Valladolid – Vigo 2:1 (kon.) | Girona – Barcelona 0:2 (kon.) | Bilbao – Real Betis 1:0 (kon.)
Sociedad – Huesca 0:0 (kon.) | Espanyol – Real Madrid 2:4 (kon.)

90+2
    Nakopávanej lopty sa zmocnil Iago Herrerín (Bilbao) a s rozohrávkou sa v poslednej minúte zápasu neponáhľa.

90+1
    William Carvalho (Real Betis) centrom našiel Francisa Guerrera (Real Betis), ktorý si loptu zle spracoval a stratil ju.

90
    Rozhodca nastavuje ďalšie 3 minúty.

89
    Francis Guerrero (Real Betis) poslal center z pravej strany iba na kopačku domácich obrancov. Bilbao prežíva veľmi ťažké chvíle v obrane.

88
    William Carvalho (Real Betis) sa dostal k odrazenej lopte pred šestnástkou a vystrelil. Jeho pokus mieril príliš vysoko.

87
    Žltú kartu dostáva Ander Capa (Athletic Club Bilbao).

86
    Betis je opäť pri lopte a hráči domácich sú z priebehu druhého polčasu poriadne frustrovaný.

85
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Iñaki Williams, prichádza Gorka Guruzeta.
    84. Óscar de Marcos (ATB)

84
    Červenú kartu dostáva Óscar de Marcos (Athletic Club Bilbao).

83
    Žltú kartu dostáva Yeray (Athletic Club Bilbao).

82
    Hra je prerušovaná kvôli mnohým drobným faulom či ofsajdovým postaveniam.

81
    Betis je pri lopte a kombinujú pred šestnástkou domácich hráčov, ktorý musia byť v závere zápasu veľmi pozorný.

79
    Ander Capa (Bilbao) si zbiehal za obranu no nedal si pozor na ofsajd. Rozhodca odpískal a rozohrávať bude Betis.

78
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Iker Muniain, prichádza Ibai Gómez.