Senegal – Nigéria 1:0 (kon.) | Egypt – Guinea 3:1 (kon.)
Egypt
3:1 (1:0)
Guinea
cz Nedeľa 16.06.2019, 21:00 • Borg El Arab Stadium • Medzinárodný prípravný zápas

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 6:8. Rohy: 7:3. (22:56:40)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Egypta, který svého soupeře porazil poměrem 3:1. Do druhého poločasu lépe vstoupil soupeř, jenž se nakonec dostal k vyrovnávací brance, což dalo domácímu celku impuls k útočení. Egypt byl najednou o poznání nebezpečnějším celkem, díky čemuž se dostal zpět do vedení, což ještě posléze dokázal potvrdit další brankou a následné dvoubrankový náskok udržel do konečného hvizdu.

90+4

90+3
    Jednu z posledních akcí předvedla také Guinea, která se sice dostala na druhou stranu, avšak tam dlouho nevydržela.

90+2
    Egypt si v samotném závěru utkání vybojoval ještě jeden rohový kop, avšak tato vzdušná nabídka nepřinesla nic zajímavého.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem dvou minut, dost možná se ještě bude nastavovat.

88
    Žlutou kartu dostává Amadou Diawara (Guinea).

87
    Střídání v týmu Egypt: ze hřiště odchází Mohamed Elneny, přichází Ali Ghazal.

87
    Ve středu hrací plochy se podařilo zasáhnout Ashrafovi, který se s míčem dostal na druhou stranu, kde nepřesně přihrával do strany.
    86. GABER - 3:1

86
    Egypt právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Domácí to nyní prokombinovali naprosto ukázkově, míč totiž směřoval z kopačky Salaha na nabězhnuvšího OMARA GABERA, který s přispěním teče překonal brankáře Keitu.

86
    Domácí se snažili uklidnit hru, proto se s míčem vydali zpět na vlastní polovinu. Mezitím je napadala hladová smečka protihráčů.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, Egypt stále vede o jedinou branku. Před malým momentem to moc nevyšlo Alimu.