Philadelphia – Tampa Bay 2:5 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:2 (kon.) | Florida – Buffalo 4:2 (kon.)
NJ Devils – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Montreal – Columbus 3:2 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:4 (kon.)
St. Louis – Toronto 3:2 (po pr.) | Dallas – Nashville 3:5 (kon.) | Edmonton – Arizona 2:3 (1:2 po s.n.)
Philadelphia Flyers
2:5 (0:3, 0:0, 2:2)
Tampa Bay Lightning
cz Streda 20.02.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek středeční noci! (04:12:48)

Trestné minuty: 20 – 8

Lightning uspěli v sedmém utkání v řadě za sebou. Bodovat zvládli už v 11 zápasech po sobě. Na svém kontě mají aktuálně 96 bodů.

Flyers skončila vítězná šňůra na třech zápasech. Jedná se o jejich třetí porážku z posledních 12 duelů.
    Konečný výsl.: Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lightning 2:5

59:23
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 10 min. osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
    59:24 Ryan MCDONAGH - 2:5

59:23
    Tampa právě vstřelila branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Opuštěnou bránu Flyers totiž trefuje z vlastní třetiny, od levého mantinelu, RYAN MCDONAGH. Bez asistence.

59:12
    Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Tampy. Elliott zůstává na střídačce.

59:12
    Došlo k nedovolenému bránění brankáři, gól tedy platit nemůže.

59:12
    Flyers si berou coach's challenge.

59:12
    Domácím se podařilo protlačit kotouč za záda Dominguea, rozhodčí ovšem rozpažují. Důvodem je nedovolené bránění brankáři.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:52
    Flyers se nedaří dostat do útočného pásma.

58:24
    Elliott na střídačce, Flyers hrají bez brankáře.

58:11

57:45
    Kotouč na střídačce Letců. Do konce trestu Gudase zbývá 26 vteřin.

57:19
    Domácí ve čtyřech.

56:38
    Nyní z levé strany střílel z první Johnson, avšak i on minul bránu.

56:21
    Stamkos pálil zleva bez přípravy nepřesně.

56:11
    Přesilovka Lightning 5 na 3 bude trvat jednu minutu a osm vteřin! Vhazování po pravé ruce Elliotta.

56:11
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., vysoká hůl).

55:19
    Na vhazování po levici Elliotta se staví Couturier a Stamkos.

55:19
    Komplikace pro Philadelphii. Po poslední reklamní přestávce přijde na řadu třetí přesilová hra Lightning.

55:19
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., podrážení).

54:28
    Do střeleckého pokusu Provorova z levé strany se obětavě položil Callahan.

54:00
    Přesně šest minut před koncem třetí třetiny je Bolts odpískáno zakázané uvolnění. Podaří se ještě domácím hokejistům nějak zdramatizovat toto utkání?
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:34
    Gourde od levého mantinelu našel pouze Elliottovu lapačku.

52:30
    Na ledě se nám trochu přiostřilo. Můžeme vidět několik osobních soubojů a postrkávání hráčů.

52:11
    Střely na bránu: 28 – 29

51:11
    Konec reklamní přestávky, Giroux a Stamkos na vhazování ve středovém kruhu.

51:11
    Touš si to namířil mimo hrací plochu. Je tu druhá reklamní přestávka ve třetí třetině.
    50:51 Travis KONECNY - 2:4

50:51
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    2:4 z pohledu Letců! Skóruje zprava TRAVIS KONECNY. Jeho osmnáctá trefa v této sezoně! Asistence: Sean Couturier, Travis Sanheim.

50:40
    Sanheim zablokoval střelecký pokus Johnsona z levé strany.

49:58
    Nacházíme se chvíli před polovinou třetí třetiny, Lightning vedou na hřišti Flyers o tři góly, 4:1.

49:09
    Philadelphia poslala touš na zakázané uvolnění.

48:45
    Zpět do akce! V neutrální zóně, poblíž trestné lavice Letců, na vhazování máme Laughtona a Cirelliho.

48:45
    Elliott má puk pod kontrolou. Po přerušení ještě dochází k menší potyčce. Následuje reklamní přestávka.

48:21
    Martel mohl přidat pátý gól Blesků, na Elliotta si ovšem z mezikruží nepřišel.
    47:42 Yanni GOURDE - 1:4

47:42
    Využitá přesilovka Lightning, 4:1! Z úhlu, z pravé strany, se prosadil díky střele bez přípravy YANNI GOURDE. Sedmnáctý gól v tomto ročníku pro sedmadvacetiletého Kanaďana! Asistence: J. T. Miller, Ryan McDonagh.

47:32
    Nebezpečná střela Killorna z pravé strany, Elliott ovšem na výbornou.

46:44
    Začíná druhá minuta z trestu Simmondse. Tampě se zatím moc nedaří.

45:43
    Lightning mají možnost druhé početní výhody. Vhazování po levici Elliotta.

45:43
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hákování).

45:26
    Střely na bránu: 24 – 24

44:17
    Oba týmy v plném počtu.

44:10
    Voráček se už dostával do samostatného úniku, výborně ale nakonec defenzivně zahráli Černák a McDonagh.

43:42
    Dobrá střela Voráčka z pravé strany, Domingue ale podržel své mužstvo.

43:29
    Sanheim tečoval mezi kruhy střelu Gudase od modré, z pravé strany, vysoko nad, do ochranné sítě.

42:17
    Sledovat budeme hru ve čtyřech. Vhazuje se v obranné zóně Blesků, po pravici Dominguea.

42:17
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Tyler Johnson – 2 min., nedovolené bránění).

41:42
    Po dobré přihrávce Stamkose střílel zprava Miller, Elliott ale předvedl dobrý zákrok.
    41:03 Oskar LINDBLOM - 1:3

41:03
    Flyers snižují na 1:3! Autorem gólu je OSKAR LINDBLOM, který zprava dostal před bránu velmi dobrou přihrávku od Couturiera. Švédský útočník zaznamenal jedenáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Sean Couturier, Michael Raffl.

40:42
    Paquette nakonec odjel z led po svých. Inkasoval ale tvrdý zásah ramenem do obličeje od Sanheima.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:42
    Paquette zůstává ležet na ledě, hra je přerušena.

40:33
    Martel přihrál zprava před bránu na Paquettea, ten ale v obrovské šanci minul.

40:01

Hokejisty Philadelphie a Tampy Bay máme zpět na ledové ploše Wells Fargo Center. Závěrečná, třetí dvacetiminutovka bude zahájena za malou chvíli!

39:59
    Necelou vteřinu před koncem druhé třetiny tu ještě máme icing ze strany Lightning.

39:08

39:01
    Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

38:23
    Philadelphia se dostala do postavení mimo hru.

38:01
    Van Riemsdyk před bránou tečoval střelu Gostisbeherea od modré čáry, Domingue připraven na správné pozici.

37:08
    V pořadí třetí přesilová hra pro Flyers. Vhazuje se po levici Dominguea.

37:08
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Anthony Cirelli – 2 min., podrážení).

36:40
    Z aktivního forčekinku Killorna mohl těžit Erne, jeho pokus ze středu útočného pásma byl ovšem zablokován soupeřem.

36:26
    Kotouč opustil hrací plochu. Vhazovat se následně bude podle signalizace rozhodčích ve střední třetině.

35:41
    Na opačné straně hřiště vystřelil z mezikruží Killorn. Trefil ale pouze střed brány, tudíž i náručí Elliotta.

35:25
    Výborný Domingue, který nyní vychytal velkou šanci Lindbloma a Sanheima.

34:09
    Pět minut a 51 vteřin do konce druhé třetiny. Vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Letců, mezi hole Laughtona a Stamkose.

34:09
    Touš se dotkl ochranné sítě za Domingueovými zády, proběhne další z reklamních přestávek.

33:40
    Chvíli to vypadalo, že se domácí zvládnou vrátit do utkání. Nyní už ale zase hrají pouze hokejisté Tampy.

33:15
    Gourde zkusil štěstí z pravé strany, Elliott byl pozorný.

32:16
    Střely na bránu: 16 – 19

31:49
    Černák vystřelil zprava z dobré pozice, Elliott ale svůj tým podržel.

31:10
    Laughtonova střela z pravé strany, Domingue vyráží touš svou vyrážečkou před sebe.

30:14
    Můžeme pokračovat. Souboj na vhazování po pravé ruce Dominguea obstarávají Couturier a Johnson.

30:14
    Puk znovu u Dominguea, následuje opět reklamní přestávka.

30:05
    Nejlepší šance Flyers v dnešním zápase. Giroux ale ze středu útočného pásma minul bránu.

30:01
    Máme za sebou polovinu utkání. Lightning nadále drží vedení 3:0.

29:04

29:04
    Domingue má kotouč ve svém držení, před námi je reklamní přestávka.

28:59
    Střela Provorova z levé strany byla zablokována Strålmanem.

27:45
    Gudas to následně zkoušel ještě jednou, tentokrát Domingue musel touš vyrazit.

27:37
    Rána Gudase od modré, z pravé strany, minula Domingueovu bránu.

26:30
    Philadelphia se díky přesilovce trochu zvedla. Stále ale čeká na první gól.

26:11
    Střely na bránu: 11 – 13

26:00

25:22
    Nahození Lindbloma z levé strany, Domingue neměl problémy zasáhnout.

25:01
    Začíná druhá minuta z trestu Martela. Domingue zatím může být naprosto v klidu.

24:00
    Druhá početní převaha pro Flyers. Vhazuje se po pravé ruce Dominguea.

24:00
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Danick Martel – 2 min., podrážení).

23:47
    MacDonald střílel od modré čáry, zleva, nepřesně.

22:15
    Do šatny Letců zamířil Sean Couturier, který v plné rychlosti narazil do mantinelu.

22:12
    Puk si to namířil na střídačku Lightning. Vhazovat by se následně mělo v neutrální zóně.

21:30
    Z levého kruhu pro vhazování Dominguea vyzkoušel Lindblom.

21:20
    Prudká střela Coburna bez přípravy z levé strany minula tři tyče.

20:59

20:02
    Flyers zahajují druhou třetinu na přesilové hře.

20:01

Oba celky se nám vrátily zpět na led Wells Fargo Center. Druhá část začne za několik málo okamžiků.

19:58
    Ofsajd v podání Flyers. Necelé dvě vteřiny do konce první třetiny.

19:21
    Pokusy Gostisbeherea a Simmondse byly zablokovány. Domingue tak zůstal bez práce.

19:01
    Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:59
    První přesilovka pro Flyers. Vhazování po pravici Dominguea.

18:59
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Adam Erne – 2 min., hákování).

16:40
    Hokejisté Philly se ovšem jinak na nic dalšího nezmohou. Obrana Tampy Bay pracuje velmi dobře.

16:33
    Gostisbehere zleva vyzkoušel pozornost Dominguea.

15:53
    Čtyři minuty a sedm vteřin do konce první třetiny. Vhazuje se po levici Elliotta, mezi hole Couturiera a Johnsona.

15:53
    Elliott má touš pod kontrolou, následuje další reklamní přestávka.

15:45
    Gourde z levé strany nastřelil brankovou konstrukci. Lightning jsou všude.

15:17
    Po pokusu Paláta měl další kvalitní příležitost skórovat Stamkos, z úhlu, zleva, však neuspěl.

14:48
    Velmi dobrá střela Paláta bez přípravy z levé strany, Elliott se blýskl skvělým zákrokem.

14:19
    V krátkém sledu Dominguea otestovali zleva Couturier a Giroux.

14:00
    Konec reklamní přestávky, na vhazování po pravici Dominguea se nám staví Couturier a Johnson.

14:00
    Domingue má kotouč ve své moci, na řadu přichází druhá reklamní přestávka.

13:10
    Domácí dnes v útočném pásmu zatím příliš moc času nestrávili.

12:44
    Na opačné straně ledu se pokoušel zahrozit Patrick, z mezikruží ovšem Dominguea nezaměstnal.

12:25
    Nahození Černáka od modré čáry, zprava, Elliotta neohrozilo.

11:51
    Střely na bránu: 2 – 9

11:20
    Rána Sanheima z levé strany, Domingue puk vyráží betonem před sebe.

10:36
    Icing v podání Blesků. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Dominguea.

10:23
    Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Carter Hart, přichází Brian Elliott.
    10:23 J. T. MILLER - 0:3

10:23
    Bolts přidávají třetí gól! Při situaci 2 na 1 to vzal J. T. MILLER vše na sebe a z pravé strany zamířil přesně pod horní tyč. Pro bývalého forvarda New Yorku Rangers desátý gól v sezoně 2018/2019! Bez asistence.

09:50
    Krátce před polovinou první třetiny vedou Lightning na ledě Flyers 2:0. Střelecky se prosadili Sergačjov a Killorn.

08:57
    Zpět do akce! Patrick a Cirelli v souboji na vhazování ve středovém kruhu.

08:57
    Touš v ochranné síti za Hartovými zády, proběhne první reklamní přestávka.

08:33
    Další práci pro Harta obstarali střílející Martel a dorážející Callahan. Brankář Flyers ale v obou případech na jedničku.

07:52
    Prudká střela MacDonalda od modré, zprava, byla zablokována mimo Domingueův dosah.

06:55
    Lightning na ledě zcela dominují. Philadelphia s pukem příliš nehraje.

06:37
    Střela Millera z pravé strany minula Hartovu svatyni.
    05:13 Alex KILLORN - 0:2

05:13
    Hostující hokejisté mají dvougólový náskok! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ALEX KILLORN. Pro kanadského útočníka třináctý gól v této sezoně, 100. gól v kariéře! Asistence: Anthony Cirelli, Adam Erne.

05:06
    Střely na bránu: 0 – 4

04:35
    Druhá polovina přesilovky se už týmu Jona Coopera moc nepovedla.

04:33

03:34
    První polovina z trestu Varonea je minulostí, Bolts přitom měli hned několik dobrých šancí.

03:10
    Po střele Kučerova z pravé strany dorážel před bránou Johnson, avšak neúspěšně.

02:33
    Lightning si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Podaří se jim odskočit do dvougólového vedení?

02:33
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Phil Varone – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

02:33
    Zakázané uvolnění ze strany Letců.
    02:22 Michail SERGAČJOV - 0:1

02:22
    Třetí minuta, Lightning otevírají skóre utkání! Z levé strany Harta prostřelil MICHAIL SERGAČJOV. Jeho čtvrtá trefa v letošní sezoně! Asistence: Steven Stamkos, Ondřej Palát.

01:13
    Voráček mezi kruhy tečoval střelecký pokus Provorova od modré, z levé strany, avšak mimo tři tyče.

00:28
    První útočnou akci obstarali hosté z Tampy a hned z toho byla velká šance. Callahan ani následně Paquette ovšem kotouč do brány nedostali.

00:01

Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Giroux a Paquette, jdeme na to!

Hymna je minulostí, utkání mezi Flyers a Lightning co nevidět začne.

Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, ve Wells Fargo Center zazní americká státní hymna.

Z:22 REC:18-4-0 OG:64 PR:2.90 %ÚS:90.7 SO:0

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh (A), Černák, Sergačjov, Girardi, Coburn, Strålman – Palát, Stamkos (C), J. T. Miller – Gourde, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – Martel, Paquette, Callahan (A).

Rozhodčí: Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak.

Příjemnou středeční hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning.

TAMPA BAY LIGHTNING
    - 1. místo v Atlantické divizi (94 bodů)

Lightning vyhráli šest zápasů v řadě, bodovali v 10 zápasech po sobě – bilance 8-0-2. V minulém utkání uspěli na ledě Columbusu Blue Jackets 5:1. Na kluzišti Flyers zakončí dvouzápasový trip.

PHILADELPHIA FLYERS
    - 11. místo ve Východní konferenci (63 bodů)

Flyers mají možnost přidat čtvrtou výhru v řadě za sebou. Naposledy se jim podařilo uspět na hřišti Detroitu Red Wings 3:1. Po Utkání hvězd mají z 11 zápasů bilanci 9-1-1.
    Philadelphia Flyers vs Tampa Bay Lightning, 01:00 SEČ

Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V úterý, 19. února, je na programu zámořské soutěže celkem devět zápasů. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy Philadelphia Flyers a Tampa Bay Lightning. Úvodní vhazování tohoto utkání bude ve Wells Fargo Center vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 42. Lindblom (Couturier, M. Raffl), 51. Konecny (Couturier, Sanheim) – 3. Sergačov (Stamkos, Palát), 6. Killorn (Cirelli, Erne), 11. J. T. Miller, 48. Gourde (J. T. Miller, McDonagh), 60. McDonagh

Philadelphia Flyers: Hart (11. Elliott) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, MacDonald, Hägg, Gudas – J. van Riemsdyk, Giroux (C), Konecny – Lindblom, Couturier (A), Voráček – Laughton, Patrick, Simmonds (A) – M. Raffl, Varone, Ju. Bailey.
    Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – McDonagh (A), Černák, Sergačov, Girardi, Coburn, Strålman – Palát, Stamkos (C), J. T. Miller – Gourde, T. Johnson, Kučerov – Killorn, Cirelli, Erne – Martel, Paquette, Callahan (A).

Rozhodca: Graham Skilliter, Jake Brenk – Trent Knorr, Tim Nowak

Diváci: 18 932