Lipt. Mikuláš – Detva | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Žilina | 5:4 (po pr.) | | | B. Bystrica – Nitra | 3:2 (kon.) |
Trenčín – Budapešť | 8:1 (kon.) | | | Miškovec – Zvolen | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Nové Zámky – Košice | 2:3 (po pr.) |
Michalovce – Spišská N. Ves | 3:0 (kon.) | | | Martin – Osmos Bratislava | 5:1 (kon.) | | | Dubnica – Humenné | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Topoľčany – Skalica | 4:1 (kon.) |
Znojmo – Salzburg | 5:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Plzeň – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Hradec Králové | 1:3 (kon.) |
Zlín – Litvínov | 1:2 (0:3 po s.n.) | | | Olomouc – Třinec | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Liberec | 0:1 (kon.) |
Sparta Praha – Vítkovice | 3:0 (kon.) |
Boston – Philadelphia | 2:3 (po pr.) | | | NJ Devils – NY Rangers | 3:4 (kon.) | | | Winnipeg – Columbus | 4:3 (kon.) |
Novgorod – Jaroslavľ | 3:2 (po pr.) |
Olomouc – Hradec Králové | 0:3 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) | | | Chomutov – Zlín | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – HC Litvínov | 7:1 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 3:4 (2:4 po s.n.) | | | K. Vary – Přerov | 5:1 (kon.) |
Havířov – Havlíčkův Brod | 4:1 (kon.) | | | Slavia – Sparta Praha | 1:2 (po pr.) |
koniec po predl.
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Tomáš Suchánek
Góly a asistencie:
32. Calof (Barancev), 42. Galuzin (Žafiarov), 65. Galuzin (Aliajev) – 18. Jurtajkin (Loktionov), 21. M. Osipov (Alexejev)
Rozhodca: Ansons, Vasiljev – Novikov, Šadrin
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Torpedo Nižnij Novgorod:
Brust (Molkov) – Barancev, Orlov, Bodie, Holm, Volčenkov, Aliajev, Nazarevič – Varnakov, Miele, Calof – Galuzin, Paršin, Žafiarov – Šenfeld, Siomin, Urakov – Makarenko, Stalnov, Smolin.
Náhradníci:
Tréner:
Lokomotiv Jaroslavľ: Konovalov (Isajev) – N. Averin, Nakládal, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Rafikov – Jurtajkin, J. Averin, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Korškov, Iljenko, Kartajev – Kozun, Ivanov, Apalkov – Kajumov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Lokomotiv Jaroslavľ: Konovalov (Isajev) – N. Averin, Nakládal, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, Rafikov – Jurtajkin, J. Averin, Loktionov – Sannikov, Denisenko, Alexejev – Korškov, Iljenko, Kartajev – Kozun, Ivanov, Apalkov – Kajumov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ansons, Vasiljev – Novikov, Šadrin
Diváci:
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Danil Jurtajkin – 2 min., hrubost).