Třinec – Kometa Brno 0:1 (kon.) | K. Vary – Hradec Králové 1:4 (kon.) | Chomutov – Sparta Praha 2:3 (po pr.)
Mladá Boleslav – Liberec 1:4 (kon.) | Pardubice – Plzeň 3:8 (kon.) | Olomouc – Litvínov 4:5 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 5:2 (kon.)
Piráti Chomutov
2:3 (0:1, 0:1, 2:0 - 0:1)
HC Sparta Praha
cz Nedeľa 17.02.2019, 15:30 • ROCKNET ARÉNA • Tipsport extraliga (ČR) • 45. kolo

41:17
    Pokus o rychlé vyrovnání. Jan Stránský dostal u levého mantinelu krosček a hostující Jan Piskáček inkasuje dvě minuty. Piráti tak budou hrát svou čtvrtou přesilovku.

29:36
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Matěj Machovský – 2 min., zdržování hry / padnutí na puk). Trest odpyká Lukáš Pech.

26:50
    Domácí hokejisty čeká druhá početní výhoda ve druhé třetině. Tomáš Dvořák inkasuje dvouminutový trest za podražení.

20:59
    První přesilovka v utkání pro chomutovskou družinu. Před brankou byl podražen Petr Koblasa a Lukáš Pech je prvním potrestaným Sparťanem v utkání.

13:26
    První přesilovku v utkání si zahraje hostující Sparta. Marek Tomica inkasuje dvě minuty za podražení. Chomutovský kapitán se provinil v obranném pásmu.

David Panuška

Góly a asistencie: 41. Klhůfek (Vantuch), 44. Koblasa (Knot, Dietz) – 15. Rousek (Blain, Klimek), 39. Buchtele (Forman, Sill), 62. Pech (Buchtele)

Piráti Chomutov: Peters (Stezka) – Jank, Knot, L. Kovář, Buchtela, Dietz, D. Zeman, Trefný – Sklenář, V. Růžička, Gut – Marjamäki, Vantuch, Duda – Tomica, Raška, J. Stránský – Koblasa, Chlouba, Klhůfek.
    HC Sparta Praha: Machovský (J. Sedláček) – Košťálek, Tomáš Dvořák, T. Voráček, Piskáček, Blain, Kalina, Delisle – Smejkal, Sill, Beran – Roberts Bukarts, Klimek, Jarůšek – Forman, Pech, Buchtele – Rousek, Klíma, Kudrna.

Rozhodca: Hejduk, Bejček – Jindra, Zíka

Diváci: 4 542