Štafeta žien, 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Francúzsko (kon.) |
Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) | | | Zjazd žien, Wengen | Vítěz: V. Kriechmayr (kon.) |
Tour Down Under 5. etapa | Víťaz: Jasper Philipsen (UAE Team Emirates) (kon.) |
Tímové preteky, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Otepää | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Beh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - skoky HS118, Chaux-Neuve
Vítěz: F. Rehrl (AUT)
Jan Vojkůvka
Pořadí po skoku
1. Franz-Josef Rehrl (AUT)
2. Jošito Watabe (JPN) +0:45
3. Akito Watabe (JPN) +0:53
4. Fabian Riessle (GER) +0:54
5. Mario Seidl (AUT) +0:54
6. Espen Bjørnstad (NOR) +0:55
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:16
8. Terence Weber (GER) +1:18
9. Hideaki Nagai (JPN) +1:21
10. Manuel Faisst (GER) +1:31
11. Go Jamamoto (JPN) +1:36
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
13. Martin Fritz (AUT) +1:47
14. Espen Andersen (NOR) +1:53
15. Eric Frenzel (GER) +2:02
16. Lukas Klapfer (AUT) +2:08
17. Erněst Jachin (RUS) +2:14
18. Jan Schmid (NOR) +2:14
19. Lukas Greiderer (AUT) +2:16
20. Szczepan Kupczak (POL) +2:22
21. Samuel Costa (ITA) +2:26
22. Johannes Rydzek (GER) +2:28
23. Vincenz Geiger (GER) +2:32
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:38
25. Kristjan Ilves (EST) +2:41
26. Bernhard Gruber (AUT) +2:53
27. Maxime Laheurte (FRA) +2:57
28. Antoine Gerard (FRA) +3:01
29. Ilkka Herola (FIN) +3:18
30. Francois Braud (FRA) +3:20
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:52
38. Ondřej Pažout (CZE) +4:13
48. Miroslav Dvořák (CZE) +5:22
Startovní listina
1. Jasper Good (USA) -45,2
2. Ben Loomis (USA) -42,1
3. Vjačeslav Barkov (RUS) -39,2
4. Adam Cieslar (POL) -38,5
5. Raffaele Buzzi (ITA) -38,3
6. Miroslav Dvořák (CZE) -38,1
7. Arttu Mäkiaho (FIN) -37,9
8. Tim Hug (SUI) -35,8
9. Paul Gerstgraser (AUT) -35,3
10. Aguri Šimizu (JPN) -31,0
11. Pawel Slowiok (POL) -30,8
12. Ondřej Pažout (CZE) -30,7
13. Magnus Krog (NOR) -30,1
14. Lukas Runggaldier (ITA) -30,0
15. Taylor Fletcher (USA) -26,3
16. Tomáš Portyk (CZE) -26,0
17. Laurent Muhlethaler (FRA) -25,8
18. Leevi Mutru (FIN) -25,1
19. Alessandro Pittin (ITA) -24,1
20. Ilkka Herola (FIN) -23,9
21. Rjota Jamamoto (JPN) -22,0
22. Erněst Jachin (RUS) -21,7
23. Szczepan Kupczak (POL) -21,3
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) -21,1
25. Francois Braud (FRA) -19,6
26. Antoine Gerard (FRA) -19,1
27. Bernhard Gruber (AUT) -19,1
28. Kristjan Ilves (EST) -18,6
29. Maxime Laheurte (FRA) -15,1
30. Lukas Greiderer (AUT) -14,8
31. Samuel Costa (ITA) -14,5
32. Espen Andersen (NOR) -14,5
33. Jan Schmid (NOR) -12,9
34. Lukas Klapfer (AUT) -12,2
35. Jörgen Graabak (NOR) -12,2
36. Vincenz Geiger (GER) -11,9
37. Eric Frenzel (GER) -11,3
38. Manuel Faisst (GER) -11,2
39. Go Jamamoto (JPN) -11,2
40. Hideaki Nagai (JPN) -11,1
41. Terence Weber (GER) -11,1
42. Johannes Rydzek (GER) -11,0
43. Martin Fritz (AUT) -10,9
44. Jarl Magnus Riiber (NOR) -10,3
45. Jošito Watabe (JPN) -6,0
46. Mario Seidl (AUT) -3,1
47. Akito Watabe (JPN) -2,4
48. Fabian Riessle (GER) -2,3
49. Espen Bjørnstad (NOR) -2,3
50. Franz-Josef Rehrl (AUT)
1. Franz-Josef Rehrl (AUT)
2. Jošito Watabe (JPN) +0:45
3. Akito Watabe (JPN) +0:53
4. Fabian Riessle (GER) +0:54
5. Mario Seidl (AUT) +0:54
6. Espen Bjørnstad (NOR) +0:55
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:16
8. Terence Weber (GER) +1:18
9. Hideaki Nagai (JPN) +1:21
10. Manuel Faisst (GER) +1:31
11. Go Jamamoto (JPN) +1:36
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
13. Martin Fritz (AUT) +1:47
14. Espen Andersen (NOR) +1:53
15. Eric Frenzel (GER) +2:02
16. Lukas Klapfer (AUT) +2:08
17. Erněst Jachin (RUS) +2:14
18. Jan Schmid (NOR) +2:14
19. Lukas Greiderer (AUT) +2:16
20. Szczepan Kupczak (POL) +2:22
21. Samuel Costa (ITA) +2:26
22. Johannes Rydzek (GER) +2:28
23. Vincenz Geiger (GER) +2:32
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:38
25. Kristjan Ilves (EST) +2:41
26. Bernhard Gruber (AUT) +2:53
27. Maxime Laheurte (FRA) +2:57
28. Antoine Gerard (FRA) +3:01
29. Ilkka Herola (FIN) +3:18
30. Francois Braud (FRA) +3:20
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:52
38. Ondřej Pažout (CZE) +4:13
48. Miroslav Dvořák (CZE) +5:22
Startovní listina
1. Jasper Good (USA) -45,2
2. Ben Loomis (USA) -42,1
3. Vjačeslav Barkov (RUS) -39,2
4. Adam Cieslar (POL) -38,5
5. Raffaele Buzzi (ITA) -38,3
6. Miroslav Dvořák (CZE) -38,1
7. Arttu Mäkiaho (FIN) -37,9
8. Tim Hug (SUI) -35,8
9. Paul Gerstgraser (AUT) -35,3
10. Aguri Šimizu (JPN) -31,0
11. Pawel Slowiok (POL) -30,8
12. Ondřej Pažout (CZE) -30,7
13. Magnus Krog (NOR) -30,1
14. Lukas Runggaldier (ITA) -30,0
15. Taylor Fletcher (USA) -26,3
16. Tomáš Portyk (CZE) -26,0
17. Laurent Muhlethaler (FRA) -25,8
18. Leevi Mutru (FIN) -25,1
19. Alessandro Pittin (ITA) -24,1
20. Ilkka Herola (FIN) -23,9
21. Rjota Jamamoto (JPN) -22,0
22. Erněst Jachin (RUS) -21,7
23. Szczepan Kupczak (POL) -21,3
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) -21,1
25. Francois Braud (FRA) -19,6
26. Antoine Gerard (FRA) -19,1
27. Bernhard Gruber (AUT) -19,1
28. Kristjan Ilves (EST) -18,6
29. Maxime Laheurte (FRA) -15,1
30. Lukas Greiderer (AUT) -14,8
31. Samuel Costa (ITA) -14,5
32. Espen Andersen (NOR) -14,5
33. Jan Schmid (NOR) -12,9
34. Lukas Klapfer (AUT) -12,2
35. Jörgen Graabak (NOR) -12,2
36. Vincenz Geiger (GER) -11,9
37. Eric Frenzel (GER) -11,3
38. Manuel Faisst (GER) -11,2
39. Go Jamamoto (JPN) -11,2
40. Hideaki Nagai (JPN) -11,1
41. Terence Weber (GER) -11,1
42. Johannes Rydzek (GER) -11,0
43. Martin Fritz (AUT) -10,9
44. Jarl Magnus Riiber (NOR) -10,3
45. Jošito Watabe (JPN) -6,0
46. Mario Seidl (AUT) -3,1
47. Akito Watabe (JPN) -2,4
48. Fabian Riessle (GER) -2,3
49. Espen Bjørnstad (NOR) -2,3
50. Franz-Josef Rehrl (AUT)
1. Franz-Josef Rehrl (AUT)
2. Jošito Watabe (JPN) +0:45
3. Akito Watabe (JPN) +0:53
4. Fabian Riessle (GER) +0:54
5. Mario Seidl (AUT) +0:54
6. Espen Bjørnstad (NOR) +0:55
7. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:16
8. Terence Weber (GER) +1:18
9. Hideaki Nagai (JPN) +1:21
10. Manuel Faisst (GER) +1:31
11. Go Jamamoto (JPN) +1:36
12. Jörgen Graabak (NOR) +1:42
13. Martin Fritz (AUT) +1:47
14. Espen Andersen (NOR) +1:53
15. Eric Frenzel (GER) +2:02
16. Lukas Klapfer (AUT) +2:08
17. Erněst Jachin (RUS) +2:14
18. Jan Schmid (NOR) +2:14
19. Lukas Greiderer (AUT) +2:16
20. Szczepan Kupczak (POL) +2:22
21. Samuel Costa (ITA) +2:26
22. Johannes Rydzek (GER) +2:28
23. Vincenz Geiger (GER) +2:32
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) +2:38
25. Kristjan Ilves (EST) +2:41
26. Bernhard Gruber (AUT) +2:53
27. Maxime Laheurte (FRA) +2:57
28. Antoine Gerard (FRA) +3:01
29. Ilkka Herola (FIN) +3:18
30. Francois Braud (FRA) +3:20
35. Tomáš Portyk (CZE) +3:52
38. Ondřej Pažout (CZE) +4:13
48. Miroslav Dvořák (CZE) +5:22
1. Jasper Good (USA) -45,2
2. Ben Loomis (USA) -42,1
3. Vjačeslav Barkov (RUS) -39,2
4. Adam Cieslar (POL) -38,5
5. Raffaele Buzzi (ITA) -38,3
6. Miroslav Dvořák (CZE) -38,1
7. Arttu Mäkiaho (FIN) -37,9
8. Tim Hug (SUI) -35,8
9. Paul Gerstgraser (AUT) -35,3
10. Aguri Šimizu (JPN) -31,0
11. Pawel Slowiok (POL) -30,8
12. Ondřej Pažout (CZE) -30,7
13. Magnus Krog (NOR) -30,1
14. Lukas Runggaldier (ITA) -30,0
15. Taylor Fletcher (USA) -26,3
16. Tomáš Portyk (CZE) -26,0
17. Laurent Muhlethaler (FRA) -25,8
18. Leevi Mutru (FIN) -25,1
19. Alessandro Pittin (ITA) -24,1
20. Ilkka Herola (FIN) -23,9
21. Rjota Jamamoto (JPN) -22,0
22. Erněst Jachin (RUS) -21,7
23. Szczepan Kupczak (POL) -21,3
24. Einar Luraas Oftebro (NOR) -21,1
25. Francois Braud (FRA) -19,6
26. Antoine Gerard (FRA) -19,1
27. Bernhard Gruber (AUT) -19,1
28. Kristjan Ilves (EST) -18,6
29. Maxime Laheurte (FRA) -15,1
30. Lukas Greiderer (AUT) -14,8
31. Samuel Costa (ITA) -14,5
32. Espen Andersen (NOR) -14,5
33. Jan Schmid (NOR) -12,9
34. Lukas Klapfer (AUT) -12,2
35. Jörgen Graabak (NOR) -12,2
36. Vincenz Geiger (GER) -11,9
37. Eric Frenzel (GER) -11,3
38. Manuel Faisst (GER) -11,2
39. Go Jamamoto (JPN) -11,2
40. Hideaki Nagai (JPN) -11,1
41. Terence Weber (GER) -11,1
42. Johannes Rydzek (GER) -11,0
43. Martin Fritz (AUT) -10,9
44. Jarl Magnus Riiber (NOR) -10,3
45. Jošito Watabe (JPN) -6,0
46. Mario Seidl (AUT) -3,1
47. Akito Watabe (JPN) -2,4
48. Fabian Riessle (GER) -2,3
49. Espen Bjørnstad (NOR) -2,3
50. Franz-Josef Rehrl (AUT)
Pro vysvětlení – Američan Good ztratil na Rakušana Rehrla 3 minuty a 1 vteřinu. Do skokanské části tak nastoupí se ztrátou 45,2 bodů na první místo.
Pro všechny bude hodně důležité si vytvořit dobrou pozici pro běžeckou část, protože do nedělního závodu nakonec postoupí jen 30 nejlepších.