DC United – New England 2:2 (kon.) | Houston – Los Angeles FC 1:3 (kon.) | LA Galaxy – San Jose 1:3 (kon.)
DC United
2:2 (1:2)
New England Revolution
cz Sobota 13.07.2019, 01:00 • Audi Field, Washington • MLS

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (03:07:22)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:8.

Je konec. DC United na domácí půdě remizovalo s New Englandem 2:2.
    Už ve 4. minutě poslal hosty do vedení Bunbury a hostům naprosto jasně patřil začátek zápasu. Následně přišla velká šance New Englandu, která skončila na tyči. Nakonec se ale ve 32. minutě hostujícímu celku podařilo skórovat podruhé, když se prosadil Gil. Ovšem dvě minuty před přestávkou z ničeho nic snížil Jara.
    Druhý poločas nabídl naprosto jiný obraz hry a byli to pouze domácí, kteří se snažili něco vymyslet, zatímco hosté se pouze bránili. V 63. minutě navíc přišla komplikace pro hostující celek, když byl vyloučen Zahibo. V 86. minutě se už DC United dočkal srovnávacího gólu, o který se postaral Amarikwa. Posléze se už nic velkého neudálo a utkání skončilo remízou.
    Dnešní zápas skončil remízou 2:2.

90+6

90+6
    Nakonec byl Amarikwovi odpískáno ofsajdové postavení a vypadá to, že zápas skončí remízou.

90+5
    Domácí sevřeli soupeřem přihrávkami ze strany na stranu a po chvíli přiletěl centr do vápna, který ale odkopl hostující hráč.

90+4
    Opět přiletěl centr do vápna New Englandu, ale tam přišel jen faul Canouseho a hra je tak opět přerušena.

90+3
    Rooney parádní patičkou posunul míč na Rodrigueze, ovšem jeho zakončení skončilo pouze vedle pravé tyče.

90+3
    Domácí drží míč na polovině soupeře deset metrů od vápna a snaží se něco vymyslet a rozhodnout zápas.

90+2
    Rodriguez sice poslal centr do vápna, na který si naskočil Segura, ale jeho hlavička v těžké pozice skončila opět jen vedle brány New Englandu.

90+1
    Střídání v týmu New England Revolution: ze hřiště odchází Gil, přichází Fagundez.

90
    Rozhodčí nastavuje pět mnut navíc.

90
    DC United zůstává v tlaku, ale následná rána zpoza vápna byla zblokována a posléze skončil míč jen v zámezí, když přišla nepřesná přihrávka.

89
    Segura se snažil prostřelit blok obránců uvnitř vápna, ovšem to se mu nepovedlo a hráči New Englandu odkopli balón.

88
    Chvíli po rohovém kopu sice přišlo zakončení, ale to nemělo razanci a Hamid si s ním snadno poradil.

87
    Nyní se ovšem musí domácí mužstvo bránit, jelikož New England získal rohový kop z pravé strany.
    86. Quincy AMARIKWA - 2:2

86
    DC United právě vstřelilo branku!
    A máme srovnáno na 2:2! Rooney opět potvrdil svou vytříbenou techniku, když skvělým centrem našel ve vápně QUINCYHO AMARIKWU, který krkolomným zakončením dokázal prostřelil brankáře Turnera. Asistence: Wayne Rooney.