Siniaková – Sakkariová 2:1 (kon.) | Beguová – Muchová 2:1 (kon.)
Maria Sakkariová
Maria Sakkariová (29)
1
65 7 3
cz Štvrtok 30.05.2019, 11:09 • Kurt č. 7, Paříž (FRA) • French Open - ženy - Roland Garros (antuka) • 2. kolo
    2:1; 6:3 - Kateřina Siniaková

6:3
    Míček, gem, set i zápas pro Kateřinu! Česká hráčka zvládla těžké utkání a může se radovat z postupu do třetího kola. Diváci oběma hráčkám děkují obrovským aplausem.

A-40
    Už to vypadalo, že Sakkariová ukončí výměnu, ale Kateřina se natáhl a výměn pokračovala. Řekyně pak předvedla chybu z bekhendu.
    1:1; 5:3; 40-30 - Kateřina Siniaková

40-30
    Mečbol pro Káťu! Česká hráčka opět celou výměnu oběhala a poté předvedla útok z hluboké obrany, což ji nakonec vyšlo!
    1:1; 5:3 - Kateřina Siniaková

5:3
    Je to dobré, Kateřina potvrzuje předchozí brejk a je jedinou hru od postupu do třetího kola. Snad toho už konečně česká hráčka využije.
    1:1; 4:3 - Kateřina Siniaková

4:3
    Kateřina Siniaková prolamuje servis soupeřky a je ve vedení! Sakkariová musela do výměny přes druhé podání a poté znovu chybovala.

A-40
    Brejkbol pro českou hráčku, jelikož soupeřka míček opět vyhodila mimo kurt.

1:1
    Poskytnutý brejkbol také Řekyně využila, když poslala míček do protipohybu soupeřky.

1:0
    A hned první je proměněn, jelikož Maria Sakkariová napálila míček do sítě. Kateřina Siniaková půjde za chvilku na podání.

40-0
    Tři brejkboly pro českou reprezentantku! Sakkariová totiž předvedla další vyhozený bekhend.
    1:1; 6:7 - Maria Sakkariová

6:7
    Druhý set je u konce a získává ho Maria Sakkariová! Napínavý zápas bude pokračovat v rozhodujícím setu. Kateřina Siniaková měla dva mečboly, které ale nevyužila.

8-9
    Kateřina Siniaková se bránila a poslala míček do sítě. Maria Sakkariová bude moci znovu ukončit druhý set.

7-8
    Forhendy Sakkariové jsou výborné a řecká hráčka má třetí setbol.

6-7
    Další setbol pro řeckou hráčku, která z forhendu poslala míček do rohu kurtu, kde soupeřka nemohla být.

5-6
    Maria Sakkariová má šanci na ukončení setu! Ve zkrácené hře hraje Sakkariová opravdu skvělý tenis.

40-30
    Kateřina Siniaková má znovu setbol! Maria Sakkariová předvedla od základní čáry dlouhý forhend.

6:5
    Kateřina Siniaková znovu uhrála těžký gem na vlastním podání. V dalším gemu půjde Maria Sakkariová podávat na udržení se v zápase.

40-30
    Kateřina Siniaková má šanci na ukončení zápasu! Česká hráčka je hodně blízko postupu!
    1:0; 5:4 - Kateřina Siniaková

5:4
    Je to dobré! Česká hráčka znovu mohla pustit emoce napovrch. Kateřina Siniaková diktovala tempo výměny, kterou od sítě volejem do strany ukončila.

15-40
    Dva brejkboly pro řeckou tenistku! Kateřina Siniaková poslala další míček jen do autu.
    1:0; 3:3 - Kateřina Siniaková

3:3
    Výborně, je srovnáno! Čeští fanoušci se na tribunách radují, protože Kateřina Siniaková byla aktivní a gem si rozhodně zasloužila.

A-40
    Výborně, to je brejkbol pro Kateřinu! Češka se dlouho bránila, až soupeřka poslala balonek za postranní čáru.
    1:0; 2:3 - Maria Sakkariová

2:3
    Češka věděla, že nesmí udělat chybu a také podle toho hrála! Maria Sakkariová zkrátila hru, což česká soupeřka přečetla, ale poté poslala míček za základní čáru.

2:1
    Bohužel Siniakové se nepovedlo potvrdit předešlý brejk. Po přestávce půjde na podání její soupeřka, která bude moci srovnat krok ve druhém setu.

30-40
    Tentokrát si Kateřina nechala míček skočit vysoko a poté jej poslala do autu. Sakkariová má brejkbol!

2:0
    A druhý brejkbol je bez námahy proměněn! Maria Sakkariová zaznamenala další dvojchybu, dnes už pátou!

A-40
    Další brejkbol pro Káťu! Maria Sakkariová poslala míček jen vedle postranní čáry a sama se dostává do nesnází.
    1:0; 1:0; 40-30 - Kateřina Siniaková

40-30
    Bejkbol pro českou hráčku! Siniaková předvedla dostatečně dlouhý forhend, na který soupeřka odpověděla jen trefením sítě.
    1:0; 7:6 - Kateřina Siniaková

7:6
    První set je u konce a získává ho Kateřina, která má obrovskou radost! Sakkariová předvedla výborné podání na střed, ale Kateřina jej dokázala vrátit. Po chvilce přišel forhend, jenž zamířil vedle lajny.

6-4
    Další dlouhou výměnu získává Kateřina Siniaková, která hrála trpělivě a čekala na chybu soupeřky, která přišla!
    0:0; 6:6; 5-1 - Kateřina Siniaková

5-1
    Po dobrém servisu se Siniaková vydala k síti, kde druhým volejem ukončila vítězně výměnu.

1-1
    Obě hráčky se nacházely u sítě, Sakkariová pak českou hráčku přehodila, která míček doběhla. Ovšem řecká hráčka následně volejem výměnu ukončila.

6:6
    Je to jasné, půjdeme do zkrácené hry. Kateřina je opravdovou bojovnicí, protože se ve složitých chvílích, prvního setu, nevzdala.

40-A
    I Kateřina soupeřce zatleskala! Sakkariová si Češku přitáhla k síti a potom zachytila míček k lajně.

40-30
    Brejkbol pro Kateřinu! Maria Sakkariová trefila pásku, která vyhodila míček do vzduchu a ten poté zamířil mimo kurt.

5:5
    Je srovnáno! Česká hráčka dala druhému podání hodně rotace a Sakkariová vyhodila míček do autu.

4:5
    Kateřina je zpátky v první setu! Siniaková znovu zkrátila hru, na což soupeřka vůbec nereagovala. Česká hráčka musí zvládnout následující gem, kdy půjde na podání.

40-0
    Tři brejkboly pro českou hráčku! Její úder po lajně zamířil do kurtu a to je důležitý míček pro Kateřinu.

2:5
    Kateřina Siniaková proráží soupeřce podání, ale stále se nachází ve složité situaci. Sakkariová z bekhendu trefila jen pásku.

40-15
    Brejkboly pro českou hráčku, jelikož soupeřka se dopustila druhé dvojchyby.

1:5
    V dalším gemu půjde Sakkariová podávat už na vítězství! Siniaková se opět jen bránila, ale na forhend po lajně už nestačila.

15-40
    Další brejkboly pro řeckou tenistku! Siniaková od sítě poslala balonek znovu jen do autu.

1:3
    Co se to stalo? Siniaková rozběhala soupeřku a měla vše připravené k vítěznému míči. Ovšem byla zahnána k základní lajně, kde míček vůbec netrefila.
    0:0; 1:2; 30-40 - Maria Sakkariová

30-40
    Další brejkbol pro řeckou tenistku! Maria Sakkariová kratší return odehrála k postranní čáře.

1:2
    Kateřina si bere ztracené podání zpátky a za malou chvíli půjde podávat na vyrovnání v prvním setu. Sakkariová totiž v poslední výměně nedokázala vrátit míček přes síť.
    0:0; 0:2; A-40 - Kateřina Siniaková

A-40
    Další výhoda pro českou tenistku, která doběhla kraťas a odpověděla stejný způsobem.

A-40
    Brejkbol pro českou hráčku! Kateřina Siniaková toho musí oběhat opravdu hodně, ale zatím se stíhá bránit.
    0:0; 0:2 - Maria Sakkariová

0:2
    Hned první využívá Maria Sakkariová, která proháněla soupeřku a počkala si na její chybu.