Kladno – Plzeň 2:0 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 3:0 (kon.)
HC Kert Park Praha
3:0 (1:0, 1:0, 1:0) Stav série: 2:0
SK Hokejbal Letohrad
cz Nedeľa 28.04.2019, 14:00 • Lužiny • Play-off CCM extraligy (CZE) • Semifinále

Kert se ujímá vedení 2:0 v sérii a příští týden se pokusí ukončit sérii v Letohradu. To je ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou. (15:33:38)

Střely ve třetí třetině Kert Praha 17:9 Letohrad.
    Střely celkem Kert Praha 51:26 Letohrad.

44:50
    Domácí kombinují a dohrají utkání s míčkem na holích.

44:33
    Střela z pravé strany skončila v lapačce Šimary.

44:02
    Běží poslední minuta zápasu a domácí kombinují v útočném pásmu.

43:35
    Kert bude mít přesilovku až do konce utkání a o vítězi je dnes opět rozhodnuto.

43:01
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (2 minuty pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Lukáš Anyž.

42:24
    Mikl dlouho váhal s rozehrávkou a přiběhl k němu protihráč, ale Mikl si s ním poradil a přesně rozehrál.

42:07
    Tečovaná rána domácích skončila v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravici Šimary.

41:54
    Kruček hledal Zvonka, ale míček na něj neprošel.

41:25
    Kručkova střela orazítkovala tyčku!

41:19
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (David Hejtmánek – 2 min., krosček).

40:58
    Ke konci utkání sledujeme velmi tvrdé souboje a ani jeden z celků si nic nedaruje.

40:28
    Postulka vystřelil kousek za modrou, ale jeho rána byla zablokována.

39:47
    Oba týmy hrají v plném počtu.

39:02
    Mikl odpálil míček a osvobozuje Kert.

38:36
    Zvonek se dostal do další šance, ale ani tentokrát si na Šimaru nepřišel.

37:47
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Jakub Cvejn – 2 min., napadení).
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (David Šperl – 2 min., faul loktem + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 4. Wróbel (Danko, Šperl), 28. Kruček (Šperl, Zvonek), 33. Kruček (Zvonek, Postulka)

HC Kert Park Praha: Mikl (Mroviec) – Dejneka, Dulava, Šperl (A), Markytán, Blaško, Rozenberg, Šlehofer – Kruček J., Wróbel (C), Danko, Zvonek, Kruček M. (A), Fejfar, Kovář, Střecha, Plzák, Javorka, Postulka
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák) – Adamec, Anyž, Hejtmánek J., Lajčiak (A), Teplý, Vychytil – Cvejn, Faltus, Halbrštát, Havlík, Hejtmánek D., Král, Lux (A), Macháček, Věchet (C), Nečas

Rozhodca: Michal Prudík, Martin Černý