Kopřivnice – Nové Veselí 29:27 (kon.) | Dukla – Jičín 32:22 (kon.)
29:27 (11:13)
TJ Sokol Nové Veselí
cz Sobota 11.05.2019, 19:00Chance Extraliga mužů (CZ) • O 5. - 6. miesto
    60
    Také hosté svou obranu vysunuli na polovinu hřiště. Čadra si přesto dokázal udělat prostor a z pravé strany skóroval na bližší tyč! (29:27)
    60
    Úplně volný zůstal na středu Flajsar. Tohle nemohlo dopadnout jinak! (28:27)
    58
    Z levého křídla se střelou o palubovku trefuje Flajsar a troufám si tvrdit, že v tomto dvojzápase o páté místo je rozhodnuto! (28:26)
    57
    Po úspěšném zákroku Chalupy se do úniku dostal Střelec. Kopřivničtí jsou znovu o čtyři branky pozadu. (28:25)
    55
    Přihrávku na pravou stranu dostal Štěrba. Ten z těžkého úhlu zakončoval na vzdálenější tyčku, lavička hostujícího týmu má obrovskou radost! (27:25)
    55
    Drama je na světě! Holbein se dostal k balónu a ze šesti metrů překonal Studeného, Kopřivnice jsou rázem jen o čtyři branky dole! (27:24)
    53
    Z nějakých devíti metrů napřáhl Fulnek. S jeho střelou Studený nepočítal, balón se zastavil až v síti! (26:24)
    53
    Skóre je jako na houpačce, Střelec se prosazuje opět z levého křídla, domácí vedou! (25:24)
    52
    Střelec teď chytře přehodil Studeného z levého křídla a srovnal! (24:24)
    51
    Do branky se dostal Šimovček. Ani ten ale nedokázal vychytat sedmimetrový hod Střelce! (23:24)

51
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Jiří Gregorovič). (22:24)
    50
    Ptáčník se na levé straně výborně uvolnil, poté v těžké střelecké pozici zakončoval o palubovku! (22:24)
    50
    Kopřivnici to vedení dlouho nevydrželo. Kezič posunul na Sekuliče, který skóroval ze šesti metrů! (22:23)
    49
    Další nechytatelná rána Ptáčníka z nějakých devíti metrů. Hostující lavička má obrovskou radost! (22:22)

48
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (22:21)
    47
    Střelec proměňuje i další sedmimetrový hod, Kopřivnice se po dlouhé době dostává zase do vedení! (22:21)
    43
    Dlouho to vypadalo, že bude Fulnek přihrávat. On na poslední chvíli napřáhl ke střele, která se zastavila až v síti! (21:21)
    41
    Do střelecké listiny se opět zapisuje Ptáčník, jehož dalekonosná střela nakonec skončila až za zády Chalupy! (20:21)
    40
    Na pravé straně zůstal úplně volný Hanus. Ten mířil nad hlavu brankáře Schamse! (20:20)

40
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Josip Kezić). (19:20)
    40
    Po delší době o sobě dal vědět zase Štěrba. Nové Veselí jde znovu do těsného vedení! (19:20)

39
    Skvěle se na středu uvolnil Gřes, který mohl strhnout vedení na stranu Kopřivnice. Domácí házenkář trefil břevno! (19:19)
    39
    Kopřivnice šla rychle dopředu, Hanus k radosti domácích fanoušků srovnal skóre! (19:19)
    38
    Z pozice na brankovišti se střelou o palubovku prosazuje Hanus, už je to jen o jednu branku! (18:19)
    37
    Střelec se prosazuje ze sedmimetrového hodu. Za necelých sedm minut druhé půle jsme viděli už dvanáct gólů! (17:19)

37
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (16:19)
    37
    Sekulić si udělal prostor na brankovišti, vzápětí přidal devatenáctou branku svého týmu! (16:19)
    36
    Domácí svou obranu vysunuli hodně vysoko. Hanus poté utekl do brejku a snížil! (16:18)
    35
    Ptáčník je k nezastavení! To byla už jeho čtvrtá trefa ve druhém poločase za necelých pět minut! (15:18)
    34
    Ze šesti metrů se prosazuje Holbein, každá akce ve druhém poločase zatím skončila gólem! (15:17)
    34
    A zase Ptáčník! Hostující házenkář v tuto chvíli zakončoval o palubovku! (14:17)
    33
    Útoky zatím jednoznačně dominují, Holbein snižuje na rozdíl dvou branek! (14:16)
    33
    Po střele Ptáčníka došlo k teči domácího hráče. Balón se vzápětí nešťastně dostal za záda Žingora! (13:16)
    32
    Podruhé se ve druhém poločase prosazuje Čadra. Čtvrtá branka za necelé dvě minuty! (13:15)
    32
    K vidění byly zatím tři útočné akce, každá z nich nakonec skončila gólem. Za hosty se prosadil Ptáčník! (12:15)
    31
    Na pravé straně zůstal úplně volný Čadra. Ten snížil opět na rozdíl dvou branek! (12:14)
    31
    Kezić udělal chytrou kličku do strany, vzápětí zakončoval na vzdálenější tyčku! (11:14)
    30
    Pěkná sehrávka do levého křídla, odkud se střelou o palubovku prosadil Jonák! (11:13)
    30
    Hosté to v těchto chvílích zkouší z delší vzdálenosti. Žingor si na střelu Ptáčníka sáhl, přesto nakonec inkasoval! (10:13)
    28
    Kopřivnice snižuje na rozdíl dvou branek, v tuto chvíli se o to postaral Čadra! (10:12)
    28
    Třetí sedmičku v zápase už Nové Veselí využívá. Míč si vzal v tuto chvíli Veselý, který mířil přesně k tyči! (9:12)

28
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra). (9:11)
    27
    Popáté se do střelecké listiny zapisuje také Štěrba, který nyní z pravého křídla přehazoval Žingora! (9:11)
    26
    Na pravé spojce zůstal úplně volný Melichar. Ten je v tuto chvíli s pěti góly nejlepším střelcem zápasu! (9:10)
    23
    Výbornou přihrávku přes celé hřiště dostal Holbein. Ten skóroval do téměř prázdné branky, Schams se totiž teprve vracel ze střídačky! (9:9)
    22
    O přihrávku si na středu řekl Melichar. To byla další jeho parádní střela do horní části branky! (8:9)

21
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk). (8:8)
    21
    Z pravé strany se prosadil Hanus! Po faulu hostujícího házenkáře se navíc bude vylučovat. (8:8)
    20
    To byla nechytatelná rána od Melichara z devíti metrů. Žingor nestihl nijak zareagovat, Nové Veselí už zase vede! (7:8)
    20
    Z levé spojky se prosazuje Očkovič, který prolétl mezi obranou a zakončoval ke vzdálenější tyči! (7:7)
    18
    Na druhé straně palubovky se po individuální akci prosazuje Fulnek. Kopřivnice prohrává už jen o jeden gól! (6:7)
    16
    Sám na branku běžel Fulnek. Ten bez problémů překonal hostujícího gólmana a snížil! (5:7)

15
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar). (4:7)
    14
    Dlouhou přihrávku do trháku dostal Štěrba. Ten udělal kličku jedinému obránci, vzápětí přidal sedmou branku svého týmu! (4:7)
    14
    Melichar posunul na Štěrbu, který následně chytře přehodil brankáře Žingora! (4:6)
    12
    V oslabení teď do samostatného úniku utekl Štěrba, který zakončoval do horní části branky! (4:5)
    12
    Před Gřesem se nyní otevřela obrana soupeře. Domácí hráč toho využil a střelou o palubovku srovnal skóre! (4:4)

11
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (3:4)
    11
    Jako nůž máslem teď mezi domácí obranou prolétl Melichar, který ze sedmi metrů překonal Žingora! (3:4)
    10
    Skvěle sehraná akce Kopřivnice, kterou nakonec z pozice pivota zakončil Střelec! (3:3)

9
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek). (2:3)
    8
    Na pravé straně dostal hodně prostoru Melichar. Ten poté prostřelil Žingora! (2:3)
    7
    Bleskově využitá přesilovka! Přihrávku do pravého křídla dostal úplně volný Štěrba, který zakončoval na bližší tyčku! (2:2)

7
    Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Holbein). (2:1)
    5
    Poprvé se mění skóre také na hostující straně, Nové Veselí na konci páté minuty snižuje! (2:1)
    5
    Ze sedmimetrového hodu se prosazuje Střelec, který navyšuje domácí náskok na dvě branky! (2:0)

4
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić). (1:0)

3
    Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Holbein). (1:0)
    3
    Z nějakých osmi metrů napřáhl Čadra. Domácí házenkář míč poslal přesně do šibenice a otevřel skóre! (1:0)