Štafeta žien, 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Francúzsko (kon.) |
Zjazd žien, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) | | | Zjazd žien, Wengen | Vítěz: V. Kriechmayr (kon.) |
Tour Down Under 5. etapa | Víťaz: Jasper Philipsen (UAE Team Emirates) (kon.) |
Tímové preteky, HS134, Zakopané | Vítěz: Německo (kon.) |
Šprinty mužov a žien, Otepää | Vítěz: J. Klæbo (NOR) a M. Fallaová (NOR) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) | | | Beh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: F. Rehrl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
Tour Down Under 5. etapa
Víťaz: Jasper Philipsen (UAE Team Emirates)
Miroslav Kováčik
Aktualizované výsledky dnešnej etapy:
1. Jasper Philipsen (UAE Team Emirates) 3:37:00 hod.
2. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
3. Danny Van Poppel (Team Jumbo-Visma)
4. Jens Debusschere (Kaťuša – Alpecin)
5. Elia Viviani (Deceuninck – Quickstep)
6. Phil Bauhaus (Bahrain Merida)
7. Cees Bol (Sunweb)
8. Ryan Gibbons (Team Dimension Data)
9. Wout Poels (Team Sky)
10. Davide Ballerini (Team Astana) – rovnaký čas.
Šprintérska prémia Inman Valley (75 km):
1. Patrick Bevin (CCC Team) -3s.
2. Daryl Impey (Mitchelton-Scott) -2s.
3. Alex Edmondson (Mitchelton-Scott) -1s.
Šprintérska prémia Myponga (102 km):
1. Daryl Impey (Mitchelton-Scott) -3s.
2. Patrick Bevin (CCC Team) -2s.
3. Francisco Ventoso (CCC Team) -1s.
Horská prémia Sellicks Hill (105 km):
1. Jason Lea (Austrálska reprezentácia) 10 bodov
2. Clement Chevrier (AG2R La Mondiale) 6b.
3. Neil Van der Ploeg (Austrálska reprezentácia) 4b.
4. Manuele Boaro (Team Astana) 2b.
1. Jasper Philipsen (UAE Team Emirates) 3:37:00 hod.
2. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
3. Danny Van Poppel (Team Jumbo-Visma)
4. Jens Debusschere (Kaťuša – Alpecin)
5. Elia Viviani (Deceuninck – Quickstep)
6. Phil Bauhaus (Bahrain Merida)
7. Cees Bol (Sunweb)
8. Ryan Gibbons (Team Dimension Data)
9. Wout Poels (Team Sky)
10. Davide Ballerini (Team Astana) – rovnaký čas.
Šprintérska prémia Inman Valley (75 km):
1. Patrick Bevin (CCC Team) -3s.
2. Daryl Impey (Mitchelton-Scott) -2s.
3. Alex Edmondson (Mitchelton-Scott) -1s.
Šprintérska prémia Myponga (102 km):
1. Daryl Impey (Mitchelton-Scott) -3s.
2. Patrick Bevin (CCC Team) -2s.
3. Francisco Ventoso (CCC Team) -1s.
Horská prémia Sellicks Hill (105 km):
1. Jason Lea (Austrálska reprezentácia) 10 bodov
2. Clement Chevrier (AG2R La Mondiale) 6b.
3. Neil Van der Ploeg (Austrálska reprezentácia) 4b.
4. Manuele Boaro (Team Astana) 2b.
1. Patrick Bevin (CCC Team) 17:00:25 hod.
2. Daryl Impey (Mitchelton-Scott) +0:07
3. Luis León Sánchez (Team Astana) +0:16
4. Ryan Gibbons (Dimension Data) +0:26
5. Jan Polanc (UAE Emirates)
6. Ruben Guerreiro (Kaťuša-Alpecin)
7. George Bennett (Team Jumbo-Visma)
8. Christopher Hamilton (Sunweb)
9. Wout Poels (Team Sky)
10. Michael Woods (EF Education First Pro Cycling).
1. Caleb Ewan (Lotto Soudal) 3:37:00 hod.
2. Jasper Philipsen (UAE Team Emirates)
3. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
4. Danny Van Poppel (Team Jumbo-Visma)
5. Jens Debusschere (Kaťuša – Alpecin)
6. Elia Viviani (Deceuninck – Quickstep)
7. Phil Bauhaus (Bahrain Merida)
8. Cees Bol (Sunweb)
9. Ryan Gibbons (Team Dimension Data)
10. Wout Poels (Team Sky) – rovnaký čas.