Hannover – Frankfurt 0:3 (kon.) | Dortmund – Leverkusen 3:2 (kon.)
Borussia Dortmund
3:2 (2:1)
Bayer Leverkusen
Nedeľa 24.02.2019, 18:00 • Signal Iduna Park, Dortmund • Nemecká Bundesliga • 23. kolo

90
    V poslednej minúte riadneho hracieho času využíva domáci tréner aj svoje posledné striedanie. Paco Alcácer sa dnes strelecky nepresadí, pretože na záverečné sekundy ho vymení Marius Wolf.

84
    Striedanie na strane domáceho tímu. Strelec zatiaľ rozdielového gólu Mario Götze končí v dnešnom dueli a kapitánsku pásku odovzdáva Axelovi Witselovi. Naopak, na trávniku už je Mahmoud Dahoud.

76
    Po inkasovanom góle strieda domáci kormidelník. Z ihriska sťahuje Raphaëla Guerreira, ktorého faul predchádzal spomínanému priamemu kopu. Na jeho miesto prichádza Jacob Bruun Larsen.

70
    Peter Bosz posiela na trávnik druhého čerstvého hráča. Leon Bailey predviedol veľmi dobrý výkon, ale dvadsať minút pred koncom ho strieda Lucas Alario.