Slavia – Most 24:27 (kon.) | Zlín – Olomouc 22:29 (kon.) | Veselí n/M – Poruba 25:23 (po s.h.)
Handball PSG Zlín
22:29 (9:15)
DHK Zora Olomouc
cz Sobota 11.05.2019, 17:00MOL liga žien • O 5. - 8. miesto

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:35:41)

HC Zlín – DHK Zora Olomouc 22:29 (9:15)
    Nejvíce branek: Jagodičová 4/2, Mizerová 3, Záhorová 3 – Hurychová 6, Salčáková 6, Kašpárková 5/1. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 3:4. Diváci: 86.

Je dobojováno! Olomoucké házenkářky o svém vítězství rozhodly už v prvním poločase, ve kterém si vytvořily šestibrankový náskok. Druhá půle byla vyrovnaná, ovšem to nic nemění na tom,, že dva body si připisuje Zora. Zlínské házenkářky dnes nemohly najít recept na výborně chytající Poláškovou!

Konec zápasu. (22:29)

60
    Úplně poslední střela patřila Nygrýnové. Domácí házenkářka trefila tyčku, víc u se nestane. (22:29)
    60
    Střeleckou slinu chytila Krajčovičová, která zakončovala po individuální akci z nějakých osmi metrů! (22:29)
    59
    V posledních minutách se moc nebrání, útoky mají jasnou převahu, podruhé se během krátké chvíle trefila Sekulová! (22:28)
    59
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková). (21:28)
    58
    Z pozice pivota se trefuje Sekulová, která zakončovala v pádu. Rozdíl ve skóre je šestibrankový! (21:27)
    57
    Zora se dostala do přečíslení dva na brankářku. To nemohlo dopadnout jinak! (20:27)
    57
    Patrnčiaková si na pivotu řekla o přihrávku, poté chytrým zakončením obelstila Vařechovou! (20:26)
    56
    Na levé straně zůstala úplně volná Záhorová, která si doběhla téměř až na střed a snížila! (20:25)

56
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka utkání, další domácí akci rozjíždí Vařechová. (19:25)
    55
    Chytré zakončení Nygrýnové o palubovku, Polášková neměla nárok, rozdíl ve skóre je šestibrankový! (19:25)
    55
    Do samostatného úniku teď z pravé strany utekla Patrnčiaková. Snadná branka pro tuto hráčku! (18:25)

55
    Nakonec přišel výborný zákrok od Poláškové! Ta vyrazila do autu, domácí tým tak bude pokračovat v akci. (18:24)

54
    Rozhodčí mají ruku nahoře, Zlín bude muset co nejdříve zakončovat. (18:24)

53
    Další hostující ztráta. Zora se v posledních minutách trápí na útočné polovině. (18:24)
    53
    Právě Jagodičová teď napřáhla z nějakých osmi metrů. Balón poslala přesně ke vzdálenější tyči! (18:24)