Ružomberok – Žilina | 1:1 (kon.) | | | Nitra – Trenčín | 2:2 (kon.) | | | Michalovce – Sereď | 2:0 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 0:1 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
L. Mikuláš – Lipany | 3:2 (kon.) | | | Šamorín – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | KFC Komárno – Prešov | 2:0 (kon.) |
Inter Bratislava – Dubnica | 1:2 (kon.) |
Opava – Dukla Praha | 2:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta Praha | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Sigma Olomouc | 0:2 (kon.) |
Teplice – Slovácko | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 1:1 (kon.) |
Fulham – Manchester City | 0:2 (kon.) | | | Brighton – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Burnley – Wolverhampton | 2:0 (kon.) |
Crystal Palace – Huddersfield Town | 2:0 (kon.) | | | Leicester – Bournemouth | 2:0 (kon.) | | | Manchester United – Watford | 2:1 (kon.) |
West Ham – Everton | 0:2 (kon.) |
Getafe – Leganés | 0:2 (kon.) | | | Barcelona – Espanyol | 2:0 (kon.) | | | Vigo – Villarreal | 3:2 (kon.) |
Alavés – Atlético Madrid | 0:4 (kon.) |
Brémy – Mainz | 3:1 (kon.) | | | Dortmund – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Düsseldorf – Mönchengladbach | 3:1 (kon.) |
Freiburg – Bayern | 1:1 (kon.) | | | Norimberk – Augsburg | 3:0 (kon.) | | | Lipsko – Hertha | 5:0 (kon.) |
Udinese – CFC Janov | 2:0 (kon.) | | | Juventus – Empoli | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – AC Miláno | 1:0 (kon.) |
Kortrijk – Mouscron | 3:1 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:2 (kon.) | | | St.Gilloise – Cercle Bruggy | 3:1 (kon.) |
Waregem – Waasland-Beveren | 0:0 (kon.) | | | Genk – Anderlecht | 3:0 (kon.) |
Braga – Porto | 2:3 (kon.) | | | Chaves – Lisabon | 1:3 (kon.) | | | Santa Clara – Guimarães | 1:0 (kon.) |
Benfica – Tondela | 1:0 (kon.) |
Jenisej – Kazaň | 1:1 (kon.) | | | FK Dinamo Moskva – Lok. Moskva | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – S. Moskva | 1:3 (kon.) |
Rostov – FC Ural | 2:1 (kon.) |
Marseille – Angers | 2:2 (kon.) |
Sokolov – Chrudim | 0:1 (kon.) | | | Pardubice – Vlašim | 0:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Hartberg – Wacker | 0:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – Admira Wacker Mödling | 3:0 (kon.) |
Den Haag – Arnhem | 3:3 (kon.) | | | Willem II – Sittard | 3:2 (kon.) | | | Graafschap – Heracles | 1:2 (kon.) |
Alkmaar – Groningen | 1:0 (kon.) | | | Heerenveen – Excelsior | 1:0 (kon.) |
Miedź – Zagłębie S. | 0:2 (kon.) | | | Arka – Śląsk | 0:2 (kon.) | | | Korona – Lech Poznań | 0:0 (kon.) |
Bochum – Hamburger | 0:0 (kon.) | | | Union Berlín – Paderborn | 1:3 (kon.) | | | Darmstadt – Regensburg | 1:1 (kon.) |
Derby – Rotherham | 6:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Norwich | 0:1 (kon.) |
Štrasburg – Guingamp | 0:0 (4:1 po pen.) |
koniec
TSV Hartberg
0:2
(0:2)
FC Wacker Innsbruck
Michal Luxa
Góly:
7. Satin, 17. Dedić
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:19.
Rozhodca: Ebner – Brandner, Weiss
Diváci:
Karty: 59. Kainz (HBG), 85. Schubert (HBG), 86. Rasswalder (HBG) – 61. Satin (WCK), 73. Horvath (WCK), 90+4. Dieng (WCK)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 1:5. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 18:19.
TSV Hartberg:
Faist – Blauensteiner (55. Diarra), Huber, Siegl, Rasswalder – Cancola – Flecker, Kainz, Tschernegg (39. Schubert), Kröpfl (46. Sanogo) – Rep.
Náhradníci: Sallinger – Ilić, Sanogo, Schubert, Sittsam, Diarra, Tadić.
Tréner:
FC Wacker Innsbruck: Knett – Schimpelsberger, Perić, Maak, Klem – Satin, Kerschbaum (C) (84. Harrer), Henning (74. Freitag) – Dieng, Dedić, Horvath.
Náhradníci: Hankič – Durmus, Freitag, Harrer, Kiprit, Maranda, Rakowitz.
Tréner:
Náhradníci: Sallinger – Ilić, Sanogo, Schubert, Sittsam, Diarra, Tadić.
Tréner:
FC Wacker Innsbruck: Knett – Schimpelsberger, Perić, Maak, Klem – Satin, Kerschbaum (C) (84. Harrer), Henning (74. Freitag) – Dieng, Dedić, Horvath.
Náhradníci: Hankič – Durmus, Freitag, Harrer, Kiprit, Maranda, Rakowitz.
Tréner:
Rozhodca: Ebner – Brandner, Weiss
Diváci:
TSV Hartberg: Faist – Blauensteiner, Huber, Siegl, Rasswalder – Cancola – Flecker, Kainz, Tschernegg, Kröpfl – Rep.
Náhradníci: Sallinger – Ilić, Sanogo, Schubert, Sittsam, Diarra, Tadić.
FC Wacker Innsbruck: Knett – Schimpelsberger, Perić, Maak, Klem – Satin, Kerschbaum, Henning – Dieng, Dedić, Horvath.
Náhradníci: Hankič – Durmus, Freitag, Harrer, Kiprit, Maranda, Rakowitz.
Rozhodčí: Ebner – Brandner, Weiss.