Sjezd žen, Rosa Chutor | (zruš.) | | | Sjezd mužů, Kvitfjell | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Ženy 30 km volně, Seefeld | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Víceboj žen, 500 metrů | Vítěz: M. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Víceboj žen, 3000 metrů | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Týmový závod, skoky HS109, Seefeld | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Týmový závod, běh 4x5 km, Seefeld | Vítěz: Norsko (kon.) |
Závod smíšených družstev, HS109, Seefeld | Vítěz: Německo (kon.) |
koniec udalosti
Týmový závod, běh 4x5 km, Seefeld
Vítěz: Norsko
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Norsko 50:15,5
2. Německo +1,0
3. Rakousko +5,0
4. Japonsko +28,7
5. Finsko +1:09,6
6. Francie +1:12,0
7. Itálie +2:39,1
8. Polsko +2:54,0
9. Česko +4:27,6
10. USA +6:49,7
11. Rusko +7:24,6
12. Kazachstán
Startovní listina
1. Rakousko (Gruber, Seidl, Rehrl, Klapfer)
2. Japonsko (Jamamoto, J. Watabe, Nagai, A. Watabe)
3. Norsko (Bjoernstad, Schmid, Graabak, Riiber)
4. Německo (Rydzek, Frenzel, Riessle, Geiger)
5. Francie (Muhlethaler, Laheurte, Braud, Gerard)
6. Polsko (Cieslar, Twardosz, Kupczak, Slowiok)
7. Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
8. Rusko (Ivanov, Jachin, Barkov, Pašajev)
9. USA (Fletcher, Andrews, Shumate, Loomis)
10. Česko (Portyk, Daněk, Vytrval, Pažout)
11. Itálie (Buzzi, Kostner, Costa, Pittin)
12. Kazachstán (Rakparov, Orusajev, Bočkarev, Gluchov)
Pořadí po skoku
1. Rakousko
2. Japonsko +0:01
3. Norsko +0:17
4. Německo +0:41
5. Francie +1:46
6. Polsko +1:49
7. Finsko +2:09
8. Rusko +2:54
9. USA +3:20
10. Česko +3:23
11. Itálie +3:56
12. Kazachstán +5:43
1. Norsko 50:15,5
2. Německo +1,0
3. Rakousko +5,0
4. Japonsko +28,7
5. Finsko +1:09,6
6. Francie +1:12,0
7. Itálie +2:39,1
8. Polsko +2:54,0
9. Česko +4:27,6
10. USA +6:49,7
11. Rusko +7:24,6
12. Kazachstán
Startovní listina
1. Rakousko (Gruber, Seidl, Rehrl, Klapfer)
2. Japonsko (Jamamoto, J. Watabe, Nagai, A. Watabe)
3. Norsko (Bjoernstad, Schmid, Graabak, Riiber)
4. Německo (Rydzek, Frenzel, Riessle, Geiger)
5. Francie (Muhlethaler, Laheurte, Braud, Gerard)
6. Polsko (Cieslar, Twardosz, Kupczak, Slowiok)
7. Finsko (Makiaho, Mutru, Herola, Hirvonen)
8. Rusko (Ivanov, Jachin, Barkov, Pašajev)
9. USA (Fletcher, Andrews, Shumate, Loomis)
10. Česko (Portyk, Daněk, Vytrval, Pažout)
11. Itálie (Buzzi, Kostner, Costa, Pittin)
12. Kazachstán (Rakparov, Orusajev, Bočkarev, Gluchov)
Pořadí po skoku
1. Rakousko
2. Japonsko +0:01
3. Norsko +0:17
4. Německo +0:41
5. Francie +1:46
6. Polsko +1:49
7. Finsko +2:09
8. Rusko +2:54
9. USA +3:20
10. Česko +3:23
11. Itálie +3:56
12. Kazachstán +5:43
1. Norsko 50:15,5
2. Německo +1,0
3. Rakousko +5,0
4. Japonsko +28,7
5. Finsko +1:09,6
6. Francie +1:12,0
7. Itálie +2:39,1
8. Polsko +2:54,0
9. Česko +4:27,6
10. USA +6:49,7
11. Rusko +7:24,6
12. Kazachstán
Němci, i přesto, že Johannes Rydzek na prvním úseku vyhořel, končí druzí. Bronz bere domácí Rakousko.