Pardubice – Letohrad 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:5 (0:3, 1:0, 0:2) Stav série: 0:3
HBC Kladno
cz Sobota 13.04.2019, 18:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off CCM extraligy (CZE) • Štvrťfinále

43:41
    Banda další zákrok z kategorie snů, když vykopl pokus Prokopa.

43:09
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

42:19
    Tyč zvoní za Bandou po střele Dědiče!

41:49
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., naražení zezadu + 10 minut osobní trest, naražení zezadu).

38:41
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Hrabár – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Schnaubelt – 2 min., napadení).

37:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Smolík – 2 min., krosček).

36:19
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zdržování hry).

35:46
    Dva kladenští unikali sami na Bandu, který bravurním skluzem vyřešil situaci!

34:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    MICHAL DĚDIČ vystřelil, míček se po zákroku Bandy vznesl do vzduchu a nakonec skončil po skrumáži až v síti. Bez asistence.

33:08
    Tak tohle je velká komplikace pro domácí! Po sporně puštěném zakázaném uvolnění rozestavělo Kladno zámek, ze kterého vypálil DOMINIK BARNOŠÁK a přes clonu míček zapadl do sítě. Asistence: Jiří Hrabár, Milan Schnaubelt.

31:16
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Růžička – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

29:52
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Máme sníženo a tuhle branku zápas potřeboval! JAN LANGTHALER už nic nevymýšlel a poté, co se k němu dostal míček vymetl dělovkou horní roh branky. Asistence: Vojtěch Červinka, Jiří, Tomáš.

28:30
    Tomáš už zakončoval prakticky do odkryté branky a míček následně vyplaval před Hájkem. Podle mě ani samotný kladenský brankář netuší, jak míček vytáhl.

28:14
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Pospíšil – 2 min., zdržování hry).

18:43
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Banda – 2 min., zdržování hry). Trest odpyká Michajličenko.

18:43
    Banda dvakrát neuvěřitelně zasáhl, jednou tygřím skokem vychytal Špačka, podruhé odolal sprše dorážek, následně po souboji v brankovišti posunul branku, za což zdá se, bude vyloučen.

17:28
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Pražák – 2 min., držení protihráče).

17:00
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Čejka – 2 min., napadení).

16:17
    Mohlo být sníženo! Stupka ve velké šanci na brankovišti trefuje beton Hájka. Elba ale vstoupila do třetiny jako úplně jiné mužstvo.

09:56
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Sedláček – 2 min., vražení na hrazení).

06:55
    Z krátkého závaru je tady třetí branka hostů! MILAN SCHNAUBELT dostal trochu víc prostoru v mezikruží a skrytou střelou pod vyrážečku slaví úspěch. Asistence: Michal Šícha.

01:30
    Tohle je pro středočechy úvod jako hrom! Po krátkém tlaku se do šance vytočil RADIM ŠTĚPÁNÍK a jeho pokus backhandem proskotačil až do branky. Asistence: Jiří Hrabár.

00:25
    Tak tohle je studená sprcha pro domácí tým! Pospíšil našel v náběhu ONDŘEJE PRAŽÁKA, který rychlým blafákem mezi nohy překonal Rechtorika, který dnes dostal v brance přednost. Asistence: Jan Pospíšil.

Jan Melicher

Góly a asistencie: 30. Langthaler (Červinka, Tomáš) – 1. Pražák (Pospíšil), 2. Štěpáník (Hrabár), 7. Schnaubelt (Šícha), 34. Barnošák (Hrabár, Schnaubelt), 35. Dědič

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Balcar, Bím, Čejka, Červinka, Grus, Haken, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Švanda, Tomáš, Gottfried, Stupka
    HBC Kladno: Hájek(Jirotka) – Pospíšil, Soukup, Pliml, Hrabár, Dědič, Haisman, Novák – Špaček, Prokop, Pražák, Schnaubelt, Barnošák, Šícha, Kohout, Štěpáník, Procházka, Eitler, Hnízdil, Kamenář

Rozhodca: Gráca, Martis