Siniaková – Sakkariová 2:1 (kon.) | Beguová – Muchová 2:1 (kon.)
Maria Sakkariová
Maria Sakkariová (29)
1
65 7 3
cz Štvrtok 30.05.2019, 11:09 • Kurt č. 7, Paříž (FRA) • French Open - ženy - Roland Garros (antuka) • 2. kolo

S konstatováním, že Kateřina Siniaková vyzve ve třetím kole světovou jedničku, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek čtvrtečního dne. (14:24:59)

Pojďme po stopách napínavého a vyrovnaného utkání, v němž zvítězila Kateřina Siniaková, která ve třetím kole vyzve světovou jedničku Osakaovou!

V úvodním setu česká hráčka už prohrávala 1:5 na gemy, ale nevzdala se a dotáhl hru do tie-breaku, po kterém se radovala z vítězství. Druhá sada byla také vyrovnanou, ovšem Maria Sakkariová vyrovnala také po zkrácené hře. Rozhodující set na chvíli ztratil tempo, ale byl stále vyrovnaný. Dnes určitě nepostupuje lepší hráčka, ale šťastnější. Buďme rádi, že Kateřina Siniaková střetnutí zvládla a postoupila do další fáze ženského pavouka.

Konec zápasu
    2:1; 6:3 - Kateřina Siniaková

6:3
    Míček, gem, set i zápas pro Kateřinu! Česká hráčka zvládla těžké utkání a může se radovat z postupu do třetího kola. Diváci oběma hráčkám děkují obrovským aplausem.

A-40
    Už to vypadalo, že Sakkariová ukončí výměnu, ale Kateřina se natáhl a výměn pokračovala. Řekyně pak předvedla chybu z bekhendu.

40-40
    Shoda! Maria Sakkariová vyhnala českou hráčku z kurtu a Kateřina poté předvedla dlouhý forhend.
    1:1; 5:3; 40-30 - Kateřina Siniaková

40-30
    Mečbol pro Káťu! Česká hráčka opět celou výměnu oběhala a poté předvedla útok z hluboké obrany, což ji nakonec vyšlo!

30-30
    Maria Sakkariová byla aktivnější a Kateřinu rozběhala. Bekhendový úder pak zamířil za boční lajnu.

30-15
    Česká tenistka diktovala tempo výměny a zaslouženě sklidila ovoce.

15-15
    Maria Sakkariová trefila roh kurtu, na který česká hráčka nenašla odpověď.

15-0
    Kateřina Siniaková do toho jde a posílá hodně daleké míčky, které se do kurtu vejdou. Naopak Sakkariová předvedla dlouhý forhend.
    1:1; 5:3 - Kateřina Siniaková

5:3
    Je to dobré, Kateřina potvrzuje předchozí brejk a je jedinou hru od postupu do třetího kola. Snad toho už konečně česká hráčka využije.