Ostrava – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Příbram – Teplice | 1:1 (kon.) | | | Plzeň – Sigma Olomouc | 3:1 (kon.) |
Brno – Vyškov | 9:1 (kon.) | | | Žižkov – Vltavín | 6:0 (kon.) | | | Písek – Hr. Králové | 0:2 (kon.) |
Bohemians B – Vyšehrad | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Domažlice | 1:0 (kon.) | | | Líšeň – Uh. Brod | 5:1 (kon.) |
Ústí n. L. – Velvary | 4:0 (kon.) | | | Neugersdorf – Varnsdorf | 2:1 (kon.) | | | Púchov – Třinec | 0:2 (kon.) |
Skalica – Jihlava | 0:0 (kon.) | | | Shmona – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Senica – Prostějov | 2:1 (kon.) |
FC Ural – Ufa | 3:2 (kon.) | | | Rostov – Orenburg | 2:1 (kon.) |
DC United – New England | 2:2 (kon.) | | | Houston – Los Angeles FC | 1:3 (kon.) | | | LA Galaxy – San Jose | 1:3 (kon.) |
koniec
FK Rostov
2:1
(2:0)
FK Orenburg
82
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Eldor Šomurodov, přichází Björn Sigurdarson.
|
|
75
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Alexej Kozlov, přichází Arsenij Logašov.
|
|
72
|
Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Nikita Maljarov, přichází Timur Ajupov.
|
|
67
|
Střídání v týmu FK Rostov: ze hřiště odchází Choren Bajramjan, přichází Alexandr Zujev.
|
|
61
|
Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Ricardo Alves, přichází Arťom Kulišev.
|
Góly:
11. Šomurodov (Ionov), 42. Ionov – 49. Despotović (Malych)
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
Rozhodca: Bezborodov – Dančenko, Stipidi
Diváci:
Karty: 26. Bajramjan (RTV), 54. Normann (RTV) – 42. Maljarov (ORE), 52. Sivakov (ORE), 82. Afonin (ORE)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
FK Rostov:
Pesjakov – J. Černov, R. Sigurdsson (C), Čisťakov, Kozlov (75. Logašov) – Ionov, Jeremenko, Normann, Bajramjan (67. Zujev) – Šomurodov (82. B. Sigurdarson), I. Popov.
Náhradníci: Barulin – Gaţcan, Glebov, Hadžikadunić, Logašov, Saplinov, B. Sigurdarson, Wilusz, Zujev, A. Dolgov.
Tréner:
FK Orenburg: Dovbňa – Šachov, Sivakov, Kozlov – Malych (C), Maljarov (72. Ajupov), Miškić, Afonin, S. Těrechov – Despotović, R. Alves (61. Kulišev).
Náhradníci: Ruděnko – Čukanov, Kulišev, Ajupov, Bidlovskij, Bolotov.
Tréner:
Náhradníci: Barulin – Gaţcan, Glebov, Hadžikadunić, Logašov, Saplinov, B. Sigurdarson, Wilusz, Zujev, A. Dolgov.
Tréner:
FK Orenburg: Dovbňa – Šachov, Sivakov, Kozlov – Malych (C), Maljarov (72. Ajupov), Miškić, Afonin, S. Těrechov – Despotović, R. Alves (61. Kulišev).
Náhradníci: Ruděnko – Čukanov, Kulišev, Ajupov, Bidlovskij, Bolotov.
Tréner:
Rozhodca: Bezborodov – Dančenko, Stipidi
Diváci:
Michal Luxa
@MisakMispulin