Kladno – Plzeň 2:0 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 3:0 (kon.)
HBC Kladno
2:0 (1:0, 1:0, 0:0) Stav série: 2:0
HBC Plzeň
cz Nedeľa 28.04.2019, 11:00 • Městská hokejbalová aréna, Kladno • Play-off CCM extraligy (CZE) • Semifinále

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (12:36:53)

Plzeň za celých šest třetin v součtu obou utkání nedokázala vstřelit jedinou branku, a po právu tak nemohla usilovat o úspěch. Kladno naopak dvakrát skórovalo díky Procházkovi a ujalo se vedení v sérii 2:0 na zápasy. Znovu domácí musí pochválit brankáře Jirotku, který podruhé v řadě udržel čisté konto, a taktéž skvělou práci defenzívy.

Střely na branku ve 3. třetině: 5:4

43:45
    Kladno drží v poklidu míček na svých hokejkách. Na pravé straně u Návarovy brány se nyní objevil procházka, jenž rozhodně prahne po hattricku, nakonec však svoje počínání nedotáhl do úspěšného konce.

43:00
    Zahlášeny byly poslední dvě minuty tohoto utkání základní hrací doby.

42:51

42:00
    Tři minuty zbývají do konce tohoto zápasu. Plzeň už evidentně nemá síly na to, aby s tímhle kláním ještě něco udělala. Psychicky by jí ale určitě pomohl aspoň nějaký vstřelený gól.

41:28

40:51
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Majer – 2 min., podražení).

39:52
    Barnošák je už zpět na hrací ploše. Dvacet čtyři vteřin Plzeň hrála přesilovku 5 na 3. Jirotka během této necelé půlminutky skvěle vychytal střelu J. Benedikta, a i nadále drží čisté konto. Krušné chvíle domácí přežili s vypětím všech sil.

39:28
    Oddechový čas pro hosty.

39:28
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Soukup – 2 min., hákování).

38:57
    Ani ne minuta zbývá do konce této přesilové hry. A Jirotka v bráně výrazněji zasahovat nemusel. Kladno se brání tomuhle oslabení velmi dobře.

38:05
    Tohle bude zřejmě poslední možnost Plzně, jak tohle utkání ještě zvrátit. Přesilová hra je ovšem něco, co hostům, kromě jiného, příliš nevycházelo.

37:52
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Barnošák – 2 min., podražení).

Dnešní utkání sleduje 183 diváků.

36:42
    Nepříjemně letící Dědičův pokus! Návara si zase nepočínal během této situace úplně jistě. Ale zvládl jí.

36:29
    Barnošák se Schnaubeltem a Šíchou bojovali o míček u mantinelu. Nakonec první jmenovaný spadl, balónek měl pod sebou. Rozhodčí hru přerušili a přesunuli hru do středního pásma.

35:16
    Vobruba unikl podél pravé lajny, přihrál před branku, jenže ani jeden z jeho spoluhráčů míček nezachytil. Plzeň stále čeká na jakýkoli gól v této sérii.