Regensburg – Hamburger 2:1 (kon.) | Aue – Duisburg 0:0 (kon.) | Magdeburg – Paderborn 1:1 (kon.)
SSV Jahn Regensburg
2:1 (0:1)
Hamburger SV
cz Nedeľa 24.02.2019, 13:302. nemecká Bundesliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky druhé nejvyšší německé fotbalové soutěže. V tomto zápase proti sobě SSV Jahn Regensburg a Hamburger SV.

Domácí celek je na osmém místě tabulky a hosté na prvním. Oba týmy dělí čtrnáct bodů. Z posledních pěti zápasů má Regensburg i Hamburger stejný počet získaných bodů. Dvě výhry a jedna remíza. Jasným favoritem je hostující celek, ale domácí mohou svého soka potrápit.

1

2
    Pentke rozehrává od své branky, sledujeme klidný úvod zápasu.

5
    Domácí celek se dostal na útočnou polovinu, Geipl však zakončit nedokázal.

5
    Mangala to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do střelecké pozice.

6
    Geipl vedl útočnou akci svého celku, centroval před branku, ale jeho pokus byl hodně nepovedený.

7
    Hamburger vybojoval vhazování na útočné polovině, ale o míč rychle přišel, a tak hrají fotbalisté domácího celku. Jejich brankář uvede míč do hry. Rozehrál na před ním stojící obránce.

8
    Tento zápas má od prvních minut opravdu skvělou atmosféru, domácí fanoušci jsou v dobré náladě.

9
    Jatta to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal. Domácí obrana si dokázala poradit.

11
    Úvodních deset minut hry je pryč, na první výraznější šanci čekáme.

11
    Rohový kop pro hostující celek. Hamburger bude mít možnost ohrozit branku.

12
    Centr byl hodně nepovedený, takže si domácí obrana snadno dokázala poradit.

12
    Fohrenbach to zkoušel individuálně, ale do šance se propracovat nedokázal přes dobrou obranu SV.

14
    Santos rozehrává rohový kop. Centr se snesl ped branku, ale následná hlavička byla nad.

16
    Hamburg právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, před brankou zůstal zcela volný DAVID BATES. Ten se dostal do šance, kterou dokázal proměnit. Obrana jej nedokázala dostatečně obsadit.
    16. David BATES - 0:1

18
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.

19
    Stolze to zkoušel individuálně, neměl komu přihrát, a tak se rozhodl pro průnik, který zastavila obrana Hambergeru.

20
    Žlutou kartu dostává Hein (SSV Jahn Regensburg).

21
    Rohový kop vybojoval rohový kop pro hostující celek. Balon se snesl před branku, ale následná hlavička Van Drongelena končí nad brankou. Gólman raději míč vyrazil, takže ještě jeden roh.

23
    Žlutou kartu dostává Mangala (Hamburger SV).

25
    Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí v tomto zápase k vidění není.

25
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do střelecké pozice, Lasagga nedokázal trefit v dobré pozici branku. Jeho rána končí mimo.

27
    Sorensen dostal míč před branku soupeře, následně hlavičkoval jen do středu branky.

29
    Domácí nyní hrají aktivněji, Gruttner, kapitán domácího mačaftu ránou z první pálil nad branku.

30
    Půlhodina hry je pryč, sledujeme dobrý fotbal a fanoušci vytváří na stadionu parádní atmosféru. Hostující celek vhazuje na útočné polovině.

32
    Fohrenbach vhazoval, jeho spoluhráči na útočné polovině přišli o míč, a tak se směr hry otáčí.

33
    Pentke rozehrával od své branky, následně rozehrávají jeho spoluhráči.

34
    Hamburger hraje nyní aktivněji, ale nesmí zapomínat také na obranu.

36
    Útočného faulu se dopustil domácí celek, takže budou hrát hosté.

37
    Postavení mimo hru, akce domácích tak končí.

38
    Domácí hráč se dopustil faulu, rozehrávat na půlce budou hosté.

40
    Van Drongelen to zkoušel individuálně, ale do zakončení se nepropracoval.

42
    Domácí brankář Pentke se rozhodl pro dlouhý výkop. Míč se dostal až na útočnou polovinu jeho celku. Ten mohl pokračovat v akci. Adamyan však v souboji s obráncem prohrál

43
    Domácí celek to zkoušel střelou z velké dálky. Jenže hráč Regensburgu trefil prvního soupeře.

44
    Domácí kombinují na útočné polovině a čekají na výraznější šanci.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, nyní hrají lépe hosté. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45
    Žlutou kartu dostává Guttner (SSV Jahn Regensburg).

45+1
    Jedna minuta se bude nastavovat. Míč získal domácí brankář, který rychle vykopává.

45+2

Po prvním poločase vede hostující celek o jednu branku. Mnoho zajímavých momentů jsme v tomto prvním poločase zatím neviděli.

46

46
    Zdá se, že ani jeden celek neudělal změnu v sestavě, pokračujeme ve stejném složení.

49
    Hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

50
    Hosté se nyní probojovali k zakončení, ale střela Santose byla snadným soustem pro brankáře Pentkea.

52
    Úvod druhého poločasu mnoho šancí nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

54
    Rohový kop rozehrává Hamburger. Centr se snesl před branku, ale nikdo zakončit přesně nedokázal.

56
    Lasogga fauloval, rozehrávat tak bude domácí celek na útočné polovině.

56
    Balon má hostující brankář, který rozehrává od své branky.

57
    Pollersbeck se rozhodl pro dlouhý výkop, ten se dostal až na útočnou polovinu hrací plochy.

59
    Po nepřesné hostující akci má míč domácí brankář, který bude od své branky vykopávat. V akci pokračoval Gruttner.

60
    Patnáct minut hry z druhého poločasu je pryč, na výraznější šanci v této části zápasu zatím čekáme.

62
    Domácí celek rozehrával na útočné polovině, ale Stolze se do střelecké pozice dostat nedokázal.

64
    Ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme klidnější pasáž hry.

65
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Stolze, přichází George.

66
    Adamyan se pokoušel dostat do střelecké pozice,ale místo střely vybojoval pro své spoluhráče rohový kop.

68
    Domácí fotbalisté nyní hraji aktivněji, pokouší se vyrovnat, nyní ovšem pálil nepřesně Adamyan.

69
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mangala (Hamburger SV).

69
    Za hru rukou dostává druhou žlutou a červenou kartu hostující hráč.

71
    Volný kop rozehrával domácí celek. Adamyan zkoušel prostřelit zeď, což se mu nepodařilo. Ale vybojoval rohový kop.

71
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Ozcan, přichází Janjcic.

73
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Jatta, přichází Lacroix.

74
    Regensburg právě vstřelil branku!
    eins zu eins. Je srovnáno. Od spoluhráče dostal dobrou přihrávku SARGIS ADAMYAN. Rána se mu nepovedla podle představ, ale dokázal přelobovat brankáře soupeře, a tak je vyrovnáno.
    74. Sargis ADAMYAN - 1:1

76
    Domácí celek je najednou aktivnější, hraje aktivně, snaží se něco vymyslet a rychle otočit průběh zápasu.

78
    Domácí celek nyní vhazuje na své polovině, pokouší se něco vymyslet a co nejrychleji přejít na polovinu soupeře. Obrana Hamburgeru hraje aktivně.

80
    Žlutou kartu dostává Holtby (Hamburger SV).

82
    Krásná rána a domácí vedou. Trefuje se MARCO GRUTTNER, který rozjásal fanoušky domácího celku. Jeho rána zapadla do branky a gólman nemůže mít čisté svědomí.
    82. Marco GRUTTNER - 2:1

83
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Holtby, přichází Arp.

84
    Žlutou kartu dostává Van Drongelen (Hamburger SV).

85
    Domácí celek se dokázal prosadit proti deseti hrajícím soupeřům, a tak se dostává do vedení.

86
    Domácí celek bude rozehrávat na útočné polovině. Následně přišel o míč, a tak hrají hosté.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase.

88
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Thalhammer, přichází Nietfeld.

89
    Dostáváme se do samotného závěru zápasu, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí momentálně k vidění není. Domácí chtějí hrát co nejdál od své branky.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90+1
    Střídání v týmu SSV Jahn Regensburg: ze hřiště odchází Adamyan, přichází Lais.

90+2
    Červenou kartu dostává Janjicic (Hamburger SV). Karta za hodně zbytečný faul.

90+3

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:14.

Po prvním poločase vedl hostující celek o jednu branku. Pak ve druhé části zápasu se dvakrát prosadil domácí celek, který podle předpokladů vyhrává tento zápas a získává body do tabulky. Hamberger odchází bez bodu. (15:26:15)