Topoľčany – Dubnica | 2:8 (kon.) |
Plzeň – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Třinec | 4:3 (kon.) | | | Sparta Praha – Kometa Brno | 1:4 (kon.) |
LA Kings – St. Louis | 4:3 (kon.) | | | Vegas – Minnesota | 2:4 (kon.) | | | Florida – San Jose | 6:2 (kon.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 2:4 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 4:1 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Ufa | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Jekaterinburg – Čeljabinsk | 3:0 (kon.) | | | Metallurg Magnitogorsk – Barys | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Petrohrad – Dinamo Minsk | 5:1 (kon.) | | | Riga – HC Slovan | 3:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 5:0 (kon.) |
Česko – Čína | 1:5 (kon.) |
po s.n. (1:2)
Kunlun
2:3
(0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Lukáš Jasoněk
Góly a asistencie:
33. Squires (Lofquist, Bartley), 38. Palola (Latta, Lofquist) – 19. Soloduchin (Ar. Sergejev, Rybin), 55. Kugryšev (Tkačov, Chochriakov), rozh. náj. Kugryšev
Rozhodca: Bělov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Brandon Yip (KUN)
0:0 Vladimír Tkačov (UFA)
2. séria:
1:0 Sam Lofquist (KUN)
1:1 Alexandr Burmistrov (UFA)
3. séria:
1:1 Drew Shore (KUN)
1:1 Anton Burdasov (UFA)
4. séria:
1:1 Justin Fontaine (KUN)
1:1 Philip Larsen (UFA)
5. séria:
1:1 Martin St. Pierre (KUN)
1:2 Dmitrij Kugryšev (UFA)
Kunlun:
Lazušin (C. Sun) – V. Lajunen (A), Vitásek (A), Parlett, Järvinen, Lofquist, Bartley – Yip (C), Fontaine, Shore – Palola, Lundh, Mertl – Savinainen, St. Pierre, Latta – Seto, Lockhart, Squires.
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Larsen, Panin (C), S. Garejev, Koledov, Ar. Sergejev, Sergijenko, Jelizarov – Omark (A), Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Kugryšev, Burmistrov – Chochriakov, , Burdasov (A) – Soloduchin, Rybin, Kadejkin.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Salavat Julajev Ufa: Karejev (Metsola) – Larsen, Panin (C), S. Garejev, Koledov, Ar. Sergejev, Sergijenko, Jelizarov – Omark (A), Kemppainen, Hartikainen – Tkačov, Kugryšev, Burmistrov – Chochriakov, , Burdasov (A) – Soloduchin, Rybin, Kadejkin.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bělov, Sidorenko – Šalagin, Šišlo
Diváci:
Ondřej Vitásek (KUN) – 1 střela, čas na ledě: 21:49
Tomáš Mertl (KUN) – 2 střely, čas na ledě: 17:12
Autorem vítězné branky je DMITRIJ KUGRYŠEV.