Miškovec – Budapešť 1:3 (kon.) | Nové Zámky – Detva 4:2 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
4:2 (0:1, 2:0, 2:1) Stav série: 1:0
HK Detva
Piatok 01.03.2019, 18:05 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga play-off • Predkolo

56:03
    Nové Zámky získavajú presilovku a možno je to kľúčový moment v záverečnej dvadsaťminútovke. 2+10 minút dostáva Ben Betker za vrazenie na mantinel.

46:07
    Nové Zámky znovu budú hrať presilovku o dvoch hráčov. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Zdeněk Král.

45:25
    Roly sa vymenia, presilovku budú mať domáci. Jakub Žilka dostáva menší trest za krosček.

43:05
    Hostia získavajú presilovku. Martin Jakúbek dostáva dve minúty za podrazenie.

35:59
    Začalo sa hrať impulzívnejšie a vidíme ďalší trest. Dve minúty za hákovanie dostáva Michail Kuklev.

35:00
    Detvianska presilovka sa končí predčasne. Za krosček dostáva dve minúty Ben Betker.

33:48
    Prvé vylúčenie v druhej tretine. Za držanie si dve minúty odsedí Michal Novák.

18:58
    Presilovka domácich sa končí predčasne. Adam Zbořil sa previnil podrazením protihráča.

18:18
    Tretia presilovka pre Nové Zámky. Hayden Hodgson dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

14:49
    Nové Zámky si zahrajú druhú presilovku. Dve minúty za vyhodenie puku dostáva Martin Chovan.

01:19
    Úvodnú presilovku budú hrať domáci. Kurtis McLean dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Pospíšil (Hruška, Ordzovenský), 37. Šimun (Pospíšil, Zbořil), 48. Hruška (Kudla, Pospíšil), 50. Zbořil (Jakúbek, Kudla) – 13. F. Fekiač (Ďaloga, M. Surový), 49. Král (t.s.)

HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Košarišťan) – Kudla, Andersons, Zaťko, Hain, Hatala, Ordzovenský, Novák, Dundáček – Štrauch, Urban, Bajtek – Jakúbek, Zbořil (C), H. Ručkay (A) – Šimun, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry (A), Ondrušek
    HK Detva: Petrík (Zalivin) – Chovan (A), Betker, Golian, Sládok (C), F. Fekiač, Kuklev, Gachulinec, Jendroľ – Ščurko (A), Murček, Puliš – Hodgson, V. Fekiač, Žilka – Král, McLean, Tibenský – Ďaloga, M. Surový, Török

Rozhodca: Stano, Novák – Výleta, Šefčík