Lech Poznań – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Jagiellonia – Liberec 3:1 (kon.) | Zagłębie S. – Znojmo 4:2 (kon.)
Wisła Pł. – Henan Jianye 1:1 (kon.) | Zagłębie – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Randers – Slovácko 0:1 (kon.)
Salzburg – Slavia 1:0 (kon.)
Zagłębie Lubin
1:2 (0:1)
SK Sigma Olomouc
cz Nedeľa 27.01.2019, 13:00Prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1

5
    Úvod utkání je vyrovnaný, stále čekáme na první výraznější šanci.

11
    Sigma je mírně aktivnější. Hraje se především na polovině polského celku ale stále bez větší gólové šance.

20
    Velmi dobrá příležitost pro Sigmu, Nešpor z pravé strany hřiště vyzkoušel pozornost Kuchty.

22
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre! MARTIN NEŠPOR využil dobrou přihrávku a překonává Kuchtu v brance Zagłębie .
    22. NEŠPOR - 0:1

29
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Dabrowski, přichází Guldan.

41
    V závěru první půle se hra vyrovnala. Olomouc ale stále drží těsné vedení.

45

46

46
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Kuchta, přichází Bieszczad.

51
    Bohar měl dobrou příležitost, ale jeho pokus mířil mimo tři tyče olomoucké brány.

65
    Mladý šestnáctiletý brankář Bieszczad si připisuje dobrý zákrok proti střele jednoho z olomouckých fotbalistů.

69
    Střídání v týmu Zagłębie Lubin: ze hřiště odchází Janoszka, přichází Poreba.

72
    Poslý celek byl blízko vyrovnání, hlavičku Oka ale dokázal Buchta zneškodnit.

82
    Zagłębie právě vstřelilo branku!
    A máme vyrovnáno! Osm minut před koncem utkání se o to postaral LUKASZ POREBA.
    82. POREBA - 1:1

89
    Sigma si v samotném závěru bere zpět vedení! Chybu v defenzivě Zagłębie trestá MILAN LALKOVIČ a Olomouc je opět o gól napřed.
    89. LALKOVIČ - 1:2

90
    Konec zápasu. (14:48:57)
    Sigma porazila Zagłębie 2:1

Jan Hochman

Góly: 82. Poreba – 22. Nešpor, 89. Lalkovič

Zagłębie Lubin: 1. poločas: Kuchta – Kopacz, Piatkovski, Dabrowski, Balić, Szysz, Matuszczyk, Slisz, Poreba, Sirotov, Tuszyński

2. poločas: Bieszczad – Tosik, Guldan, Oko, Dziwniel – Pawłowski, Mucha, Janoszka, Starzyński, Bohar – Mares.

Náhradníci: Bieszczad, Pawłowski, Janoszka, Mucha, Pakulski, Starzyński, Dziwniel, Tosik, Mares, Guldan, Bohar, Czerwiński, Oko, Borkowski

SK Sigma Olomouc: Buchta – Zahradníček ( 58. Sladký), Beneš, Jemelka, Vepřek (79. Sláma) – Pilař (58. Lalkovič), Houska, Kalvach, Plšek (58. Texl), Falta – Nešpor (58. Yunis)
    Náhradníci: Mandous, Polom, Sladký, Sláma, Texl, Lalkovič, Yunis