Vegas – Vancouver 3:0 (kon.) | Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
Columbus – Winnipeg 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 2:3 (1:2 po s.n.) | San Jose – Chicago 5:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Winnipeg Jets
cz Pondelok 04.03.2019, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů! (03:41:58)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (Columbus) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:16

Tři hvězdy utkání:
    1. Blake Wheeler (Winnipeg) 4+0
    2. Mark Scheifele (Winnipeg) 0+3
    3. Nick Foligno (Columbus) 1+0

A je tu konec! V poslední třetině se prosadili pouze hosté a rozhodli o své výhře! Ve 48. minutě se prosadil Wheeler a Jets znovu vedli. V 58. minutě se prosadil znovu hostující kapitán a v poslední minutě přidal pojistku do prázdné branky znovu Wheeler. Columbusu se nedá upřít snaha,ale Hellebuyck dnes chytal opravdu skvěle a Jets vděčí za výhru hlavně jemu. Jets si tak připisují cenné 2 bodíky a míří na led Tampy Bay. Naopak Blue Jackets se pokusí napravit reputaci a vyhrát nad Devils.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 42, Hosté – 26.

59:26 Blake WHEELER - 2:5

59:26
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    A je tu pojistka do prázdné branky! Po pěkné kombinaci se znovu prosazuje hostující kapitán BLAKE WHEELER, který přidává svou 4. branku v dnešním zápase! Asistence: Mark Scheifele a Andrew Copp.

58:20
    Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!
    57:47 Blake WHEELER - 2:4

57:47
    Čepice na led! Po krásné backhandové nahrávce od Laineho kompletuje hostující kapitán BLAKE WHEELER hattricka definitně tak asi pohřbívá šance Columbusu na body. Asistence: Patrik Laine, Nathan Beaulieu.

57:05
    Panarin zavezl kotouč do třetiny Jets, poslední minuty připomíná zápas spíše přesilovou hru.

56:10
    Jets se dostali po delší době do třetiny soupeře,ale o kotouč ihned přišli.

55:50
    Domácí se usadili ve třetině soupeře a střílí z každé pozice.

55:05
    Artěmij Panarin napálil kotouč vší silou od mantinelu, jeho pokus Connor Hellebuyck vyrazil betonem.

54:50
    Oliver Bjorkstrand dostal krásnou nahrávku na střed hřiště a střílel z mezikruží,ale jeho pokus na druhou tyč skončil v lapačce!

54:05
    Columbus už je v pásmu,ale nikdo se ke střele neodhodlal.

53:40
    Jets se dostali ke kotouči a ihned ho odpalují přes všechny čáry.

53:05
    Panarin vypálil z jedničky od mantinelu, kotouč prosvištěl těsně kolem tyče!

52:40
    Foligno vypálil ze středu, jeho pokus Hellebuyck našel v lapačce!

52:23
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podrážení).

51:50
    Domácí fanoušci se probrali a hlasitě povzbuzují Blue Jackets.

51:10
    Matt Duchene nabral obrovskou rychlost a dostal se za obránce, jeho střelu na druhou tyč vyrazil Connor Hellebuyck.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:40
    Přizvednutá střela skončila až v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.

48:50
    Oliver Bjorkstrand se prodral s kotoučem do středu,ale z těsné blízkosti přestřelil branku soupeře!
    47:44 Blake WHEELER - 2:3

47:44
    Jets jdou znovu do vedení! Nathan Beaulieu vypálil od modré, jeho pokus skvěle tečoval BLAKE WHEELER a Sergej Bobrovskij byl naprosto bez šance.
    Asistence: Nathan Beaulieu a Mark Scheifele.

47:20
    Pär Lindholm se dostal k dorážce,ale Sergej Bobrovskij našel kotouč v lapačce a následuje komerční přestávka.

46:59
    Kotouč za brankou Bobrovskijho, domácí vyráží znovu do útoku.

46:10
    Blake Wheeler výborně zapracoval a vyvezl kotouč! Skvělý práce hostujícího kapitána.

45:50
    Domácí jsou nyní aktivnější a mají obrovský tlak!

44:40
    Panarin vypálil skrz obránce, jeho pokus minul branku soupeře.

43:20
    Ryan Dzingel se elegantně vyhnul obránci,ale následná střela mířila pouze do středu branky.

42:50
    Hra je teď hodně nepřesná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší šanci.

42:10
    Žádnou další šanci jsme neviděli a hosté jsou v plném počtu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:20
    Ben Chiarot v pádu vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

40:50
    Cam Atkinson vypálil od pravého mantinelu, jeho střela prosvištěla vedle branky.

40:20
    Columbus se okamžitě usadil ve třetině soupeře a kombinuje.

40:01

A máme tu konec i druhé třetiny! Do třetiny vstoupili lépe hosté, když se hned ve 21. minutě prosadil Wheeler. Domácí znovu zaspali úvod třetiny,ale ale 2 minuty před koncem prostřední části se dělovkou prosadil Jones a vyrovnal skóre. V závěru třetiny dostal 2 minuty hostující brankář za zdržování hry a domácí budou do třetí třetiny vstupovat s přesilovou hrou.
    Střely po 2. třetině: Domácí – 26, Hosté – 18.
    Třetí třetina začne přibližně v 02:58.

40:00

39:50
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Connor Hellebuyck – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

39:25
    Pär Lindholm se hnal za vysokým kotoučem,ale před dotírajícím protihráčem kotouč odpálil obránce!

38:20
    Nikolaj Ehlers se krásnou kličkou zbavil protihráče, ale jeho náslená střela skončila v rohu kluziště.
    37:31 Seth JONES - 2:2

37:31
    Columbus právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Domácí využívají obrovský tlak, když se dělovkou od pravé strany prosazuje SETH JONES, který vymetl horní pavučinky!
    Asistence: Artěmij Panarin a Zach Werenski.

37:20
    Columbus je usazený ve třetině soupeře a hostující formace hráčů působí hodně unaveně.

36:50
    Jets vyhazují přes všechny čáry, domácí mohou pokračovat v tlaku.

36:30
    Kotouč válel před brankou Jets,ale ani jeden z domácích hráčů ho nedokázal poslat na branku soupeře.

35:20
    Tanev vypálil ze střední vzdálenosti, Bobrovskij s problémy zasahuje.

34:20
    Jacob Trouba se dostal ke střele ze středu kluziště,ale nedokázal nasměrovat kotouč mezi 3 tyče!

32:50
    Pär Lindholm se dostal ke střele ze středu hřiště,ale nezamířil povedeně a touš letěl do středu branky.

31:50
    Andrew Copp vypálil backhandem na branku, Sergej Bobrovskij zasahuje hokejkou.

31:20
    Jones zavezl kotouč do pásma, ale nedokázal najít spoluhráče a kotouč mají hosté.

30:50
    Trouba nahodil kotouč do třetiny a unavení formace hostů mohla konečně vystřídat.

30:20
    Kotouč za brankou Bobrovskijho, hosté tohle oslabení zvládli.

29:50
    David Savard vypálil od modré, Connor Hellebuyck zasahuje lapačkou.

29:40
    Connor Hellebuyck ztratil při zákroku helmu a hra musela být přerušena! Domácí fanoušci dávají hodně nahlas svůj nesouhlas!

29:10
    Tyler Myers získal kotouč v rohu kluziště, a ihned ho odpálil přes všechny čáry.

28:20
    Domácí tak mají k dispozici přesilovou hru a Kulikov zamířil do šaten.

27:33
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nick Foligno – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dmitrij Kulikov – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

27:30
    Pierre-Luc Dubois se dostal do samostatného úniku a ze strany zakončoval, jeho pokus Connor Hellebuyck zneškodnil!

27:10
    Laine našel pěknou backhandovou nahrávkou volného Wheelera,ale ten odkrytou branku netrefil.

26:40
    Boone Jenner nenahrál přesně a kotouč je mezi diváky, následuje komerční přestávka.

25:59
    Tyler Myers vypálil od mantinelu, jeho pokus Sergej Bobrovskij vyráží betonem.

25:20
    Tanev hledal krásnou zpětnou nahrávkou volného protihráče,ale domácí obránce se položil na led a nahrávku nenechal projít!

24:50
    Kyle Connor zavezl kotouč do třetiny,ale jeho následní nahrávka nebyla přesná a kotouč mají znovu domácí.

24:05
    Columbus se usadil ve třetině Jets a kombinuje podél mantinelů.

23:20
    Trouba nabral rychlost a hnal se do šance 2 na 1,ale Oliver Bjorkstrand se výborně vrátil a vypíchl kotouč!

22:10
    Domácí přidali a vytváří si více šancí než v úvodu třetiny.

21:10
    Nepovedená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
    20:35 Blake WHEELER - 1:2

20:35
    Tak to je parádní vstup do třetiny od hostujícího týmu! Dmitrij Kulikov vypálil od modré čáry a jeho přízemní pokus těsně před brankou tečoval BLAKE WHEELER mezi betony brankáře.
    Asistence: Dmitrij Kulikov a Mark Scheifele.

20:01

A je tu konec první třetiny. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když se ve 3. minutě dělovkou od modré prosadil Niku. Domácí přidali od poloviny třetiny byli lepším týmem. Ve 12. minutě se z dorážky prosadil Foligno a srovnal.. Blue Jacket byli ve zbytku třetiny aktivnější než hosté,ale další gól se jim nepodařilo vstřelit. Do šaten se jde za stavu 1:1.
    Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 10.
    Druhá třetina začne přibližně v 02:05.

20:00

19:20
    Jacob Trouba napálil kotouč vší silou od modré, jeho pokus Sergej Bobrovskij vyrazil betonem.

18:50
    Nathan Beaulieu našel pěknou nahrávkou volného spoluhráče na středu hřiště,ale jeho střela se mezi 3 tyče nevešla.

18:20
    Panarin našel Olivera Bjorkstranda, ale tomu se kotouč zamotal a nedokázal vystřelit.

17:40
    Columbus je v plném počtu, další ubráněná přesilová hra.

17:10
    Jets jsou znovu s kotoučem ve třetině soupeře a střílí ze všech sil.

16:38
    Blake Wheeler vypálil od mantinelu, jeho pokus našel Bobrovskij v lapačce!

16:05
    Mark Scheifele vypálil od mantinelu, Sergej Bobrovskij zasahuje betonem.

15:26
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hrubost).

15:05
    Pierre-Luc Dubois nabral rychlost a dostal pěknou nahrávku,ale nedokázal se prosadit přes obránce hostů.

14:10
    Foligno výborně zasáhl, přerušil kombinaci a vyhodil kotouč přes všechny čáry.

13:20
    Jest jsou znovu s kotoučem ve třetině, ale střela Laineho vyhnala hosty do středního pásma.

13:05
    Jets dostávají výhodu přesilové hry a mohou přerušit desetiminutovku bez střely na branku.

12:41
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., držení).

12:10
    Domácí vstřelená branka povzbudila a jsou mnohem aktivnější.
    11:22 Nick FOLIGNO - 1:1

11:22
    A je srovnáno! Domácí využívají přesilovou hru a srovnávají skóre! Artěmij Panarin vypálil od levé strany, jeho pokus brankář vyrazil před sebe a úspěšnou dorážkou se prosadil NICK FOLIGNO.
    Asistence: Artěmij Panarin a Cam Atkinson.

10:52
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., držení).

10:30
    Columbus si vynutili vyloučení a nyní vidíme hru 5 na 5.

10:20
    Columbus má kotouč ve svém držení a znovu odpaluje touš přes všechny čáry.

09:27
    Scott Harrington získal kotouč v rohu kluziště a okamžitě ho odpálil přes celé hřiště.

08:50
    Bryan Little netrefil branku a kotouč doklouzal až do středního pásma.

08:28
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Artěmij Panarin – 2 min., příliš mnoho hráčů).

08:05
    Jets se usadili ve třetině, střelou Trouby od modré minula klec domácích.

07:20
    Jones nabral rychlost ve vlastní třetině,ale následně nerozehrál přesně a následuje komerční přestávka.

06:50
    Zápas je ve velkém tempu, sledujeme hru nahoru dolů.

06:10
    Mark Scheifele se dostal k dělovce ze strany, kotouč prosvištěl vedle tyče'

05:05
    Columbus se usadil ve třetině soupeře a kombinuje. větší šance jsme se ještě nedočkali.

03:50
    Sergej Bobrovskij zachytil kotouč za brankou a rozehrál na útočníky, dobrá práce s holí od brankáře hostů!
    02:21 Sami NIKU - 0:1

02:21
    A je tu úvodní branka zápasu! Jets se usadili ve třetině soupeře a kotouč se dostal na modrou, kde byl SAMI NIKU, který nic nevymýšlel a krásnou dělovkou od modré propálil vše co mu stálo v cestě.
    Asistence: Ben Chiarot, Mathieu Perreault

01:50
    Connor Hellebuyck má za sebou první zákrok, když se poradil se střelou od modré čáry.

01:05
    David Savard si výborně lehl a zneškodnil přečíslení 2 na 1!

00:40
    Laine nabral rychlost ve třetině a poslal Marka Scheifeleho do samostatného nájezdu, jeho pokus Sergej Bobrovskij vykopl betonem!

00:01

Columbusu se celkem daří, z posledních 5ti zápasů vyhrál 3, když si poradil s Ottawou, San Jose a Flyers. Naopak prohra přišla s Pittsburgehm a v minulém kole s Edmontonem 0:4. Columbusu tak vyschl střelecký prach a dnes se pokusí vše napravit a vrátit se na vítěznou vlnu. V tabulce Východní konference najdeme Blues na 9. místě se 75 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Panarin – 25 + 46
    2. Duchene – 28 + 33
    3. Atkinson – 35 + 24

Winnipegu se podařilo oklepat ze 3 porážek v řadě, když vyhrál nad Vegas. Následně přišly 2 prohry – proti Arizoně a Minnesotě, ale v minulém kole přišla výhra. Jets si poradili s Predators 5:3. Na listinu úspěšných střelců se zapsali Scheifele, Connor, Wheeler, Myers a Kevin Hayes.V tabulce Západní konference najdeme Jets na 3. místě s 80 body.
    1. Wheeler – 13 + 63
    2. Scheifele 32 + 40
    3. Connor – 25 + 25

Dobré ráno, Vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Columbus Blue Jackets a Winnipeg Jets.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 12. N. Foligno (Panarin, Atkinson), 38. S. Jones (Panarin, Werenski) – 3. Niku (Chiarot, Perreault), 21. Wheeler (D. Kulikov, Scheifele), 48. Wheeler (Beaulieu, Scheifele), 58. Wheeler (Laine, Beaulieu), 60. Wheeler (Scheifele, Copp)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Harrington, D. Savard, Werenski, McQuaid, Nutivaara – Atkinson, Dubois, Panarin – Bjorkstrand, Duchene, Dzingel – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Dubinsky, Riley Nash, Robinson – Sedlák.
    Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Niku – Laine, Scheifele, Wheeler – Connor, K. Hayes, Ehlers – B. Tanev, Copp, Little – Perreault, P. Lindholm, Roslovic.

Rozhodca: O’Halloran, Walsh – Amell, Miller

Diváci: 16 091