Trnava – Pov. Bystrica 6:5 (po pr.) | Prešov – Nové Zámky B 0:9 (kon.)
HK Gladiators Trnava
6:5 (0:2, 1:1, 4:2 - 1:0)
HK 95 Považská Bystrica
Streda 20.02.2019, 17:30 • ZŠ Trnava • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Fanúšikovia, ktorí predčasne neodišli, môžu byť s výsledkom spokojní. Trnava ide do čela play-out, zostáva odohrať už len posledné kolo. Považská Bystrica viedla niekoľkokrát o dva góly, no o vedenie prišla. (19:51:44)

61:34
    Trnava dala gól!
    MARTIN HRBÁČIK dokončuje neuveriteľný návrat domácich. Tí prvýkrát vyhrávajú v dueli práve až po jeho ukončení! Gladiators získavajú v predĺžení bodík navyše.

Asistencie: Dominik Kuna, Adam Poldruhák.

60:53
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Jakub Cíger – 2 min., hákovanie).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Štyri góly v záverečnej časti hry, Trnava zostáva v hre o prvenstvo v play-out.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:24
    NINO SZALAY 36 sekúnd pred koncom vyrovnáva na 5:5, duel smeruje do predĺženia!

Asistencia: Filip Klema.

59:14
    Oddychový čas domácich.

58:00
    Dnešné stretnutie sleduje 105 divákov.

55:28
    Stále je však o čo hrať, FILIP KLEMA znižuje na 4:5. Pred nami ešte štyri a pol minúty.

Asistencie: Nino Szalay, Andrej Mrázik.

54:35
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Juraj Ďurkech – 2 min., hákovanie).

54:22
    Považská Bystrica dala gól!
    Vyrovnané nebude ani teraz, TIBOR BEZÁK strieľa svoj prvý gól sezóny.

Asistencia: Patrik Németh.

48:02
    Intenzívne dve minúty hry, vidíme tretí gól. PAVOL POLÁČEK zase raz pridáva kontaktný gól.

46:42
    Dlho to však netrvalo, MILAN DOLINAJEC po 32 sekundách ruší gól Lindemana.

Asistencia: Patrik Ligas.

46:10
    MAREK LINDEMAN vracia nádej Gladiátorom.

40:01

Remízová tretina, všetko zostáva prakticky tak, ako po prvej časti hry.

40:00
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 23. Szalay (Mrava, Klema), 47. Lindeman, 49. Poláček, 56. Klema (Szalay, Mrázik), 60. Szalay (Klema), 62. Hrbáčik (Kuna, Poldruhák) – 7. Kubala (Bezák, Koreník), 17. Drevenák, 21. Drevenák (Turan, Nahálka), 47. Dolinajec (Ligas), 55. Bezák (Németh)

HK Gladiators Trnava: Brucháč (Košút) – Mrázik, Poláček, Poldruhák, Kuna, Mihalko, Klein – Mrava, Klema, Szalay – Kamenický, Hrbáčik, Ševčík – Lukačovič, Lindeman, Deneš – Olša, Boor, Mikeš
    HK 95 Považská Bystrica: Klinčúch (Kompas) – J. Ďurkech, L. Ďurkech, Trška, Fančovič, Leško, Niník, Nahálka, Koreník – Cíger, Ligas, Dolinajec – Drevenák, Turan, Koleda – Danielčak, Rodionov, Mokrohajský – Kubala, Németh, Bezák

Rozhodca: Druga – Vyšný, Kovalík