máme za sebou utkání druhého předkola Evropské ligy mezi Debrecínem a Turínem, v němž italký klub potvrdil roli favorita a zvítězil 4:1. O první branku se postaral ve 25. minutě Simone Zaza, jenž se přízemní ranou trefil nechytatelně k levé tyči. O sedm minut později už to bylo o dvě branky, po akci z rohového kopu se prosadil stoper Armando Izzo. Domácím se podařilo snížit v úvodu druhé půle, po centru z levé strany se prosadil Haruna Garba. Dvoubrankové vedení si Turín vzal zpět v 69. minutě, kdy po brejkové situace dva na dva zakončoval přesně Andrea Belotti. V nastaveném čase se Turín radoval po čtvrté, gól hlavou zaznamenal střídající Vincenzo Millico. Italské mužstvo postoupilo s naprostým přehledem a po celkovém skóre 7:1 se může těšit z postupu do třetího předkola, v němž narazí na běloruský Soligorsk.

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (20:25:27)

90+4
    90+2. Vincenzo MILLICO - 1:4

90+2
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen ještě přichází branka! V brejkové situaci Millico nahrál Zazovi, jehož ránu z pravé strany vyrazil Nad pouze do prostoru, kam dobíhal VINCENZO MILLICO, jenž hlavičkou přeloboval gólmana i na brankové čáře stojícího obránce.

90+2
    Utkání už se prakticky pouze dohrává, na vlastní polovině kombinují s míčem fotbalisté Turína.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu Debrecín VSC: ze hřiště odchází Nikola Trujić, přichází Richard Csősz.

89
    Střelu z nouze vyprodukoval v těžké pozici Szécsi. Jeho slabý pokus doprostřed brány gólman bez problémů pokryl.

88
    Meite si krásně narazil s Rincónem středem hřiště, první jmenovaný ovšem posléze nepřesně nahrál Berenguerovi.

87
    Rychlý brejk ttáhl po levé straně Ansaldi, jenže se mu nikdo nenabízel, a tak Argentinec otočil těžiště hry a vrátil míč na stopera.

86
    Tőzsér si krásně naběhl někam na úroveň penalty, hlavičku však namířil těsně nad.

85
    Debrecín však ještě bojuje alespoň o snížení, ránu Trujić vyrazil Sirigu pouze za cenu rohového kopu.

84
    Je zřejmé, že italský celek se soustředí hlavně na ubránění vítězství, dopředu už se moc nežene.

83
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Armando Izzo, přichází Wilfried Singo.

82
    Hosté v posledních minutách hodně kouskují hru, nyní se o faul postaral po zákroku na Szécsiho Bremer.

81
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Turín má nakročeno k vítězství i v odvetě i přesto, že Debrecín ve druhé půli působí velmi sympatickým dojmem.

80
    Střídání v týmu Debrecín VSC: ze hřiště odchází Haruna Garba, přichází Tunde Adeniji.

79
    A další nedovolený zákrok, tentokráte ovšem u lajny. Hříšníkem Kamerunec Nicolas N'Koulou.

78
    Rána šla na stranu gólmana, kde si Sirigu pokryl svoje území. Balón schoval do náruče.