Topoľčany – Dubnica | 2:8 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 4:3 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 1:4 (kon.) |
LA Kings – St. Louis | 4:3 (kon.) | | | Vegas – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Florida – San Jose | 6:2 (kon.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 2:4 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 4:1 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Ufa | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Jekaterinburg – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Barys | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – Dinamo Minsk | 5:1 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 3:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 5:0 (kon.) |
Česko – Čína | 1:5 (kon.) |
koniec
Avtomobilist Jekaterinburg
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
Traktor Čeljabinsk
30:30
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jevgenij Rjasenskij – 2 min., faul kolenem).
|
|
25:00
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexander Bergström – 2 min., podrážení).
|
|
13:11
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Kazionov – 2 min., hákování).
|
|
00:15
|
Už po patnácti vteřinách jde Traktor do přesilové hry. Za podražení je vyloučen Alexandr Kučerjavenko.
|
Góly a asistencie:
17. Dawes (S. Da Costa, Mamkin), 23. Paré (Sexton, Dawes), 33. Alexej Vasilevskij (Dawes, S. Da Costa)
Rozhodca: Gašilov, Ovčinnikov – Lazarjov, Sysujev
Diváci: 5 500
Nepremenená penalta:
Avtomobilist Jekaterinburg:
Jakub Kovář (Sochackij) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Višnevskij, Gurkin (A), D. Bodrov (A), Mamkin, Valitov – Denis Kazionov, Kučeriavenko, Krikunov (C) – Golyšev, S. Da Costa, Dawes – Sexton, Paré, Belousov – Litovčenko, Gračov, Obidin – Rassejkin.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – Riasenskij, Bailen (C), A. Petrov (A), Isajev, Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Thomas – Kokujov, Rybakov (A), – Bergström, Stoa, Šolochov – Glinkin, Dugin, Kravcov – Jerofejev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – Riasenskij, Bailen (C), A. Petrov (A), Isajev, Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov – Enlund, Szczechura, Thomas – Kokujov, Rybakov (A), – Bergström, Stoa, Šolochov – Glinkin, Dugin, Kravcov – Jerofejev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gašilov, Ovčinnikov – Lazarjov, Sysujev
Diváci: 5 500
Michal Břuchanský