Pardubice – Letohrad 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Kladno 1:5 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
1:5 (0:3, 1:0, 0:2) Stav série: 0:3
HBC Kladno
cz Sobota 13.04.2019, 18:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off CCM extraligy (CZE) • Štvrťfinále

Ode mě je to pro dnešek a pro celý letošní ročník z Extraligy vše, děkujeme za pozornost a sledování během celé sezony a v září zase na značkách! (19:38:07)

Je to konec zápasu a také ústecké sezony. Vyloučení na čtyři minuty ze začátku třetiny se stalo pro domácí osudným. Kladno dvakrát udeřilo a bylo prakticky po zápase. Skvělý Banda dlouho držel naděje domácích, ale tříbranková ztráta z první třetiny byla už nad ústecké síly. Kladno postupuje do semifinále, Elba svou pouť letošní sezonou dnes končí.

44:30
    Kladenští příznivci už tleskají svým svěřencům, je rozhodnuto.

43:41
    Banda další zákrok z kategorie snů, když vykopl pokus Prokopa.

43:09
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zásah do oblasti hlavy a krku + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

42:19
    Tyč zvoní za Bandou po střele Dědiče!

41:49
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Grus – 2 min., naražení zezadu + 10 minut osobní trest, naražení zezadu).

41:23
    Zakázané uvolnění Kladna. Elba se snaží ze všech sil, ale bude to mít už obrovsky těžké.

40:41

40:08
    Kladno se osvobozuje, domácí nedokázali vytvořit gólovku.

38:57
    Lukáš Soukup dostal nabito od Červinky, ale pokus mu nesedl a skončil mimo hřiště. Hra se stěhuje do středního pásma, Elba pokračuje ve hře 4 na 3.

38:41
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Hrabár – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Schnaubelt – 2 min., napadení).

38:14
    Schnaubelt v dobré pozici přestřelil branku o metr.

37:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Smolík – 2 min., krosček).

37:12
    Lukáš Soukup našel Balcara, který měl velkou šanci snížit, ale Hájek teď podržel svůj tým.

36:19
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Poláček – 2 min., zdržování hry).

35:46
    Dva kladenští unikali sami na Bandu, který bravurním skluzem vyřešil situaci!

Jan Melicher

Góly a asistencie: 30. Langthaler (Červinka, Tomáš) – 1. Pražák (Pospíšil), 2. Štěpáník (Hrabár), 7. Schnaubelt (Šícha), 34. Barnošák (Hrabár, Schnaubelt), 35. Dědič

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda(Rechtorik) – Balcar, Bím, Čejka, Červinka, Grus, Haken, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Švanda, Tomáš, Gottfried, Stupka
    HBC Kladno: Hájek(Jirotka) – Pospíšil, Soukup, Pliml, Hrabár, Dědič, Haisman, Novák – Špaček, Prokop, Pražák, Schnaubelt, Barnošák, Šícha, Kohout, Štěpáník, Procházka, Eitler, Hnízdil, Kamenář

Rozhodca: Gráca, Martis